Uitslagen

Uitslagen Indoor Stadskanaal 2019

Hieronder de uitslagen van het Indoor Toernooi van 13 januari 2019. De uitslagen zijn uiteraard ook te vinden op Atletiek,nu.

Jongens Junior A – Meerkamp

#NaamVereniging50m60mPunten totaal
1 Jarin van der Kooi AV Impala 6,52 7,84 1215
2 Brian Pot Heredia AV Jahn II 6,65 7,85 1161
3 Rico Kleine HAC `63 6,84 7,98 1050
4 Sander Baas HAC `63 7,25 8,54 747
5 Johan Polet AV Impala 7,32 8,73 674

Jongens Junior A – 50 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Jongens Junior A – 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Jongens Junior A – Kogelstoten

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 14,61
2 Rico Kleine HAC `63 10,75
3 Sander Baas HAC `63 10,14
4 Johan Polet AV Impala 8,34

Jongens Junior A – Hoogspringen

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 1,75
2 Rico Kleine HAC `63 1,70
3 Johan Polet AV Impala 1,45
4 Sander Baas HAC `63 1,45

Jongens Junior B – Meerkamp

#NaamVereniging50m60mPunten totaal
1 Jan Roelof Veyer AV Start `78 6,50 7,62 1297
2 Bjorn Rinsma AV Impala 6,99 8,18 936
3 Gerbrand Bontekoe AV Impala 7,05 8,12 934
4 Xander Feijen AAC `61 7,09 8,31 864
5 Damian Willems AV Jahn II 7,09 8,33 858
6 Fimme Busman AV Horror Sneek 7,13 8,36 836
7 Bart Koster HAC `63 7,35 8,81 643
8 Gerben Heis AV Jahn II 7,98 9,40 320
9 Bram Voors EAC De Sperwers DNS DNS 0

Jongens Junior B – 50 meter horden

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Fimme Busman AV Horror Sneek 8,67

Jongens Junior B – 60 meter horden

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Fimme Busman AV Horror Sneek 10,65

Jongens Junior B – Kogelstoten

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Gerbrand Bontekoe AV Impala 10,99
2 Fimme Busman AV Horror Sneek 8,30
3 Gerben Heis AV Jahn II 5,59

Jongens Junior B – Hoogspringen

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Gerbrand Bontekoe AV Impala 1,65
2 Fimme Busman AV Horror Sneek 1,60
3 Xander Feijen AAC `61 1,60
4 Damian Willems AV Jahn II 1,50
5 Bram Voors EAC De Sperwers 1,35 1,50
5 Bart Koster HAC `63 1,35
Jesse Lamberst AAV `36 DNS 1,76

Jongens Junior C – Meerkamp

#NaamVereniging50m60mPunten totaal
1 Luuk Forrer EAC De Sperwers 6,91 8,15 1479
2 Marijn Piek AV Impala 7,20 8,41 1344
3 Stijn Wilting AV Jahn II 7,68 9,15 1083
4 Wout Plugge AV Aquilo 8,01 9,66 924
5 Casper van Tuijl Almere `81 DNS DNS 0
5 Pjotr ter Doest AV Impala DNS DNS 0
5 Mark Scholten AV Impala DNS DNS 0

Jongens Junior C – 50 meter horden

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Mark Scholten AV Impala 7,96
2 Luuk Forrer EAC De Sperwers 8,38
3 Stijn Wilting AV Jahn II 10,37

Jongens Junior C – 60 meter horden

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Luuk Forrer EAC De Sperwers 9,86
2 Mark Scholten AV Impala 10,57
3 Stijn Wilting AV Jahn II 12,46

Jongens Junior C – Kogelstoten

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Stijn Wilting AV Jahn II 8,59
2 Mark Scholten AV Impala 8,30
Casper van Tuijl Almere `81 DNS
Pjotr ter Doest AV Impala DNS

Jongens Junior C – Hoogspringen

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Luuk Forrer EAC De Sperwers 1,60 1,60
2 Marijn Piek AV Impala 1,60
3 Stijn Wilting AV Jahn II 1,50

Jongens Junior D – Meerkamp

#NaamVereniging50m60mPunten totaal
1 Mike Berends AAC `61 7,64 8,86 1147
2 Quinten Geleynse AV Lionitas 7,80 9,14 1059
3 Damian van Haasen AV Jahn II 7,78 9,27 1040
4 Dilano Modderman AV Aquilo 7,79 9,44 1007
5 Marne van der Kooi AV Impala 7,84 9,39 1006
6 Chris van der Walle AV Start `78 8,19 9,71 880
7 Sander de Haan AV Horror Sneek 8,10 9,94 861
8 Leon Hesling AV Fivelstreek 8,27 10,00 819
9 Ruben Piek AV Impala 8,36 10,02 799
10 Mart Bijker AV Heerenveen 8,48 9,92 792
11 Tim ten Kate HAC `63 8,49 10,02 775
12 Niels Wever AV Jahn II 8,55 10,07 756
13 Danny Veldman AV Jahn II 8,60 10,43 695
14 Mart Groenboom Groningen Atletiek 9,05 10,72 579
15 Darriën Depenbrock AV Jahn II 9,19 10,80 546
16 Daniël de Jong AV Jahn II 9,36 11,01 494
17 Floris van Tuijl Almere `81 9,04 DNS 306
18 Ties Beens AV Jahn II 9,87 12,09 296
19 Rowan Bunk AV Jahn II 10,54 12,65 156
20 Micah Djababoe HAC `63 DNS DNS 0

Jongens Junior D – 600 meter

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Mike Berends AAC `61 1:51,94
2 Julian Keun Groningen Atletiek 1:57,17 1:51,56
3 Mart Bijker AV Heerenveen 1:59,76
4 Dilano Modderman AV Aquilo 2:00,26
5 Jiri Heppener AV Horror Sneek 2:02,83
6 Quinten Geleynse AV Lionitas 2:07,10
7 Ruben Piek AV Impala 2:10,40
8 Leon Hesling AV Fivelstreek 2:11,08
9 Niels Wever AV Jahn II 2:15,60
10 Jeroen Sibeijn Groningen Atletiek 2:17,33
11 Simon Bouma AV Impala 2:18,86
12 Mart Groenboom Groningen Atletiek 2:19,44
13 Darriën Depenbrock AV Jahn II 2:26,42 2:36,16
14 Daniël de Jong AV Jahn II 2:29,87
15 Ties Beens AV Jahn II 2:34,53

Jongens Junior D – 50 meter horden

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Damian van Haasen AV Jahn II 10,22
2 Leon Hesling AV Fivelstreek 10,26
3 Sander de Haan AV Horror Sneek 10,65
4 Jiri Heppener AV Horror Sneek 10,75
5 Darriën Depenbrock AV Jahn II 10,88 14,02
6 Niels Wever AV Jahn II 10,89
Ties Beens AV Jahn II DNF

Jongens Junior D – 60 meter horden

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Damian van Haasen AV Jahn II 12,08
2 Leon Hesling AV Fivelstreek 12,43
3 Sander de Haan AV Horror Sneek 12,67
4 Niels Wever AV Jahn II 12,68
5 Darriën Depenbrock AV Jahn II 13,16 14,48
6 Jiri Heppener AV Horror Sneek 13,18
Ties Beens AV Jahn II DNF

Jongens Junior D – Kogelstoten

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Mike Berends AAC `61 8,73
2 Chris van der Walle AV Start `78 7,34
3 Marne van der Kooi AV Impala 6,85
4 Ruben Piek AV Impala 6,81
5 Simon Bouma AV Impala 6,59
6 Daniël de Jong AV Jahn II 6,45
7 Dilano Modderman AV Aquilo 6,38
8 Leon Hesling AV Fivelstreek 5,83
9 Floris van Tuijl Almere `81 5,62
10 Niels Wever AV Jahn II 5,39
11 Darriën Depenbrock AV Jahn II 5,19 5,55
12 Rowan Wiechers AV Jahn II 5,00
13 Ties Beens AV Jahn II 4,75
14 Mart Groenboom Groningen Atletiek 4,71
15 Jeroen Sibeijn Groningen Atletiek 4,09

Jongens Junior D – Hoogspringen

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Mike Berends AAC `61 1,45
2 Quinten Geleynse AV Lionitas 1,35
3 Marne van der Kooi AV Impala 1,30
4 Leon Hesling AV Fivelstreek 1,25
4 Sander de Haan AV Horror Sneek 1,25
6 Daniël de Jong AV Jahn II 1,20
6 Chris van der Walle AV Start `78 1,20
8 Floris van Tuijl Almere `81 1,15
8 Jiri Heppener AV Horror Sneek 1,15
8 Simon Bouma AV Impala 1,15
8 Darriën Depenbrock AV Jahn II 1,15 1,20
8 Mart Groenboom Groningen Atletiek 1,15
13 Danny Veldman AV Jahn II 1,10
14 Ties Beens AV Jahn II 1,05
14 Jeroen Sibeijn Groningen Atletiek 1,05
Rowan Bunk AV Jahn II NM

Jongens Pupil A1 – Meerkamp

#NaamVereniging60mKogelHoogPunten totaal
1 Ramon Ruiz Marathon Pim Mulier 9,50 6,04 1,15 1419
2 Brian Kuper ChiTA 10,49 6,53 1,05 1223
3 Albert Terpstra ChiTA 10,31 4,46 1,15 1187
4 Floris Scheepstra Phanos 10,49 5,57 1,05 1164
5 Milan Kerstholt AAC `61 10,25 5,32 1,00 1146
6 Thomas Spit Groningen Atletiek 10,63 4,91 1,05 1101
7 Nathan Weishaupt AV Aquilo 10,55 5,12 1,00 1089
8 Kyan Mendes AV Jahn II 10,98 5,65 1,00 1067
9 Sander Meijer AV Jahn II 10,65 4,96 1,00 1064
10 Milan Tuin AV Sparta 11,08 6,27 0,95 1057
11 Lukas Baalman Duitsland 10,97 5,15 1,00 1035
12 Yuri Hoog Van ‘t AAC `61 10,71 4,48 1,00 1023
13 Wilko Freese Duitsland 10,80 5,67 0,90 1018
14 Rowan Paas AV Jahn II 11,03 5,34 0,95 1005
15 Maas van der Ham Groningen Atletiek 10,50 4,24 0,90 961
16 Jasper Drenth ChiTA 10,92 3,68 1,00 936
17 Jesse Pors ChiTA 11,78 4,90 0,95 886
18 Aaron van Loo AV Aquilo 11,32 3,51 0,85 762
19 Stijn Stellingwerf AAC `61 12,33 3,56 0,85 655
20 Rens Doornbos AV Fivelstreek 13,53 3,70 0,85 555
21 Xander Schippers AV Jahn II 13,39 2,84 0,70 385

Jongens Pupil A1 – 600 meter

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Floris Scheepstra Phanos 2:11,98
2 Ramon Ruiz Marathon Pim Mulier 2:12,14
3 Albert Terpstra ChiTA 2:16,76
4 Maas van der Ham Groningen Atletiek 2:18,72
5 Thomas Spit Groningen Atletiek 2:20,16
6 Rowan Paas AV Jahn II 2:23,72
7 Brian Kuper ChiTA 2:24,45
8 Kyan Mendes AV Jahn II 2:25,81
9 Jasper Drenth ChiTA 2:26,91
10 Aaron van Loo AV Aquilo 2:29,36
11 Sander Meijer AV Jahn II 2:30,07
12 Stijn Stellingwerf AAC `61 2:31,95
13 Lukas Baalman Duitsland 2:34,06
14 Wilko Freese Duitsland 2:34,45
15 Milan Kerstholt AAC `61 2:40,33
16 Milan Tuin AV Sparta 2:50,38
17 Nathan Weishaupt AV Aquilo 2:57,30
18 Rens Doornbos AV Fivelstreek 3:30,07
Yuri Hoog Van ‘t AAC `61 DNS

Jongens Pupil A2 – Meerkamp

#NaamVereniging60mKogelHoogPunten totaal
1 Quinn van der Honing Groningen Atletiek 9,24 9,33 1,40 1835
2 Youri van der Linden GAC Hilversum 9,37 7,90 1,45 1779
3 Simon van den Pol AV PEC 1910 10,01 7,42 1,35 1564
4 Elihle Tersteeg Nijmegen Atletiek 9,92 9,02 1,15 1516
5 Lorens Reumer HAC `63 9,26 6,51 1,15 1490
6 Thomas Berends AAC `61 9,88 7,29 1,20 1468
7 Finn Korf AC TION 9,60 6,80 1,15 1448
8 Manne Vl Groningen Atletiek 9,80 6,70 1,15 1409
9 Sander Darmeveil AAC `61 11,10 6,46 1,15 1212
10 Micah Wiering EAC De Sperwers 10,47 5,66 1,10 1210
11 Timo Tervoort Groningen Atletiek 11,47 6,74 1,10 1148
12 Kjeld Doesburg SV Veendam Atletiek 10,28 4,62 1,00 1093
13 Olav Clobus AAC `61 10,88 5,58 1,00 1075
14 Thijs Penning AV Aquilo 10,91 4,96 1,05 1067
15 Arda Balta SV Veendam Atletiek 11,03 5,41 0,85 935
16 Nico De Groot AV Fivelstreek 11,57 4,96 0,95 914

Jongens Pupil A2 – 600 meter

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Youri van der Linden GAC Hilversum 2:01,61 2:02,19
2 Simon van den Pol AV PEC 1910 2:06,57
3 Thomas Berends AAC `61 2:07,05
4 Quinn van der Honing Groningen Atletiek 2:08,17
5 Elihle Tersteeg Nijmegen Atletiek 2:09,66 2:10,08
6 Lorens Reumer HAC `63 2:14,15
7 Micah Wiering EAC De Sperwers 2:16,33
8 Kjeld Doesburg SV Veendam Atletiek 2:20,70
9 Thijs Penning AV Aquilo 2:26,55
10 Olav Clobus AAC `61 2:26,59
11 Nico De Groot AV Fivelstreek 2:49,34
Sander Darmeveil AAC `61 DNS
Finn Korf AC TION DNS
Timo Tervoort Groningen Atletiek DNS
Arda Balta SV Veendam Atletiek DNF

Jongens Pupil B – Meerkamp

#NaamVereniging40mKogelHoogPunten totaal
1 Daimy van Beek AV Fortuna 7,25 5,54 1,10 1291
2 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 6,77 4,93 1,00 1282
3 Imram Schernabi Duitsland 7,15 5,39 1,00 1228
4 Joey Alting AV Jahn II 7,26 5,68 1,00 1224
5 Job Mulder Groningen Atletiek 7,38 4,59 1,05 1164
6 Feije Pot AV Horror Sneek 7,37 4,87 0,95 1112
7 Jari Heppener AV Horror Sneek 6,98 4,74 0,85 1111
8 Remco Loer AV Aquilo 7,30 3,60 0,95 1032
9 Roan Hulshof AV Jahn II 7,45 4,21 0,90 1012
10 Max Lopers AV Jahn II 7,58 3,64 0,95 980
11 Remco Germs AV Jahn II 7,63 3,65 0,95 971
12 Aiden Elema Duitsland 7,91 4,18 0,90 925
13 Tijn Kohl HAC `63 8,01 3,80 0,95 916
14 Jelle Sminia DOS 7,73 3,18 0,95 915
15 Hugo Wijnholds Groningen Atletiek 7,75 3,26 0,90 880
16 Teun Lubberman EAC De Sperwers 8,17 3,57 0,90 835
17 Marnix van der Weide Groningen Atletiek 7,87 3,37 0,85 832
18 Reinier Sibeijn Groningen Atletiek 8,49 4,07 0,90 824
19 Wesley Veldman AV Jahn II 8,07 2,71 0,75 667

Jongens Pupil B – 600 meter

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Jari Heppener AV Horror Sneek 2:11,64
2 Daimy van Beek AV Fortuna 2:12,35 2:03,27
3 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 2:21,48
4 Roan Hulshof AV Jahn II 2:26,29
5 Joey Alting AV Jahn II 2:28,55
6 Remco Germs AV Jahn II 2:28,84
7 Reinier Sibeijn Groningen Atletiek 2:32,84
8 Imram Schernabi Duitsland 2:34,25
9 Marnix van der Weide Groningen Atletiek 2:37,25
10 Job Mulder Groningen Atletiek 2:37,88
11 Jelle Sminia DOS 2:39,38
12 Hugo Wijnholds Groningen Atletiek 2:39,80
13 Feije Pot AV Horror Sneek 2:39,93
14 Remco Loer AV Aquilo 2:41,86
15 Wesley Veldman AV Jahn II 2:46,55
16 Tijn Kohl HAC `63 2:48,27
17 Max Lopers AV Jahn II 2:49,54
18 Aiden Elema Duitsland 2:50,75

Jongens Pupil C – Meerkamp

#NaamVereniging40mVortexHoogPunten totaal
1 Storm Kievit Groningen Atletiek 7,40 10,00 0,95 926
2 Samuel Hesling AV Fivelstreek 8,05 15,00 0,95 897
3 Jorrit Riemeijer AV Aquilo 7,79 12,50 0,85 825
4 Jesse Fonken BAV 7,77 14,00 0,80 819
5 Melle De Jong EAC De Sperwers 8,38 11,00 1,00 810
6 Tammo Witt Duitsland 8,11 15,50 0,80 785
7 Daan de Jonge AAC `61 8,14 9,00 0,85 698
8 Roan van Loo AV Aquilo 8,32 10,00 0,80 654
8 Twan Jonge AV Jahn II 8,57 12,00 0,80 654
10 Jelte Drenth AV Jahn II 7,87 8,00 0,75 649
11 Jermain Dijk AV Jahn II 9,23 13,00 0,70 507
12 Matthijs Veldthuis EAC De Sperwers 8,90 8,00 0,75 490
13 Maxim Schaaij AAC `61 9,40 10,00 0,70 430
14 Bhric Knol AV Jahn II 9,19 9,00 0,60 363

Jongens Pupil C – 600 meter

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Jesse Fonken BAV 2:19,60
2 Jorrit Riemeijer AV Aquilo 2:19,68
3 Samuel Hesling AV Fivelstreek 2:25,72
4 Storm Kievit Groningen Atletiek 2:37,25
5 Tammo Witt Duitsland 2:38,50
6 Roan van Loo AV Aquilo 2:39,05
7 Jelte Drenth AV Jahn II 2:39,10
8 Daan de Jonge AAC `61 2:40,66
9 Twan Jonge AV Jahn II 2:44,52
10 Matthijs Veldthuis EAC De Sperwers 2:49,19
11 Jermain Dijk AV Jahn II 2:56,72
12 Maxim Schaaij AAC `61 3:03,62
13 Bhric Knol AV Jahn II 3:13,66
Melle De Jong EAC De Sperwers DNS

Jongens Pupil Mini – Meerkamp

#NaamVereniging40mVortexHoogPunten totaal
1 Hugo Ritsema Groningen Atletiek 7,82 14,50 0,75 782
2 Stef Wilbers Groningen Atletiek 7,78 14,00 0,70 743
3 Nick van der Wal AV Aquilo 8,33 8,50 0,70 547
4 Twan Noordhoek AV Fivelstreek 8,36 7,00 0,70 508
5 Julan Wiering EAC De Sperwers 8,97 10,50 0,65 459
6 Dion van Beek AV Fortuna 9,01 7,00 0,75 452
7 Tijn de Haan AV Horror Sneek 8,87 6,50 0,65 386
8 Luca Mendes AV Jahn II 8,67 7,50 0,55 364

Jongens Pupil Mini – 600 meter

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Stef Wilbers Groningen Atletiek 2:32,75
2 Julan Wiering EAC De Sperwers 2:38,57
3 Hugo Ritsema Groningen Atletiek 2:42,99
4 Tijn de Haan AV Horror Sneek 2:52,86
5 Dion van Beek AV Fortuna 2:57,64
6 Twan Noordhoek AV Fivelstreek 3:14,63
Luca Mendes AV Jahn II DNF

Masters Mannen – Meerkamp

#NaamVerenigingCategorie50m60mPunten totaal
1 Berthram Mak AV De GemzenMasters Mannen 50+ 7,72 9,07 6
2 David Bakker ChiTAMasters Mannen 50+ 8,71 10,64 3
3 Heiner Velt DuitslandMasters Mannen 65+ 8,26 DNS 2

Masters Mannen – 50 meter horden

#NaamVerenigingCategorieResultaatOBP
1 Berthram Mak AV De GemzenMasters Mannen 50+ 9,10
2 Heiner Velt DuitslandMasters Mannen 65+ 11,19

Masters Mannen – 60 meter horden

#NaamVerenigingCategorieResultaatOBP
1 Berthram Mak AV De GemzenMasters Mannen 50+ 12,53 10,67
Heiner Velt DuitslandMasters Mannen 65+ DNS

Masters Mannen – Kogelstoten

#NaamVerenigingCategorieResultaatOBP
1 Ariën Tuin AV SpartaMasters Mannen 35+ 10,52
2 Johnny Stoppels AV FivelstreekMasters Mannen 50+ 10,35
3 David Bakker ChiTAMasters Mannen 50+ 9,46
4 Berthram Mak AV De GemzenMasters Mannen 50+ 8,89 8,87

Masters Mannen – Hoogspringen

#NaamVerenigingCategorieResultaatOBP
1 Berthram Mak AV De GemzenMasters Mannen 50+ 1,40 1,40
2 Heiner Velt DuitslandMasters Mannen 65+ 1,30

Masters Vrouwen – Meerkamp

#NaamVerenigingCategorie50m60mPunten totaal
1 Marloes ten Napel- Zacharias EAC De SperwersMasters Vrouwen 35+ 7,28 8,51 10
2 Monique Le Blansch AV HollandiaMasters Vrouwen 40+ 7,84 9,37 7
2 Irma Wesseling EAC De SperwersMasters Vrouwen 50+ 7,99 9,36 7
4 Jennefer de Haas-Baars SAVMasters Vrouwen 35+ 8,24 9,65 4
5 Denise Van der Linden GAC HilversumMasters Vrouwen 50+ 8,30 DNS 1

Masters Vrouwen – 50 meter horden

#NaamVerenigingCategorieResultaatOBP
1 Denise Van der Linden GAC HilversumMasters Vrouwen 50+ 9,89

Masters Vrouwen – 60 meter horden

#NaamVerenigingCategorieResultaatOBP
1 Denise Van der Linden GAC HilversumMasters Vrouwen 50+ 11,91

Masters Vrouwen – Kogelstoten

#NaamVerenigingCategorieResultaatOBP
1 Marloes ten Napel- Zacharias EAC De SperwersMasters Vrouwen 35+ 9,75
2 Denise Van der Linden GAC HilversumMasters Vrouwen 50+ 7,39

Masters Vrouwen – Hoogspringen

#NaamVerenigingCategorieResultaatOBP
Denise Van der Linden GAC HilversumMasters Vrouwen 50+ DNS

Meisjes Junior A – Meerkamp

#NaamVereniging50m60mPunten totaal
0 Eva Stienstra HAC `63 DNS DNS 0

Meisjes Junior A – 50 meter horden

#NaamVerenigingResultaatOBP
Eva Stienstra HAC `63 DNS

Meisjes Junior A – 60 meter horden

#NaamVerenigingResultaatOBP
Eva Stienstra HAC `63 DNS

Meisjes Junior A – Kogelstoten

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Kirsten Kerkhof AV Spartacus 9,48
2 Noa Knip AV Spartacus 9,03

Meisjes Junior A – Hoogspringen

#NaamVerenigingResultaatOBP
Eva Stienstra HAC `63 DNS

Meisjes Junior B – Meerkamp

#NaamVereniging50m60mPunten totaal
1 Evelien van Houweling AV De Gemzen 7,36 8,63 1182
2 Chaïra Valerius AV Impala 7,47 8,74 1121
3 Rasmillea Latulola HAC `63 7,63 8,85 1048
4 Amber Slomp AAC `61 8,15 9,68 726

Meisjes Junior B – 50 meter horden

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Maaike Geerling AV PEC 1910 8,24
2 Evelien van Houweling AV De Gemzen 8,72 8,83
Sarah van Tuijl Almere `81 DNS

Meisjes Junior B – 60 meter horden

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Maaike Geerling AV PEC 1910 9,73
2 Sarah van Tuijl Almere `81 9,75 8,63
3 Evelien van Houweling AV De Gemzen 9,82 10,07

Meisjes Junior B – Kogelstoten

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Danara Stoppels Groningen Atletiek 14,42
2 Rozemarie Fokkema Groningen Atletiek 12,07 11,80
3 Maaike Geerling AV PEC 1910 10,10
4 Rasmillea Latulola HAC `63 9,95
5 Sarah van Tuijl Almere `81 9,55 10,54
6 Amber Slomp AAC `61 8,42 9,21
7 Chaïra Valerius AV Impala 7,98

Meisjes Junior B – Hoogspringen

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Maaike Geerling AV PEC 1910 1,55
2 Sarah van Tuijl Almere `81 1,50 1,64

Meisjes Junior C – Meerkamp

#NaamVereniging50m60mPunten totaal
1 Annabel Paul AV Jahn II 7,06 8,26 1414
2 Olivia Carli AAC `61 7,37 8,53 1277
3 Lotte Slomp AAC `61 7,47 8,69 1220
4 Silke Bosgraaf AV Impala 7,53 8,80 1184
5 Eline Ruige AV Lionitas 7,68 8,96 1118
6 Carlijn Loer AV Aquilo 7,63 9,17 1091
7 Nina De Haes HAC `63 7,68 9,11 1090
8 Isabel van Houweling AV De Gemzen 7,86 9,24 1027
9 Cynthia de Vries EAC De Sperwers 7,89 9,30 1011
10 Suusje Berkenbosch AV De Gemzen 7,93 9,45 976
11 Tess Gerdes EAC De Sperwers 7,97 9,47 964
12 Samarijn Pluijmert AAC `61 8,02 9,47 954
13 Anika Lourens AV Jahn II 8,11 9,76 888
14 Anna-Romèe van der Spoel AV Jahn II 8,15 9,72 886
15 Julia Rinsma AV Impala 8,47 10,23 746
16 Linsey Arends ChiTA 8,52 10,34 721
17 Amarins Loonstra AV Impala 8,71 10,31 693

Meisjes Junior C – 50 meter horden

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Annabel Paul AV Jahn II 8,07
2 Isabel van Houweling AV De Gemzen 8,69
3 Samarijn Pluijmert AAC `61 8,75 9,97
4 Tess Gerdes EAC De Sperwers 9,22
5 Ilse Prins AAC `61 9,29
6 Suusje Berkenbosch AV De Gemzen 9,36
7 Cynthia de Vries EAC De Sperwers 9,55
8 Carlijn Loer AV Aquilo 10,07

Meisjes Junior C – 60 meter horden

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Annabel Paul AV Jahn II 9,38
2 Isabel van Houweling AV De Gemzen 10,25
3 Samarijn Pluijmert AAC `61 10,64 10,50
4 Tess Gerdes EAC De Sperwers 10,90 11,90
5 Ilse Prins AAC `61 11,04 10,97
6 Cynthia de Vries EAC De Sperwers 11,28
7 Suusje Berkenbosch AV De Gemzen 11,33
8 Carlijn Loer AV Aquilo 11,84

Meisjes Junior C – Kogelstoten

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Isabel van Houweling AV De Gemzen 10,65
2 Anna-Romèe van der Spoel AV Jahn II 10,12 10,07
3 Lotte Slomp AAC `61 8,59 9,07
4 Suusje Berkenbosch AV De Gemzen 8,39
5 Noortje Sieperda AV Horror Sneek 8,35
6 Roos Koetje AV Aquilo 7,52
7 Tess Gerdes EAC De Sperwers 6,94 8,05
8 Amarins Loonstra AV Impala 6,04
9 Linsey Arends ChiTA 4,49

Meisjes Junior C – Hoogspringen

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Ilse Prins AAC `61 1,45 1,40
2 Carlijn Loer AV Aquilo 1,35
3 Nina De Haes HAC `63 1,35
4 Julia Rinsma AV Impala 1,25

Meisjes Junior D – Meerkamp

#NaamVereniging50m60mPunten totaal
1 Mayke Ruige AV Lionitas 7,97 9,23 1006
2 Celine Dijkstra AAC `61 8,08 9,42 951
3 Sterre Kievit Groningen Atletiek 8,05 9,46 950
4 Lyanne Spijkman EAC De Sperwers 8,15 9,54 916
5 Annyk Kooistra AV Impala 8,23 9,80 858
6 Meike Schuurman EAC De Sperwers 8,31 9,88 830
7 Jenny Timmermans AV Fivelstreek 8,48 9,94 789
7 Anouk van Wijk AV Impala 8,41 10,02 789
9 Roos Voors EAC De Sperwers 8,42 10,52 715
10 Sophie Holwerda AV Jahn II 8,69 10,19 713
11 Annet Jansen AV Jahn II 8,67 10,26 707
12 Pippa Compagner AV Jahn II 8,76 10,61 642
13 Helen de Vries AV Jahn II 8,99 10,58 608
14 Lisa Komduur EAC De Sperwers 9,17 10,57 580
15 Eefke Plugge AV Aquilo 8,95 10,91 571
16 Carleen Trip AV Jahn II 9,61 11,43 406
17 Julia Dokter Groningen Atletiek DNS DNS 0

Meisjes Junior D – 600 meter

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Sabine Struik EAC De Sperwers 1:58,33
2 Martje ter Doest AV Impala 1:59,03
3 Lyanne Spijkman EAC De Sperwers 1:59,51
4 Sterre Kievit Groningen Atletiek 2:00,91 2:23,04
5 Nina Van Halen AAC `61 2:02,13
6 Annyk Kooistra AV Impala 2:06,80
7 Sanne Pultrum AV Heerenveen 2:08,77
8 Anouk van Wijk AV Impala 2:12,78
9 Jenny Timmermans AV Fivelstreek 2:16,67
10 Sophie Le Blansch AV Hollandia 2:18,66
11 Sophie Holwerda AV Jahn II 2:22,18
12 Pippa Compagner AV Jahn II 2:26,06
13 Helen de Vries AV Jahn II 2:28,67
14 Eefke Plugge AV Aquilo 2:28,88
15 Annet Jansen AV Jahn II 2:29,78
16 Carleen Trip AV Jahn II 2:30,00
17 Lisa Komduur EAC De Sperwers 2:35,72
18 Charlotte Tempel SV Veendam Atletiek 2:37,31
19 Danique Vredeveld HAC `63 2:54,25

Meisjes Junior D – 50 meter horden (76cm)

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Sascha Keukenkamp Groningen Atletiek 9,43
2 Annyk Kooistra AV Impala 10,04
3 Lyanne Spijkman EAC De Sperwers 10,35
4 Anouk van Wijk AV Impala 10,44
5 Roos Voors EAC De Sperwers 10,85
6 Isa Muller AV Impala 10,93
7 Meike Schuurman EAC De Sperwers 13,44
Julia Dokter Groningen Atletiek DNS

Meisjes Junior D – 60 meter horden (76cm)

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Sascha Keukenkamp Groningen Atletiek 11,37 10,64
2 Annyk Kooistra AV Impala 11,99
3 Lyanne Spijkman EAC De Sperwers 12,24
4 Roos Voors EAC De Sperwers 12,52
5 Anouk van Wijk AV Impala 12,75
6 Isa Muller AV Impala 13,45
Julia Dokter Groningen Atletiek DNS 9,81
Meike Schuurman EAC De Sperwers DNF

Meisjes Junior D – Kogelstoten

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Celine Dijkstra AAC `61 10,44
2 Mayke Ruige AV Lionitas 9,46 9,54
3 Sophie Le Blansch AV Hollandia 9,28
4 Loes Rode EAC De Sperwers 8,91 9,38
5 Martje ter Doest AV Impala 8,84
6 Milou Sieperda AV Horror Sneek 8,38
7 Sabine Struik EAC De Sperwers 7,92
8 Sterre Kievit Groningen Atletiek 7,21 7,80
9 Sanne Pultrum AV Heerenveen 7,00
10 Meike Schuurman EAC De Sperwers 6,91
11 Isa Muller AV Impala 6,62
12 Carleen Trip AV Jahn II 6,38
13 Helen de Vries AV Jahn II 6,15
14 Danique Vredeveld HAC `63 4,64
15 Charlotte Tempel SV Veendam Atletiek 4,27
Julia Dokter Groningen Atletiek DNS 9,40

Meisjes Junior D – Hoogspringen

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Martje ter Doest AV Impala 1,40
2 Milou Sieperda AV Horror Sneek 1,35
3 Sabine Struik EAC De Sperwers 1,30
4 Sanne Pultrum AV Heerenveen 1,25
4 Annyk Kooistra AV Impala 1,25
4 Roos Voors EAC De Sperwers 1,25 1,30
7 Sophie Le Blansch AV Hollandia 1,20
7 Lisa Komduur EAC De Sperwers 1,20
9 Anouk van Wijk AV Impala 1,15
10 Isa Muller AV Impala 1,10
10 Charlotte Tempel SV Veendam Atletiek 1,10
12 Pippa Compagner AV Jahn II 1,05
13 Danique Vredeveld HAC `63 0,95
Julia Dokter Groningen Atletiek DNS 1,55

Meisjes Pupil A1 – Meerkamp

#NaamVereniging60mKogelHoogPunten totaal
1 Emma Le Blansch AV Hollandia 9,75 8,30 1,15 1506
2 Suze van Driel AAC `61 9,97 5,39 1,20 1339
3 Nica Lips Groningen Atletiek 9,90 5,25 1,10 1268
4 Norah Pont AV Heerenveen 10,03 5,10 1,10 1237
5 Puck Voors EAC De Sperwers 10,83 5,17 1,15 1165
6 Jasmijn Kraima Groningen Atletiek 10,54 4,97 1,10 1154
7 Rixt Wobma AV Horror Sneek 10,03 3,70 1,10 1135
8 Fay Prins EAC De Sperwers 10,82 5,28 1,05 1101
9 Elsa Tichelaar Groningen Atletiek 10,38 5,36 0,90 1056
10 Naomi Lantink AV PEC 1910 10,15 3,71 1,00 1044
11 Sophie de Haas SAV 10,51 4,84 0,95 1039
12 Elise Hesling AV Fivelstreek 10,48 3,48 1,05 1016
13 Kirsten Wever AV Jahn II 11,04 4,13 1,05 991
14 Zonne Hozee EAC De Sperwers 11,66 4,10 1,05 915
15 Dana Woudstra Groningen Atletiek 10,87 4,26 0,90 913
16 Rianne Kuiper AV Aquilo 10,77 3,00 1,00 898
17 Kirsten Land Groningen Atletiek 11,00 3,14 1,00 880
18 Nienke Veldthuis EAC De Sperwers 11,84 3,63 1,00 822
19 Anouk Huisman Groningen Atletiek 11,06 3,64 0,85 804
20 Manon Delhaas AV Aquilo 11,43 4,06 0,85 792
21 Lotte Kwak AV Aquilo 12,11 3,50 0,95 746
22 Marie Leopold Duitsland 12,27 3,51 0,95 731
23 Lindsey Kuil AV Aquilo 12,70 3,60 0,90 658
24 Lotte Smith AV Aquilo 12,84 2,98 0,85 556
25 Senne Lieberom EAC De Sperwers 13,14 2,99 0,80 494
26 Lois Richardson AV Heerenveen DNS DNS DNS 0
26 Jennecy Prokop Phanos DNS DNS DNS 0

Meisjes Pupil A1 – 600 meter

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Emma Le Blansch AV Hollandia 2:11,25
2 Norah Pont AV Heerenveen 2:13,81
3 Rixt Wobma AV Horror Sneek 2:14,63
4 Puck Voors EAC De Sperwers 2:16,71 2:10,46
5 Elsa Tichelaar Groningen Atletiek 2:18,13
6 Sophie de Haas SAV 2:18,96
7 Jasmijn Kraima Groningen Atletiek 2:19,01
8 Anouk Huisman Groningen Atletiek 2:23,40
9 Elise Hesling AV Fivelstreek 2:25,24
10 Dana Woudstra Groningen Atletiek 2:30,76
11 Manon Delhaas AV Aquilo 2:31,94
12 Nica Lips Groningen Atletiek 2:32,82
13 Fay Prins EAC De Sperwers 2:33,51
14 Zonne Hozee EAC De Sperwers 2:37,36
15 Senne Lieberom EAC De Sperwers 2:39,11
16 Rianne Kuiper AV Aquilo 2:42,15
17 Lotte Kwak AV Aquilo 2:43,67
18 Marie Leopold Duitsland 2:43,97
19 Lotte Smith AV Aquilo 2:46,27
20 Kirsten Wever AV Jahn II 2:51,43
Jennecy Prokop Phanos DNS
Lois Richardson AV Heerenveen DNS
Naomi Lantink AV PEC 1910 DNS
Nienke Veldthuis EAC De Sperwers DNS

Meisjes Pupil A2 – Meerkamp

#NaamVereniging60mKogelHoogPunten totaal
1 Inez Keun Groningen Atletiek 9,93 7,70 1,20 1483
2 Jara Heppener AV Horror Sneek 10,09 5,88 1,15 1315
3 Stella Tolksdorf Duitsland 9,77 5,14 1,10 1281
4 Suzanne de Jong AV Jahn II 10,60 5,68 1,20 1266
5 Misha Kempkens AV Jahn II 10,16 4,84 1,10 1200
6 Rachida Moussa AV Jahn II 10,50 4,36 1,10 1117
7 Jara De Boer Groningen Atletiek 10,05 3,96 1,05 1115
8 Esther Zijlstra Groningen Atletiek 11,07 5,12 1,10 1094
9 Meike Adriaanse Groningen Atletiek 11,63 5,92 1,10 1080
10 Charissa De Lange SV Veendam Atletiek 10,59 3,69 1,10 1053
11 Joska Stol Groningen Atletiek 10,51 4,37 0,95 1006
12 Nienke Hoen AV Jahn II 10,97 4,70 1,00 1004
13 Nynke Kwak AV Aquilo 10,79 4,45 0,95 975
14 Marlijn Bierma AV Fivelstreek 11,82 4,91 1,05 955
15 Marith Stel AV Jahn II 10,85 4,10 0,90 904
16 Elke de Jong AV Aquilo 10,82 3,51 0,95 899
17 Pilar Lindeman ChiTA 10,55 3,38 0,90 887
18 Fieke Sportel Groningen Atletiek DNS 6,27 1,15 875
19 Leonie Vogels SV Veendam Atletiek 11,42 3,23 1,05 874
20 Inke Meijer AV Aquilo 12,87 4,44 0,95 743
21 Suzanne Veuger HAC `63 12,42 4,69 0,85 731
22 Nesrine Tammes AAC `61 12,63 3,95 0,90 693

Meisjes Pupil A2 – 600 meter

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Inez Keun Groningen Atletiek 2:11,33
2 Jara Heppener AV Horror Sneek 2:12,27
3 Stella Tolksdorf Duitsland 2:18,84
4 Nynke Kwak AV Aquilo 2:19,91
5 Elke de Jong AV Aquilo 2:22,74
6 Pilar Lindeman ChiTA 2:24,99
7 Misha Kempkens AV Jahn II 2:34,87
8 Nesrine Tammes AAC `61 2:38,49
9 Marith Stel AV Jahn II 2:38,83
10 Charissa De Lange SV Veendam Atletiek 2:39,74
11 Suzanne de Jong AV Jahn II 2:40,17
12 Rachida Moussa AV Jahn II 2:40,94
13 Meike Adriaanse Groningen Atletiek 2:42,68
14 Inke Meijer AV Aquilo 2:52,44
15 Marlijn Bierma AV Fivelstreek 2:53,50
16 Suzanne Veuger HAC `63 2:53,94
Fieke Sportel Groningen Atletiek DNS
Jara De Boer Groningen Atletiek DNS

Meisjes Pupil B – Meerkamp

#NaamVereniging40mKogelHoogPunten totaal
1 Liene Ritsema Groningen Atletiek 7,10 5,52 1,10 1321
2 Elsza van der Honing Groningen Atletiek 7,11 4,29 1,10 1234
3 Zoëy Fonken BAV 7,13 3,78 1,10 1192
4 Yara Nieuwenkamp AAC `61 7,54 5,03 1,05 1162
5 Eva Wilbers Groningen Atletiek 7,18 3,84 0,95 1075
6 Finja Jans Duitsland 7,20 3,31 1,00 1065
7 Mare Kooistra AV Impala 7,60 3,91 0,95 998
8 Karlijn Borst AV Fivelstreek 7,64 3,88 0,90 951
9 Merel Hoen DOS 7,60 3,47 0,90 926
10 Merel Bierma AV Fivelstreek 7,73 3,29 0,95 924
11 Daphne Veuger HAC `63 7,58 2,92 0,95 920
12 Liza Molenaar AAC `61 7,70 3,10 0,95 914
13 Jana Eyhusen Duitsland 7,99 3,34 0,90 845
14 Suze Hemel EAC De Sperwers 8,14 3,40 0,90 825
15 Noémi jolina Veldman SV Veendam Atletiek 7,55 3,12 0,75 795
16 Marijke Veen AV Fivelstreek 8,21 4,57 0,75 793
17 Marlisa Wiechers AV Jahn II 8,72 3,49 0,95 781
18 Yinthe Wiering EAC De Sperwers 8,28 3,13 0,90 780
19 Lize Lieberom EAC De Sperwers 9,72 1,90 0,80 395
20 Marrit Veenstra AV Impala DNS DNS DNS 0

Meisjes Pupil B – 600 meter

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Zoëy Fonken BAV 2:16,51
2 Mare Kooistra AV Impala 2:17,99
3 Eva Wilbers Groningen Atletiek 2:18,13
4 Liza Molenaar AAC `61 2:23,58
5 Liene Ritsema Groningen Atletiek 2:26,78
6 Karlijn Borst AV Fivelstreek 2:28,93
7 Yinthe Wiering EAC De Sperwers 2:30,53
8 Elsza van der Honing Groningen Atletiek 2:30,54
9 Yara Nieuwenkamp AAC `61 2:37,78
10 Jana Eyhusen Duitsland 2:39,75
11 Noémi jolina Veldman SV Veendam Atletiek 2:41,18
12 Suze Hemel EAC De Sperwers 2:42,18
13 Merel Bierma AV Fivelstreek 2:47,41
14 Merel Hoen DOS 2:47,49
15 Finja Jans Duitsland 2:48,19
16 Lize Lieberom EAC De Sperwers 2:55,48
17 Marlisa Wiechers AV Jahn II 2:55,75
18 Daphne Veuger HAC `63 2:57,17
19 Marijke Veen AV Fivelstreek 3:02,85
Marrit Veenstra AV Impala DNS

Meisjes Pupil C – Meerkamp

#NaamVereniging40mVortexHoogPunten totaal
1 Esmee Noordhoek AV Fivelstreek 7,34 10,50 1,00 984
2 Luna van Driel AAC `61 7,57 8,00 0,90 814
3 Julie ten Napel EAC De Sperwers 7,73 10,50 0,85 799
4 Alysha Emanuel da Silva AV Horror Sneek 8,00 9,50 0,90 769
5 Ilse Clobus AAC `61 7,98 10,50 0,85 755
6 Nora de Boer AV Fivelstreek 7,85 11,00 0,80 752
7 Britt Berends AAC `61 8,36 12,00 0,75 648
8 Neeske Stickford Duitsland 8,64 8,50 0,85 610
9 Jillis Boekaar Groningen Atletiek 8,37 6,50 0,85 605
10 Anneloes Veldman AV Fivelstreek 8,61 7,50 0,85 593
11 Iva Prins EAC De Sperwers 8,08 7,00 0,75 590
12 Leonie Kuiper AV Aquilo 8,35 5,50 0,85 582
13 Yinthe Stel AV Jahn II 8,60 8,50 0,75 543
14 Norah Kerstholt AAC `61 8,04 7,50 0,65 536
15 Selin Balta SV Veendam Atletiek 8,41 8,50 0,70 535
16 Luisa Leopold Duitsland 8,94 10,00 0,75 526
17 Renate Hingstman AV Fivelstreek 8,56 5,00 0,70 427
18 Ella Wijnholds Groningen Atletiek 8,99 6,00 0,70 394
19 Enora Jong-A-Pin Groningen Atletiek 8,30 6,00 NM 372
20 Johanna Tomaszewski Duitsland 9,04 5,00 0,70 360
21 Nienke Borst AV Fivelstreek 8,75 4,50 NM 263

Meisjes Pupil C – 600 meter

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Esmee Noordhoek AV Fivelstreek 2:30,02
2 Iva Prins EAC De Sperwers 2:30,10
3 Ilse Clobus AAC `61 2:31,92
4 Jillis Boekaar Groningen Atletiek 2:38,67
5 Anneloes Veldman AV Fivelstreek 2:47,65
6 Selin Balta SV Veendam Atletiek 2:48,78
7 Alysha Emanuel da Silva AV Horror Sneek 2:52,04
8 Enora Jong-A-Pin Groningen Atletiek 2:53,52
9 Neeske Stickford Duitsland 2:54,72
10 Yinthe Stel AV Jahn II 2:56,18
11 Nienke Borst AV Fivelstreek 2:59,20
12 Leonie Kuiper AV Aquilo 3:02,36
13 Norah Kerstholt AAC `61 3:05,83
14 Luisa Leopold Duitsland 3:06,45
15 Johanna Tomaszewski Duitsland 3:06,93
16 Renate Hingstman AV Fivelstreek 3:07,12
Nora de Boer AV Fivelstreek DNF
Ella Wijnholds Groningen Atletiek DNF

Meisjes Pupil Mini – Meerkamp

#NaamVereniging40mVortexHoogPunten totaal
1 Julia Ruiz Marathon Pim Mulier 8,06 10,00 0,65 586
2 Lotte Lubberman EAC De Sperwers 8,11 8,50 0,70 582
3 Juul Sieperda AV Horror Sneek 8,91 6,00 0,80 478
4 Isabel Hulshof AV Jahn II 9,09 6,50 0,55 282

Meisjes Pupil Mini – 600 meter

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Julia Ruiz Marathon Pim Mulier 2:44,53
2 Juul Sieperda AV Horror Sneek 2:58,59
3 Isabel Hulshof AV Jahn II 3:28,79

Senioren mannen – Meerkamp

#NaamVereniging50m60mPunten totaal
1 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 5,97 6,95 1779
2 Niels Visser AV Jahn II 6,65 7,66 1224

Senioren mannen – 50 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Senioren mannen – 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Senioren mannen – Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Senioren mannen – Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Senioren vrouwen – Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Senioren vrouwen – 50 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Senioren vrouwen – 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Senioren vrouwen – Kogelstoten

#NaamVerenigingResultaatOBP
1 Charlene Okken Groningen Atletiek 14,78

Senioren vrouwen – Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten