Atletiekvereniging voor Stadskanaal e.o.

Uitslagen Indoor Stadskanaal 2018

(bron: atletiek.nu)

Jongens Junior A – Meerkamp

# Naam Vereniging 50m 60m Punten totaal
1 Jarin van der Kooi AV Impala 6,22 7,44 1477
2 Brian Pot Heredia AV Jahn II 6,59 7,72 1227
3 Matthijs Bouma AV Impala 7,28 8,53 740


Jongens Junior A – Kogelstoten

# Naam Vereniging Kogel OBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 12,64
2 Matthijs Bouma AV Impala 8,26


Jongens Junior A – Hoogspringen

# Naam Vereniging Hoog OBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 1,70


Jongens Junior B – Meerkamp

# Naam Vereniging 50m 60m Punten totaal
1 Roy Boelen EAC De Sperwers 6,85 7,91 1068
2 Freek Moll AV Jahn II 6,83 7,97 1057
3 Stefan Feikens AV Aquilo 7,34 8,52 723
4 Johan Polet AV Impala 7,47 8,75 622
5 Bas Hemme EAC De Sperwers 7,61 9,16 479


Jongens Junior B – Kogelstoten

# Naam Vereniging Kogel OBP
1 Bas Hemme EAC De Sperwers 11,40
2 Johan Polet AV Impala 7,96 8,39


Jongens Junior B – Hoogspringen

# Naam Vereniging Hoog OBP
1 Johan Polet AV Impala 1,45 1,40


Jongens Junior C – Meerkamp

# Naam Vereniging 50m 60m Punten totaal
1 Bjorn Rinsma AV Impala 7,04 8,21 1430
2 Florian Van der Dussen AV Impala 7,10 8,25 1406
3 Mark Scholten AV Impala 7,35 8,63 1261
4 Gerbrand Bontekoe AV Impala 7,36 8,77 1230
5 Luuk Forrer EAC De Sperwers 7,47 8,70 1218
6 Ronald Mulder AV Fivelstreek 7,49 8,77 1199
7 Xander Feijen AAC `61 7,58 8,91 1151
8 Marijn Piek AV Impala 7,79 9,33 1026
9 Ramon Aukes AV Aquilo 7,95 9,44 974
10 Gerben Heis AV Jahn II 8,05 9,44 953
11 Luuk Knossen AV Aquilo 8,09 9,53 930
12 Stijn Wilting AV Jahn II 8,17 9,49 921
13 Pjotr ter Doest AV Impala 8,28 9,74 858


Jongens Junior C – Kogelstoten

# Naam Vereniging Kogel OBP
1 Brend Baak AV PEC 1910 10,41
2 Gerbrand Bontekoe AV Impala 10,36
3 Florian Van der Dussen AV Impala 8,59
4 Stijn Wilting AV Jahn II 7,61
5 Mark Scholten AV Impala 7,15
6 Pjotr ter Doest AV Impala 7,00 8,25
7 Ramon Aukes AV Aquilo 6,98
8 Bram Voors EAC De Sperwers 6,34
9 Luuk Knossen AV Aquilo 6,06
10 Loek Sijpkes AV Jahn II 6,02
11 Gerben Heis AV Jahn II 4,41


Jongens Junior C – Hoogspringen

# Naam Vereniging Hoog OBP
1 Brend Baak AV PEC 1910 1,75
2 Florian Van der Dussen AV Impala 1,60 1,50
3 Gerbrand Bontekoe AV Impala 1,50
4 Mark Scholten AV Impala 1,45
5 Bjorn Rinsma AV Impala 1,40
6 Luuk Knossen AV Aquilo 1,35
6 Xander Feijen AAC `61 1,35
6 Marijn Piek AV Impala 1,35
6 Stijn Wilting AV Jahn II 1,35
6 Luuk Forrer EAC De Sperwers 1,35
6 Bram Voors EAC De Sperwers 1,35
12 Ramon Aukes AV Aquilo 1,25


Jongens Junior D – Meerkamp

# Naam Vereniging 50m 60m Punten totaal
1 Akaash Spikman Groningen Atletiek 7,16 8,38 1361
2 Valenciano Roffel AAC `61 7,63 8,92 1138
3 Mike Berends AAC `61 7,84 8,84 1108
4 Thijs Sturing Groningen Atletiek 7,75 9,16 1066
5 Djalil Pater Groningen Atletiek 7,89 9,11 1045
6 Dilano Modderman AV Aquilo 8,04 9,60 928
7 Wu Ping Kuiper Groningen Atletiek 8,22 9,46 916
8 Joey Koster EAC De Sperwers 8,15 9,61 904
9 Wout Plugge AV Aquilo 8,23 9,60 891
10 Ruben Piek AV Impala 8,74 10,38 678
11 Jasper de Jong Groningen Atletiek 8,84 10,57 634
12 Krijn Tolboom Groningen Atletiek 9,11 11,08 523
13 Darriën Depenbrock AV Jahn II 9,29 10,89 519
14 Midas Rus Groningen Atletiek 9,51 11,04 467


Jongens Junior D – 600 meter

# Naam Vereniging 600m OBP
1 Wu Ping Kuiper Groningen Atletiek 1:53,20 1:48,39
2 Wout Plugge AV Aquilo 1:56,11
3 Valenciano Roffel AAC `61 1:59,35
4 Dilano Modderman AV Aquilo 1:59,78
5 Mike Berends AAC `61 2:01,29
6 Julian Keun Groningen Atletiek 2:02,53 2:01,50
7 Djalil Pater Groningen Atletiek 2:07,41
8 Koen Bootsman AV Fivelstreek 2:07,88 2:01,00
9 Joey Koster EAC De Sperwers 2:08,16
10 Jasper de Jong Groningen Atletiek 2:14,10
11 Jesse Jansen Groningen Atletiek 2:15,42
12 Simon Bouma AV Impala 2:22,99
13 Micah Hoekstra AV Fivelstreek 2:26,47
14 Ruben Piek AV Impala 2:32,10
15 Midas Rus Groningen Atletiek 2:38,22
16 Darriën Depenbrock AV Jahn II 2:44,95


Jongens Junior D – Kogelstoten

# Naam Vereniging Kogel OBP
1 Bruce Boon AV Flevo Delta 10,88
2 Mike Berends AAC `61 6,78
3 Jesse Jansen Groningen Atletiek 6,67
4 Micah Hoekstra AV Fivelstreek 6,62
5 Simon Bouma AV Impala 6,40
6 Rick Jan Wiechers AV Jahn II 5,82
7 Joey Koster EAC De Sperwers 5,66
8 Krijn Tolboom Groningen Atletiek 5,04
9 Darriën Depenbrock AV Jahn II 4,67
Maurits Meijerhof AV Fivelstreek DNS


Jongens Junior D – Hoogspringen

# Naam Vereniging Hoog OBP
1 Djalil Pater Groningen Atletiek 1,45
2 Mike Berends AAC `61 1,30
3 Julian Keun Groningen Atletiek 1,25 1,30
4 Micah Hoekstra AV Fivelstreek 1,25
5 Ruben Piek AV Impala 1,20
5 Jesse Jansen Groningen Atletiek 1,20
5 Jasper de Jong Groningen Atletiek 1,20
8 Simon Bouma AV Impala 1,15
9 Midas Rus Groningen Atletiek 1,00
9 Krijn Tolboom Groningen Atletiek 1,00
11 Darriën Depenbrock AV Jahn II 0,95
Maurits Meijerhof AV Fivelstreek DNS


Jongens Pupil A1 – Meerkamp

# Naam Vereniging 60m Kogel Hoog Punten totaal
1 Quinn van der Honing Groningen Atletiek 9,70 8,69 1,25 1609
2 Youri van der Linden GAC Hilversum 9,67 5,46 1,30 1464
3 Daan Jaarsma AV Horror Sneek 9,62 5,87 1,25 1463
4 Simon van den Pol AV PEC 1910 10,66 5,70 1,35 1369
5 Thomas Berends AAC `61 10,01 6,21 1,10 1311
6 Finn Korf AC TION 10,09 5,83 1,10 1275
7 Ruben Oosterhof Groningen Atletiek 10,58 5,90 1,10 1210
8 Timo de Vroome Groningen Atletiek 10,96 4,50 1,05 1028
9 Sander Darmeveil AAC `61 11,66 5,16 1,10 1027
10 Timo Tervoort Groningen Atletiek 11,84 5,90 1,05 1018
11 Renzo Bolt Groningen Atletiek 11,20 4,91 0,95 954
12 Nico de Groot AV Fivelstreek 11,49 5,03 0,95 928
13 Collin Streunding AV Aquilo 11,35 5,25 0,90 922
14 Thijs Penning AV Aquilo 11,30 4,00 1,00 912
15 Olav Clobus AAC `61 11,48 4,68 0,95 905
16 Jerrik Thalen Groningen Atletiek 10,63 3,24 0,95 902
17 Adam Kanning Groningen Atletiek DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil A1 – 600 meter

# Naam Vereniging 600m OBP
1 Daan Jaarsma AV Horror Sneek 2:08,3h
2 Thomas Berends AAC `61 2:08,3h
3 Youri van der Linden GAC Hilversum 2:15,3h
4 Quinn van der Honing Groningen Atletiek 2:17,0h
5 Timo de Vroome Groningen Atletiek 2:21,0h
6 Simon van den Pol AV PEC 1910 2:24,5h
7 Ruben Oosterhof Groningen Atletiek 2:29,1h
8 Sander Darmeveil AAC `61 2:37,7h
9 Thijs Penning AV Aquilo 2:46,3h
10 Collin Streunding AV Aquilo 2:50,2h
11 Nico de Groot AV Fivelstreek 2:54,0h
Olav Clobus AAC `61 DNS
Finn Korf AC TION DNS
Timo Tervoort Groningen Atletiek DNS
Adam Kanning Groningen Atletiek DNS
Jerrik Thalen Groningen Atletiek DNS
Renzo Bolt Groningen Atletiek DNS


Jongens Pupil A2 – Meerkamp

# Naam Vereniging 60m Kogel Hoog Punten totaal
1 Marne van der Kooi AV Impala 9,18 7,34 1,35 1699
2 Ilya Nauta AV Heerenveen 9,36 7,01 1,25 1575
3 Tim Elferink AAC `61 9,57 8,62 1,10 1517
4 Jiri Heppener AV Horror Sneek 9,65 5,98 1,15 1391
5 Lasse Cnubben Groningen Atletiek 10,46 6,40 1,25 1366
6 Sander de Haan AV Horror Sneek 9,98 5,95 1,15 1336
7 Mart Groenboom Groningen Atletiek 10,23 6,19 1,15 1313
8 Thijs van Dam Groningen Atletiek 10,41 5,54 1,10 1210
9 Rienk Loonstra AV Impala 11,19 6,88 1,10 1190
10 Denzel Nieuwenkamp AAC `61 10,73 6,50 1,05 1188
11 Daniël van den Wijngaard AV Aquilo 9,90 4,71 1,00 1157
12 Bas ter Steege Groningen Atletiek 10,44 5,37 0,95 1085
13 Jeroen Sibeijn Groningen Atletiek 11,25 4,74 1,05 1009
14 Ties Beens AV Jahn II 11,89 4,60 0,95 853
15 Rowan Wiechers AV Jahn II 12,85 4,95 0,95 781
16 Milan Joost AV Jahn II 11,72 3,23 0,80 657
17 Rowan Bunk AV Jahn II 12,43 2,38 DNS 309


Jongens Pupil A2 – 600 meter

# Naam Vereniging 600m OBP
1 Ilya Nauta AV Heerenveen 1:55,9h
2 Jiri Heppener AV Horror Sneek 1:57,5h
3 Tim Elferink AAC `61 2:07,4h
4 Rienk Loonstra AV Impala 2:16,3h
5 Mart Groenboom Groningen Atletiek 2:22,8h
6 Denzel Nieuwenkamp AAC `61 2:24,4h
7 Sander de Haan AV Horror Sneek 2:25,6h
8 Jeroen Sibeijn Groningen Atletiek 2:25,9h
9 Ties Beens AV Jahn II 2:38,5h
10 Rowan Bunk AV Jahn II 2:44,7h
11 Milan Joost AV Jahn II 2:50,2h
Daniël van den Wijngaard AV Aquilo DNS
Marne van der Kooi AV Impala DNS
Rowan Wiechers AV Jahn II DNS
Thijs van Dam Groningen Atletiek DNS


Jongens Pupil B – Meerkamp

# Naam Vereniging 40m Kogel Hoog Punten totaal
1 Eljahro Tyrone Philipsen AV Feniks 6,85 7,73 1,15 1543
2 Boris Klaver ARV Ilion 6,99 4,49 1,20 1348
3 Iskander Stapel Nijmegen Atletiek 6,96 6,40 1,00 1332
4 Ramon Ruiz Marathon Pim Mulier 7,16 5,10 1,00 1207
5 Ties van der Helm AV Fivelstreek 7,84 5,59 0,95 1071
6 Brian Kuper ChiTA 7,48 5,08 0,90 1068
7 Milan Krul EAC De Sperwers 7,37 4,21 0,90 1028
8 Niek Groenboom Groningen Atletiek 7,99 4,55 0,90 938
9 Nathan Weishaupt AV Aquilo 7,80 4,41 0,85 924
10 Quinten Hulshof AV Fivelstreek 8,29 4,45 0,95 919
11 Sander Meijer AV Jahn II 7,97 3,73 0,95 918
12 Stijn Kats Groningen Atletiek 7,99 3,88 0,90 888
13 Jasper Drenth ChiTA 7,82 3,25 0,90 868
14 Yuri van ’t Hoog AAC `61 7,87 3,76 0,85 863
15 Maas van der Ham Groningen Atletiek 7,66 2,77 0,90 855
16 Jayden Kuilman AV Fivelstreek 8,00 3,30 0,90 841
17 Jesse Pors ChiTA 8,23 3,82 0,85 808
18 Reno Bruins AAC `61 8,22 3,33 0,80 734
19 Thijmen Lub Groningen Atletiek 8,50 3,83 0,80 730
20 Aaron van Loo AV Aquilo 8,83 3,79 0,85 715
21 Nils ter Steege Groningen Atletiek 8,07 2,75 0,80 708
22 Bastiaan Beekman AV Aquilo 8,94 4,91 0,70 672
23 Rens Doornbos AV Fivelstreek 9,22 2,99 0,70 488
24 Xander Schippers AV Jahn II 10,13 3,35 0,75 450


Jongens Pupil B – 600 meter

# Naam Vereniging 600m OBP
1 Iskander Stapel Nijmegen Atletiek 2:14,1h 2,13
2 Milan Krul EAC De Sperwers 2:17,3h
3 Sander Meijer AV Jahn II 2:25,8h
4 Brian Kuper ChiTA 2:27,6h
5 Maas van der Ham Groningen Atletiek 2:28,7h
6 Jayden Kuilman AV Fivelstreek 2:30,0h
7 Niek Groenboom Groningen Atletiek 2:34,9h
8 Jasper Drenth ChiTA 2:39,3h
9 Stijn Kats Groningen Atletiek 2:40,3h 2:45,16
10 Thijmen Lub Groningen Atletiek 2:40,7h
11 Eljahro Tyrone Philipsen AV Feniks 3:00,00
12 Boris Klaver ARV Ilion 4:00,00 2:08,78
13 Ties van der Helm AV Fivelstreek 5:00,00
14 Ramon Ruiz Marathon Pim Mulier 6:00,00
15 Yuri van ’t Hoog AAC `61 7:00,00
16 Reno Bruins AAC `61 8:00,00
17 Aaron van Loo AV Aquilo 9:00,00
18 Quinten Hulshof AV Fivelstreek 10:00,00
19 Nathan Weishaupt AV Aquilo 11:00,00
20 Bastiaan Beekman AV Aquilo 12:00,00
21 Rens Doornbos AV Fivelstreek 13:00,00
Jesse Pors ChiTA DNS


Jongens Pupil C – Meerkamp

# Naam Vereniging 40m Vortex Hoog Punten totaal
1 Jari Heppener AV Horror Sneek 7,06 18,52 0,95 1140
2 Daimy van Beek AV Fortuna 7,73 24,15 0,90 1047
3 Remco Loer AV Aquilo 7,85 11,59 1,00 909
4 Luka Wolters EAC De Sperwers 7,92 11,80 0,85 790
5 Kian Sportel Groningen Atletiek 7,61 12,15 0,75 779
6 Koen Kemper ARV Ilion 8,90 10,80 0,95 695
7 Roan Hulshof AV Jahn II 9,03 17,13 0,80 674
8 Sander van Staalduinen Groningen Atletiek 8,48 10,57 0,80 641
9 Reinier Sibeijn Groningen Atletiek 9,38 13,67 0,85 611
10 Hugo Wijnholds Groningen Atletiek 8,92 14,47 0,70 573
11 Teun Lubberman EAC De Sperwers 8,98 9,42 0,75 510


Jongens Pupil C – 600 meter

# Naam Vereniging 600m OBP
1 Jari Heppener AV Horror Sneek 2:12,7h
2 Daimy van Beek AV Fortuna 2:14,1h 2:13,14
3 Kian Sportel Groningen Atletiek 2:20,9h
4 Koen Kemper ARV Ilion 2:37,2h
5 Luka Wolters EAC De Sperwers 2:42,9h
6 Reinier Sibeijn Groningen Atletiek 2:45,2h
7 Roan Hulshof AV Jahn II 2:46,8h
8 Sander van Staalduinen Groningen Atletiek 2:50,5h
9 Teun Lubberman EAC De Sperwers 2:56,2h
10 Remco Loer AV Aquilo 2:56,50
Hugo Wijnholds Groningen Atletiek DNF


Jongens Pupil Mini – Meerkamp

# Naam Vereniging 40m Vortex Hoog Punten totaal
1 Samuel Hesling AV Fivelstreek 8,79 13,88 0,85 691
2 Jorrit Riemeijer AV Aquilo 8,36 8,92 0,70 551
3 Roan van Loo AV Aquilo 8,98 8,40 0,75 488
4 Matthijs Veldthuis EAC De Sperwers 8,97 4,95 0,80 441


Jongens Pupil Mini – 600 meter

# Naam Vereniging 600m OBP
1 Jorrit Riemeijer AV Aquilo 2:47,0h
2 Samuel Hesling AV Fivelstreek 2:48,2h
3 Roan van Loo AV Aquilo 3:11,0h
4 Matthijs Veldthuis EAC De Sperwers 3:16,0h


Masters Mannen – Meerkamp

# Naam Vereniging 50m 60m Punten totaal
1 Erwin Le Blansch AV Hollandia 7,29 8,57 726
2 Jan Ties Groningen Atletiek 7,65 8,94 520
3 Vince Cairo SV Veendam Atletiek 7,27 DNS 389
4 Ferdinand Hemme EAC De Sperwers 8,37 9,85 125
6 Peter Blom AV Jahn II 8,95 10,52 0


Masters Mannen – Kogelstoten

# Naam Vereniging Kogel OBP
1 Geert De Lange EAC De Sperwers 11,39
2 Benny Tapken SV Veendam Atletiek 10,56
3 Vince Cairo SV Veendam Atletiek 10,15 11,00
4 Jack Lubberman EAC De Sperwers 8,84
5 David Bakker ChiTA 8,45
6 Ferdinand Hemme EAC De Sperwers 6,75


Masters Mannen – Hoogspringen

# Naam Vereniging Hoog OBP
1 Bram Misker EAC De Sperwers 1,60
2 Jack Lubberman EAC De Sperwers 1,50
3 Geert De Lange EAC De Sperwers 1,45
4 Vince Cairo SV Veendam Atletiek 1,30 1,55


Masters Vrouwen – Meerkamp

# Naam Vereniging 50m 60m Punten totaal
1 Monique Le Blansch AV Hollandia 8,03 9,32 832
2 Denise van der Linden-Morris GAC Hilversum 8,13 9,55 758


Masters Vrouwen – Kogelstoten

# Naam Vereniging Kogel OBP
1 Heidi Wiechers AV Jahn II 8,00
2 Denise van der Linden-Morris GAC Hilversum 7,49
3 Rita Moll AV Jahn II 6,80


Masters Vrouwen – Hoogspringen

# Naam Vereniging Hoog OBP
1 Marlou Klaver Nijmegen Atletiek 1,35 1,39
Denise van der Linden-Morris GAC Hilversum DNS


Meisjes Junior A – Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten


Meisjes Junior A – Kogelstoten

# Naam Vereniging Kogel OBP
1 Anneloes Wonink Groningen Atletiek 12,62
2 Kirsten Kerkhof AV Spartacus 9,04
3 Noa Knip AV Spartacus 8,37 8,68


Meisjes Junior A – Hoogspringen

# Naam Vereniging Hoog OBP
1 Rianne Kerkhof AV Spartacus 1,40


Meisjes Junior B – Meerkamp

# Naam Vereniging 50m 60m Punten totaal
1 Anduella Kwasiba AV Jahn II 7,07 8,23 1381
2 Iris Mulder HAC `63 7,39 8,74 1145
3 Yassine Bulthuis AV Impala 7,49 8,78 1105
4 Maaike Geerling HAC `63 7,51 8,93 1062
5 Chaïra Valerius AV Impala 7,54 8,99 1040
6 Janiek Fennema ChiTA 7,76 9,15 942
7 Lotte Schutten SV Veendam Atletiek 8,00 9,30 845
8 Laura Veenstra HAC `63 7,93 9,46 828
9 Bernadet Bos ChiTA 8,86 10,55 402


Meisjes Junior B – Kogelstoten

# Naam Vereniging Kogel OBP
1 Nikki Boon AV Flevo Delta 13,76
2 Isabeau Leegwater Groningen Atletiek 9,56
3 Bernadet Bos ChiTA 7,74


Meisjes Junior B – Hoogspringen

# Naam Vereniging Hoog OBP
1 Chaïra Valerius AV Impala 1,55
2 Yassine Bulthuis AV Impala 1,50 1,45
3 Maaike Geerling HAC `63 1,45
4 Janiek Fennema ChiTA 1,40


Meisjes Junior C – Meerkamp

# Naam Vereniging 50m 60m Punten totaal
1 Annabel Paul AV Jahn II 7,46 8,66 1229
2 Nikita Nie Groningen Atletiek 7,54 8,92 1158
3 Danique Huisjes Groningen Atletiek 7,62 8,84 1156
4 Evelien van Houweling AV De Gemzen 7,62 8,85 1154
5 Nina de Haes HAC `63 7,72 9,11 1082
6 Rebecca Leune HAC `63 7,82 9,25 1035
7 Carlijn Loer AV Aquilo 7,89 9,41 991
8 Cynthia de Vries EAC De Sperwers 8,24 9,52 902
9 Zoë Miedema AV Horror Sneek 8,12 9,78 883
10 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 8,35 9,62 865
11 Isis Hozee EAC De Sperwers 8,67 10,19 717
12 Lotte – Elzinga ChiTA 8,70 10,24 705
13 Merel de Groot AV Aquilo 8,95 10,16 675
14 Nicky Evers SV Veendam Atletiek 9,40 10,84 510


Meisjes Junior C – Kogelstoten

# Naam Vereniging Kogel OBP
1 Rozemarie Fokkema AAC `61 11,08 10,53
2 Nikita Nie Groningen Atletiek 9,72 10,26
3 Eva Martens Groningen Atletiek 8,37
4 Zoë Miedema AV Horror Sneek 7,25
5 Danique Huisjes Groningen Atletiek 7,22
6 Nicky Evers SV Veendam Atletiek 7,07
7 Isis Hozee EAC De Sperwers 6,23
8 Lotte – Elzinga ChiTA 5,39


Meisjes Junior C – Hoogspringen

# Naam Vereniging Hoog OBP
1 Annabel Paul AV Jahn II 1,45 1,35
2 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 1,30
2 Nina de Haes HAC `63 1,30
4 Zoë Miedema AV Horror Sneek 1,25
4 Eva Martens Groningen Atletiek 1,25


Meisjes Junior D – Meerkamp

# Naam Vereniging 50m 60m Punten totaal
1 Jill Uilhoorn AV Fivelstreek 7,66 9,10 1097
2 Silke Bosgraaf AV Impala 7,78 9,06 1078
3 Isabel van Houweling AV De Gemzen 7,83 9,17 1047
4 Hannah Moll AV Jahn II 7,98 9,45 965
5 Alyssa Bulthuis AV Impala 8,09 9,44 945
6 Sarah de Vries AV Impala 8,07 9,54 932
7 Renske Lolkema Groningen Atletiek 8,05 9,61 924
8 Sascha Keukenkamp Groningen Atletiek 8,13 9,65 902
9 Merle Leinenga Groningen Atletiek 8,28 9,79 850
10 Nina Van Halen AAC 8,35 9,85 827
11 Francine Van der Stoop AV De Gemzen 8,36 10,09 788
12 Suusje Berkenbosch AV De Gemzen 8,57 10,14 742
12 Anna-Romee van der Spoel AV Jahn II 8,57 10,14 742
14 Celine Dijkstra AAC `61 8,54 10,28 727
15 Yvette Feikens AV Aquilo 8,69 10,34 691
16 Julia Rinsma AV Impala 8,61 10,50 683
17 Helen de Vries AV Jahn II 8,90 10,49 635
18 Annelynn Tigelaar EAC De Sperwers 8,88 10,57 627
19 Marieke de Jong Groningen Atletiek 9,07 10,91 551
BM Eefke Plugge (BM) AV Aquilo 9,07 11,14 522
20 Marit Zwikker EAC De Sperwers 9,36 10,91 507
21 Nina Thomas Groningen Atletiek 8,88 DNS 332
22 Wendy Kuiper EAC De Sperwers 10,28 12,35 217


Meisjes Junior D – 600 meter

# Naam Vereniging 600m OBP
1 Sarah de Vries AV Impala 2:03,77 2:05,82
2 Tess Jaarsma AV Horror Sneek 2:03,85
3 Maud Visscher Groningen Atletiek 2:05,09 1:53,88
4 Jill Uilhoorn AV Fivelstreek 2:06,07
5 Renske Lolkema Groningen Atletiek 2:08,86
6 Nina Van Halen AAC 2:09,68
7 Madelief Bolhuis Groningen Atletiek 2:12,06
8 Celine Dijkstra AAC `61 2:16,63
9 Sophie Le Blansch AV Hollandia 2:17,47 2:09,00
10 Francine Van der Stoop AV De Gemzen 2:17,65
11 Merle Leinenga Groningen Atletiek 2:18,24
12 Nina Thomas Groningen Atletiek 2:19,44
13 Eline Geertsema AV Aquilo 2:20,39
14 Samarijn Pluijmert AAC `61 2:20,40
15 Marieke de Jong Groningen Atletiek 2:22,11
16 Esmee de Vries EAC De Sperwers 2:22,56
17 Marit Zwikker EAC De Sperwers 2:23,58
18 Yvette Feikens AV Aquilo 2:25,62
19 Tess Gerdes EAC De Sperwers 2:26,86 2:18,46
20 Tessa van Staalduinen Groningen Atletiek 2:34,13
21 Amarins Loonstra AV Impala 2:36,48


Meisjes Junior D – Kogelstoten

# Naam Vereniging Kogel OBP
1 Maud Visscher Groningen Atletiek 11,04
2 Anna-Romee van der Spoel AV Jahn II 10,96
3 Isabel van Houweling AV De Gemzen 10,62
4 Hannah Moll AV Jahn II 9,05
5 Samarijn Pluijmert AAC `61 8,37
6 Martje ter Doest AV Impala 8,27 7,59
7 Celine Dijkstra AAC `61 8,22
8 Loes Rode EAC De Sperwers 7,80
9 Suusje Berkenbosch AV De Gemzen 7,69 8,13
10 Alyssa Bulthuis AV Impala 7,62 7,11
11 Sophie Le Blansch AV Hollandia 7,28 8,01
12 Maud Van Bentem AV NOP 7,19
13 Esmee de Vries EAC De Sperwers 6,70
14 Nina Thomas Groningen Atletiek 6,66
15 Jill Uilhoorn AV Fivelstreek 6,55
16 Renske Hanekamp AV De Gemzen 6,17
17 Amarins Loonstra AV Impala 5,89
18 Wendy Kuiper EAC De Sperwers 5,88
19 Tess Gerdes EAC De Sperwers 5,82 6,52
20 Helen de Vries AV Jahn II 5,12
21 Eline Geertsema AV Aquilo 4,82
22 Lisa Komduur EAC De Sperwers 4,66


Meisjes Junior D – Hoogspringen

# Naam Vereniging Hoog OBP
1 Maud Visscher Groningen Atletiek 1,35
2 Martje ter Doest AV Impala 1,35 1,40
3 Alyssa Bulthuis AV Impala 1,30 1,30
4 Maud Van Bentem AV NOP 1,25
4 Madelief Bolhuis Groningen Atletiek 1,25
6 Francine Van der Stoop AV De Gemzen 1,20
6 Anna-Romee van der Spoel AV Jahn II 1,20
6 Sascha Keukenkamp Groningen Atletiek 1,20
9 Renske Hanekamp AV De Gemzen 1,15
9 Lisa Komduur EAC De Sperwers 1,15
11 Eline Geertsema AV Aquilo 1,10
12 Marit Zwikker EAC De Sperwers 1,05
13 Helen de Vries AV Jahn II 1,00
13 Nina Thomas Groningen Atletiek 1,00
15 Tessa van Staalduinen Groningen Atletiek 0,95
Annelynn Tigelaar EAC De Sperwers DNS


Meisjes Pupil A1 – Meerkamp

# Naam Vereniging 60m Kogel Hoog Punten totaal
1 Meike Huistra AV Heerenveen 9,92 5,92 1,20 1380
2 Fieke Sportel Groningen Atletiek 9,92 5,44 1,20 1349
3 Inez Keun Groningen Atletiek 10,23 6,08 0,95 1160
4 Eliza Huizinga Groningen Atletiek 10,20 4,59 1,00 1103
5 Suzanne de Jong AV Jahn II 10,91 4,97 1,05 1068
6 Jinte van der Aa EAC De Sperwers 10,83 4,44 1,05 1041
7 Jara Heppener AV Horror Sneek 10,53 4,16 0,95 988
8 Pascale Kruiter Groningen Atletiek 10,77 3,97 1,00 977
9 Liselot Smit Groningen Atletiek 10,99 3,78 1,00 935
10 Jara De Boer Groningen Atletiek 10,45 3,20 0,95 923
11 Ammerens van der Ploeg AV Impala 11,73 4,14 1,05 910
12 Zoey de Vries AV Impala 11,89 3,86 1,00 835
13 Marith Stel AV Jahn II 10,79 3,22 0,85 805
14 Roos Wekema Groningen Atletiek 11,30 2,39 1,00 775
15 Marlijn Bierma AV Fivelstreek 12,26 3,81 0,95 756
16 Inke Meijer AV Aquilo 12,23 4,23 0,90 754
17 Pilar Lindeman ChiTA 10,66 1,82 0,90 724
18 Nesrine Tammes AAC `61 12,70 3,79 0,90 673
19 Hannah van Elselo AV Impala 12,35 3,32 0,80 597
20 Rachida Moussa AV Jahn II 11,87 2,65 0,80 588
21 Marije van Staalduinen Groningen Atletiek 12,62 2,43 0,80 490
22 Lorraine van der Meulen AAC `61 DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil A1 – 600 meter

# Naam Vereniging 600m OBP
1 Eliza Huizinga Groningen Atletiek 2:09,7h 2:11,85
2 Fieke Sportel Groningen Atletiek 2:10,1h
3 Inez Keun Groningen Atletiek 2:15,6h
4 Meike Huistra AV Heerenveen 2:17,3h
5 Jara Heppener AV Horror Sneek 2:18,3h
6 Zoey de Vries AV Impala 2:20,3h
7 Liselot Smit Groningen Atletiek 2:21,6h
8 Ammerens van der Ploeg AV Impala 2:30,4h
9 Suzanne de Jong AV Jahn II 2:42,1h
10 Marith Stel AV Jahn II 2:48,5h
11 Inke Meijer AV Aquilo 2:49,6h
12 Hannah van Elselo AV Impala 2:50,0h
13 Rachida Moussa AV Jahn II 2:50,6h
14 Pascale Kruiter Groningen Atletiek 2:51,9h
15 Marlijn Bierma AV Fivelstreek 2:52,7h
16 Marije van Staalduinen Groningen Atletiek 3:40,23
Nesrine Tammes AAC `61 DNS
Lorraine van der Meulen AAC `61 DNS
Jinte van der Aa EAC De Sperwers DNS


Meisjes Pupil A2 – Meerkamp

# Naam Vereniging 60m Kogel Hoog Punten totaal
1 Sabine Struik EAC De Sperwers 9,98 6,53 1,30 1481
2 Carmen Posthuma Marathon Pim Mulier 10,19 6,29 1,20 1362
3 Geke Jongsma AV Impala 10,33 6,27 1,15 1304
4 Milou Sieperda AV Horror Sneek 10,72 6,81 1,15 1282
5 Merla Hulzebos AV Fivelstreek 9,89 5,38 1,10 1277
6 Roos Voors EAC De Sperwers 10,08 4,60 1,20 1268
7 Birgit Havenga Groningen Atletiek 10,70 5,82 1,10 1188
8 Lyanne Spijkman EAC De Sperwers 9,96 4,94 1,00 1163
9 Jelka Verhagen Groningen Atletiek 10,20 5,30 0,95 1115
10 Fardau Reitsma AAC `61 11,01 5,75 1,00 1069
11 Lieke de Jong AAC `61 11,11 4,17 1,10 1022
12 Lisanne Lub Groningen Atletiek 11,79 4,96 0,85 815
13 Kim ten Velde EAC De Sperwers 11,92 4,84 NM 561
14 Sterre Kievit Groningen Atletiek DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil A2 – 600 meter

# Naam Vereniging 600m OBP
1 Sabine Struik EAC De Sperwers 2:06,0h
2 Lyanne Spijkman EAC De Sperwers 2:09,0h
3 Roos Voors EAC De Sperwers 2:20,7h
4 Fardau Reitsma AAC `61 2:29,8h
5 Milou Sieperda AV Horror Sneek 2:35,3h
6 Lieke de Jong AAC `61 2:36,6h
7 Eefke Plugge AV Aquilo 2:36,9h
8 Lisanne Lub Groningen Atletiek 2:38,59
Merla Hulzebos AV Fivelstreek DNS
Geke Jongsma AV Impala DNS
Sterre Kievit Groningen Atletiek DNS
Carmen Posthuma Marathon Pim Mulier DNF


Meisjes Pupil B – Meerkamp

# Naam Vereniging 40m Kogel Hoog Punten totaal
1 Emma Le Blansch AV Hollandia 6,96 6,14 1,00 1317
2 Puck Voors EAC De Sperwers 7,44 5,12 1,05 1188
3 Sophie de Haas SAV 7,41 4,21 1,00 1093
4 Suze van Driel AAC `61 7,67 4,32 1,00 1051
5 Lois Richardson AV Heerenveen 7,68 4,26 0,95 1009
6 Elise Hesling AV Fivelstreek 7,79 3,72 1,00 984
7 Lieke Ottevanger AAC `61 7,13 3,01 0,90 981
8 Evy Eising ARV Ilion 7,55 4,00 0,90 976
9 Jennecy Prokop Phanos 7,76 3,39 1,00 963
10 Kirsten Wever AV Jahn II 8,03 3,20 1,05 937
11 Zonne Hozee EAC De Sperwers 8,02 3,76 0,95 911
12 Carlijn Etting AAC `61 8,23 3,75 0,90 839
13 Elin Zwikker EAC De Sperwers 7,88 2,80 0,85 780
14 Anouk Huisman Groningen Atletiek 7,94 2,78 0,85 768
15 Nienke Veldthuis EAC De Sperwers 8,34 3,07 0,90 766
16 Sofie Venema AAC `61 8,00 2,35 0,90 755
17 Rianne Kuiper AV Aquilo 7,52 2,11 0,80 743
18 Manon Delhaas AV Aquilo 7,96 2,52 0,85 741
19 Lotte Smith AV Aquilo 8,73 3,00 0,90 702
20 Marjolie Spelde SV Veendam Atletiek 8,37 2,84 0,75 631
21 Lindsey Kuil AV Aquilo 9,05 2,59 0,80 548
22 Hester Bruins ChiTA 8,14 2,72 0,60 546
23 Fay Prins EAC De Sperwers DNS DNS DNS 0
23 Florine Kruiter Groningen Atletiek DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil B – 600 meter

# Naam Vereniging 600m OBP
1 Emma Le Blansch AV Hollandia 2:16,7h 2:09,60
2 Puck Voors EAC De Sperwers 2:23,5h
3 Suze van Driel AAC `61 2:27,4h
4 Evy Eising ARV Ilion 2:27,8h
5 Sofie Venema AAC `61 2:28,5h
6 Elin Zwikker EAC De Sperwers 2:28,9h
7 Sophie de Haas SAV 2:30,1h
8 Anouk Huisman Groningen Atletiek 2:31,4h
9 Zonne Hozee EAC De Sperwers 2:31,8h
10 Elise Hesling AV Fivelstreek 2:34,9h
11 Rianne Kuiper AV Aquilo 2:35,6h
12 Lotte Smith AV Aquilo 2:41,4h
13 Kirsten Wever AV Jahn II 2:42,1h
14 Carlijn Etting AAC `61 2:46,8h
15 Lieke Ottevanger AAC `61 2:47,2h
16 Hester Bruins ChiTA 2:48,9h
17 Jennecy Prokop Phanos 2:49,8h
18 Nienke Veldthuis EAC De Sperwers 2:51,3h
19 Marjolie Spelde SV Veendam Atletiek 2:52,1h 3:05,68
20 Lindsey Kuil AV Aquilo 3:14,6h
Lois Richardson AV Heerenveen DNS
Fay Prins EAC De Sperwers DNS
Florine Kruiter Groningen Atletiek DNS


Meisjes Pupil C – Meerkamp

# Naam Vereniging 40m Vortex Hoog Punten totaal
1 Eva Wilbers Groningen Atletiek 7,31 13,33 0,90 969
2 Elsza van der Honing Groningen Atletiek 7,56 8,84 0,95 872
3 Yara Nieuwenkamp AAC `61 7,89 15,06 0,85 852
4 Elin Thalen Groningen Atletiek 8,14 12,04 0,95 831
5 Marrit Veenstra AV Impala 8,39 12,53 0,95 801
6 Suze Hemel EAC De Sperwers 8,02 5,86 0,90 682
7 Merel Bierma AV Fivelstreek 8,27 7,58 0,80 611
8 Liza Molenaar AAC `61 8,60 8,13 0,80 572
9 Noémi Jolina Veldman SV Veendam Atletiek 8,50 7,50 0,75 536
10 Marlisa Wiechers AV Jahn II 8,83 5,70 0,85 517
11 Marijke Veen AV Fivelstreek 8,96 7,45 0,75 470
12 Karlijn Borst AV Fivelstreek 8,19 5,87 0,60 434
13 Naomi De Vries AV Jahn II 11,24 6,18 0,55 79


Meisjes Pupil C – 600 meter

# Naam Vereniging 600m OBP
1 Eva Wilbers Groningen Atletiek 2:29,0h
2 Liza Molenaar AAC `61 2:39,9h
3 Suze Hemel EAC De Sperwers 2:44,3h
4 Marrit Veenstra AV Impala 2:48,7h
5 Elsza van der Honing Groningen Atletiek 2:51,1h
6 Merel Bierma AV Fivelstreek 2:52,5h
7 Karlijn Borst AV Fivelstreek 2:56,7h
8 Marlisa Wiechers AV Jahn II 3:01,8h
9 Noémi Jolina Veldman SV Veendam Atletiek 3:04,5h
10 Marijke Veen AV Fivelstreek 3:39,9h
11 Naomi De Vries AV Jahn II 4:48,6h
Yara Nieuwenkamp AAC `61 DNS
Elin Thalen Groningen Atletiek DNS


Meisjes Pupil Mini – Meerkamp

# Naam Vereniging 40m Vortex Hoog Punten totaal
1 Esmee Noordhoek AV Fivelstreek 8,11 6,48 0,90 683
2 Iva Prins EAC De Sperwers 8,88 5,57 0,75 434
3 Lotte Lubberman EAC De Sperwers 8,86 6,03 0,70 411
4 Yinthe Stel AV Jahn II 9,46 8,99 0,65 367
5 Xandora Hulshof AV Fivelstreek 11,08 3,86 0,60 51


Meisjes Pupil Mini – 600 meter

# Naam Vereniging 600m OBP
1 Esmee Noordhoek AV Fivelstreek 2:42,2h
2 Iva Prins EAC De Sperwers 3:01,6h
3 Yinthe Stel AV Jahn II 4:01,7h
4 Xandora Hulshof AV Fivelstreek 4:11,8h
Lotte Lubberman EAC De Sperwers DNS


Senioren mannen – Meerkamp

# Naam Vereniging 50m 60m Punten totaal
1 Henk-Jan Schaaphok Groningen Atletiek 6,52 7,66 1275
2 Niek van der Velde AV Fivelstreek 6,90 8,02 1016
3 Sebastiaan Rep ChiTA 7,21 8,49 774
4 Ronald Hinrichs AV Jahn II DNS DNS 0


Senioren mannen – Kogelstoten

# Naam Vereniging Kogel OBP
1 Martin Meijer AV Jahn II 9,69
2 Martin Lunenborg EAC De Sperwers 9,51 10,10
3 Sebastiaan Rep ChiTA 6,82


Senioren mannen – Hoogspringen

# Naam Vereniging Hoog OBP
Ronald Hinrichs AV Jahn II DNS


Senioren vrouwen – Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten


Senioren vrouwen – Kogelstoten

# Naam Vereniging Kogel OBP
1 Charlene Okken Groningen Atletiek 14,60 14,92


Senioren vrouwen – Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten