Atletiekvereniging voor Stadskanaal e.o.

Uitslagen

Aan de Klap-tot-klap-loop 2017 hebben natuurlijk ook weer een aantal van onze atleten meegedaan, zoals al eerder vermeld op onze Facebook-pagina. Er werden goede resultaten behaald door deze toppers!
Bij de recreanten boven de 18 jaar behaalde Ronald Hinrichs een fraaie derde plaats. Annabel Paul behaalde een prachtige tweede plaats bij de recreanten onder de 17 jaar en Inge-Esmee Drent eindigde in een mooie eindtijd.
Mooie eindtijden waren er ook voor Carleen Trip (jeugd 2 km meisjes), Rik Jan Wiechers en Damian van Haasen (jeugd 2km jongens).
 
Leon Wever behaalde zilver, terwijl Darrien Depenbrock, Rowan Wiechers, Christian van den Bosse en Milan Nijlaan ook uitstekende eindtijden neerzetten, in de categorie jeugd 1km jongens.
Bij de jeugd 1km meisjes waren het Marlissa Wiechers en Suzanne de Jong die een prima eindtijd wisten neer te zetten.
Felicitaties aan al deze toppers van onze vereniging, die zo geweldig hebben gepresteerd! Wij zijn trots op jullie!

Jongens Junior A – Meerkamp

# Naam 50m 60m Ptn
1 6,59 7,58 1275
2 7,75 9,12 448

 

Jongens Junior A – Kogelstoten

# Naam Kogel OBP
1 12,36
2 9,04

 

Jongens Junior A – Hoogspringen

# Naam Hoog OBP
1 1,85

 

Jongens Junior B – Meerkamp

# Naam 50m 60m Ptn
1 6,51 7,61 1296
2 7,27 8,38 784
3 8,23 9,22 298

 

Jongens Junior B – Kogelstoten

# Naam Kogel OBP
1 13,21
2 7,76
3 7,66

 

Jongens Junior B – Hoogspringen

# Naam Hoog OBP
1 1,30
1,35
2 1,15

 

Jongens Junior C – Meerkamp

# Naam 50m 60m Ptn
1 6,87 8,00 1525
2 7,01 8,11 1461
3 7,27 8,45 1319
4 7,44 8,74 1217
5 7,44 8,84 1197
6 7,59 8,82 1167
7 7,60 9,12 1106
8 7,89 9,40 993
9 8,01 9,35 977
10 8,25 9,84 848
11 8,52 10,16 748
12 8,50 10,35 724
14 DNS DNS 0
14 DNS DNS 0

 

Jongens Junior C – Kogelstoten

# Naam Kogel OBP
1 11,51
12,07
2 10,68
3 10,54
4 8,64
5 8,58
6 8,15
7 7,61
8 7,35
9 4,55

 

Jongens Junior C – Hoogspringen

# Naam Hoog OBP
1 1,55
2 1,50
2 1,50
4 1,45
5 1,30
6 1,10
DNS
DNS

 

Jongens Junior D – Meerkamp

# Naam 50m 60m Ptn
1 7,50 8,85 1181
2 7,66 9,20 1079
3 7,94 9,29 1002
4 7,96 9,28 999
5 8,01 9,55 942
6 8,14 9,65 900
7 8,22 9,75 867
8 8,22 9,83 855
9 8,42 9,73 834
10 8,47 9,80 812
11 8,51 9,97 779
12 8,48 10,02 777
13 8,60 10,22 725
14 8,57 10,32 715
15 8,78 10,17 701
16 8,68 10,37 689
17 8,97 10,18 668
18 8,14 DNS 466
19 9,46 11,31 442
20 10,32 12,39 208
21 DNS DNS 0

 

Jongens Junior D – 600 meter

# Naam 600m OBP
1 1:53,96
1:50,00
2 1:54,27
3 1:54,65
4 2:00,49
5 2:01,80
6 2:02,75
7 2:02,95
1:56,38
8 2:04,50
9 2:06,84
10 2:11,19
11 2:12,53
12 2:13,85
13 2:14,04
14 2:15,23
15 2:15,33
16 2:24,98
17 2:30,60
18 2:57,76
DNS
DNS

 

Jongens Junior D – Kogelstoten

# Naam Kogel OBP
1 11,09
10,70
2 8,52
3 7,42
4 7,14
6,02
5 7,10
6 6,48
7 6,41
8 6,32
9 6,28
10 5,91
11 5,64
12 5,50
13 5,18
14 5,15
15 4,36
DNS

 

Jongens Junior D – Hoogspringen

# Naam Hoog OBP
1 1,40
2 1,35
1,35
2 1,35
4 1,30
4 1,30
4 1,30
1,30
7 1,25
7 1,25
7 1,25
10 1,20
10 1,20
12 1,15
12 1,15
12 1,15
12 1,15
16 1,00

 

Jongens Pupil A1 – Meerkamp

# Naam 60m Kogel Hoog Ptn
1 9,62 6,15 1,20 1443
2 9,82 7,34 1,15 1443
3 10,81 4,86 1,05 1074
4 10,80 5,58 0,95 1049
5 10,92 6,29 0,90 1042
6 10,52 4,51 0,95 1015
7 10,55 4,14 0,85 910
8 11,44 3,80 1,00 881
9 12,13 4,65 1,00 867
10 11,95 3,75 1,00 819
11 12,40 4,29 0,95 778
12 12,26 4,46 0,90 767
13 12,08 4,13 0,90 761
14 11,88 3,35 0,80 649
15 DNS DNS DNS 0

 

Jongens Pupil A1 – 600 meter

# Naam 600m OBP
1 2:14,61
2 2:15,10
3 2:18,84
4 2:28,21
5 2:29,41
5 2:29,41
7 2:31,56
8 2:32,01
9 2:42,96
10 2:49,42
11 2:57,16
DNS
DNS
DNS
DNS

 

Jongens Pupil A2 – Meerkamp

# Naam 60m Kogel Hoog Ptn
1 9,30 8,22 1,25 1653
2 9,68 7,83 1,30 1603
3 9,73 7,43 1,15 1463
4 9,84 6,55 1,15 1394
5 9,87 5,19 1,20 1341
6 10,29 6,69 1,15 1335
7 10,65 7,52 1,15 1331
8 10,13 6,09 1,10 1286
9 9,52 6,18 0,95 1278
10 9,87 5,74 1,05 1267
11 10,22 5,72 1,05 1212
12 10,24 5,14 1,10 1209
13 10,33 5,60 1,05 1189
14 10,83 5,45 1,15 1183
15 10,23 5,08 1,05 1169
16 11,12 5,80 1,15 1168
17 10,87 5,24 1,05 1091
18 10,53 4,63 1,00 1059
19 10,86 5,63 0,95 1045

 

Jongens Pupil A2 – 600 meter

# Naam 600m OBP
1 2:06,85
2 2:07,15
3 2:07,49
4 2:08,24
5 2:11,75
6 2:13,07
7 2:13,58
8 2:14,57
9 2:14,64
10 2:15,54
11 2:15,84
12 2:17,77
13 2:25,56
14 2:25,92
15 2:33,40
16 2:36,16
17 2:38,15
DNS

 

Jongens Pupil B – Meerkamp

# Naam 40m Kogel Hoog Ptn
1 7,16 6,03 1,20 1414
2 7,17 5,62 1,10 1313
3 7,20 5,92 0,95 1215
4 7,07 4,57 0,90 1116
5 7,76 4,90 0,95 1040
6 7,77 4,24 0,95 991
7 7,98 5,25 0,90 988
8 7,50 3,47 0,95 982
9 7,56 3,93 0,85 933
10 8,63 4,44 1,00 903
11 7,98 4,83 0,75 850
12 8,18 4,12 0,85 839
13 9,08 4,91 0,90 801
14 8,60 4,10 0,85 772
15 8,01 2,53 0,90 770
16 8,31 3,53 0,75 699
17 8,36 3,94 0,70 686
18 8,50 3,24 0,80 683
19 8,57 2,88 0,85 677

 

Jongens Pupil B – 600 meter

# Naam 600m OBP
1 2:11,40
2 2:11,50
3 2:14,70
4 2:16,78
5 2:17,17
6 2:19,10
7 2:28,26
8 2:29,12
9 2:32,85
10 2:35,22
11 2:35,67
12 2:39,64
13 2:42,80
14 2:46,39
15 2:47,79
16 2:57,52
17 2:59,82
DNS
DNS

 

Jongens Pupil C – Meerkamp

# Naam 40m Vortex Hoog Ptn
1 7,08 28,06 1,10 1371
2 7,63 15,07 0,80 862
3 8,35 10,81 0,80 665
4 8,66 12,42 0,80 649
5 8,54 13,08 0,70 604
6 8,67 9,70 0,80 595
7 8,30 13,58 DNS 527
8 8,73 5,84 0,80 499
9 9,02 7,09 0,75 454
10 9,30 9,82 0,60 366
11 DNS DNS DNS 0

 

Jongens Pupil C – 600 meter

# Naam 600m OBP
1 2:17,94
2 2:32,46
3 2:38,19
4 2:41,38
5 2:44,20
6 2:45,21
7 2:51,28
8 2:51,85
9 3:07,26
DNS
DNS

 

Jongens Pupil Mini – Meerkamp

# Naam 40m Vortex Hoog Ptn
1 7,79 11,25 0,80 767
2 8,31 7,91 0,85 647
3 9,59 10,67 0,75 458
4 8,59 8,88 0,60 443
5 8,76 5,23 0,70 404
6 9,14 4,83 0,65 306

 

Jongens Pupil Mini – 600 meter

# Naam 600m OBP
1 2:33,56
2 2:42,18
3 2:45,45
4 3:00,03
5 3:01,36
6 3:13,95

 

Masters mannen – Meerkamp

# Naam 50m 60m Ptn
1 6,75 7,82 1134

 

Masters mannen – Kogelstoten

# Naam Kogel OBP
1 11,66
11,00
2 8,82
3 8,74
4 8,53
5 8,47
6 8,30
7 6,49

 

Masters mannen – Hoogspringen

# Naam Hoog OBP
1 1,55
1,50
2 1,35
3 1,10

 

Masters vrouwen – Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

 

Masters vrouwen – Kogelstoten

# Naam Kogel OBP
DNS

 

Masters vrouwen – Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

 

Meisjes Junior A – Meerkamp

# Naam 50m 60m Ptn
1 7,56 8,83 1073
3 DNS DNS 0

 

Meisjes Junior A – Kogelstoten

# Naam Kogel OBP
1 11,60

 

Meisjes Junior A – Hoogspringen

# Naam Hoog OBP
1 1,40

 

Meisjes Junior B – Meerkamp

# Naam 50m 60m Ptn
1 7,23 8,25 1324
2 7,66 8,82 1047
3 7,70 8,97 1000
4 7,87 9,13 917
5 7,83 9,53 839
6 8,11 9,63 747
7 8,18 9,71 712
8 DNS 8,49 637
9 8,35 9,89 636

 

Meisjes Junior B – Kogelstoten

# Naam Kogel OBP
1 17,18
17,75
2 13,32
3 12,39
12,52
4 9,02
5 8,85
9,10
6 8,41
DNS
DNS 6,32
DNS

 

Meisjes Junior B – Hoogspringen

# Naam Hoog OBP
1 1,60
1,70
2 1,50
3 1,35
1,35
4 1,30
5 1,25
6 1,15

 

Meisjes Junior C – Meerkamp

# Naam 50m 60m Ptn
1 7,39 8,66 1245
2 7,45 8,84 1195
3 7,65 8,96 1125
4 7,73 9,12 1077
5 7,97 9,11 1028
6 7,99 9,46 962
7 8,19 10,04 828
8 8,53 10,02 768
9 8,07 DNS 480
10 9,77 11,57 368

 

Meisjes Junior C – Kogelstoten

# Naam Kogel OBP
1 10,78
2 10,60
3 10,27
10,15
4 8,81
5 8,33
7,99
6 7,43
7 7,31
8 6,26
9 6,24
DNS 7,31

 

Meisjes Junior C – Hoogspringen

# Naam Hoog OBP
1 1,60
1,60
2 1,40
2 1,40
1,40
4 1,35
4 1,35
1,45
6 1,30
7 1,25
1,25
8 1,15
8 1,15
8 1,15
DNS
DNS

 

Meisjes Junior D – Meerkamp

# Naam 50m 60m Ptn
1 7,56 8,81 1175
2 7,61 8,99 1129
3 7,58 9,04 1126
4 7,78 8,96 1097
5 7,74 9,10 1079
6 7,81 9,09 1066
7 7,81 9,24 1038
8 7,86 9,24 1027
9 7,98 9,20 1010
10 8,07 9,53 934
11 8,14 9,53 920
12 8,10 9,80 883
13 8,28 9,71 863
14 8,27 9,75 858
15 8,26 9,80 852
16 8,30 9,83 840
17 8,38 9,85 821
18 8,50 9,90 792
19 8,34 10,10 791
20 8,60 9,99 760
21 8,73 10,25 698
22 8,77 10,31 683
23 8,79 10,67 629
24 9,01 10,71 587
25 9,07 10,76 570
26 9,36 11,14 478
27 9,40 11,47 432
28 DNS DNS 0
29 DNS DNS 0
31 DNS DNS 0

 

Meisjes Junior D – 600 meter

# Naam 600m OBP
1 1:54,54
1:46,99
2 1:55,85
1:46,12
3 1:58,60
1:57,85
4 2:06,50
5 2:10,27
6 2:10,76
7 2:11,08
8 2:11,81
9 2:13,56
10 2:14,19
11 2:15,67
12 2:22,03
DQ
DNS
DNS

 

Meisjes Junior D – Kogelstoten

# Naam Kogel OBP
1 12,54
12,21
2 10,79
11,11
3 9,97
9,07
4 9,35
5 9,01
6 8,70
8,00
7 8,55
8 8,11
8 8,11
10 7,87
11 7,83
7,56
12 7,54
7,64
13 7,44
13 7,44
15 6,74
16 6,57
17 6,17
6,44
18 5,84
19 5,71
20 5,67
21 5,66
22 5,47
5,90
23 5,20

 

Meisjes Junior D – Hoogspringen

# Naam Hoog OBP
1 1,45
1,50
2 1,35
2 1,35
1,40
4 1,30
1,25
4 1,30
4 1,30
4 1,30
1,35
8 1,25
1,25
8 1,25
8 1,25
8 1,25
12 1,20
12 1,20
14 1,15
15 1,10
16 1,05
17 1,00
NM 1,00
NM
DNS
DNS 1,15
DNS

 

Meisjes Pupil A1 – Meerkamp

# Naam 60m Kogel Hoog Ptn
1 10,53 5,65 1,15 1237
2 10,01 5,41 1,00 1186
3 10,71 5,06 1,05 1100
4 10,67 4,19 1,05 1045
5 10,74 4,42 1,00 1015
6 10,77 3,87 1,05 1007
7 10,65 3,96 1,00 992
8 10,30 4,14 0,90 982
9 10,34 4,48 0,85 964
10 11,05 4,21 0,95 923
11 11,12 4,34 0,85 850
12 11,55 4,25 0,90 829
13 12,16 3,80 1,00 801
14 12,05 4,63 0,85 765
15 11,46 2,98 0,85 700
16 11,33 2,67 0,80 652
17 12,61 4,96 0,70 620

 

Meisjes Pupil A1 – 600 meter

# Naam 600m OBP
1 2:10,75
2 2:22,66
3 2:23,04
4 2:29,69
5 2:31,45
6 2:34,50
7 2:35,84
8 2:36,90
9 2:37,95
10 2:37,98
11 2:38,50
12 2:38,69
13 2:46,60
14 2:52,75
15 3:01,16
16 3:37,84
DNS

 

Meisjes Pupil A2 – Meerkamp

# Naam 60m Kogel Hoog Ptn
1 9,82 7,46 1,40 1639
2 10,01 6,70 1,15 1376
3 10,02 5,39 1,20 1331
4 9,82 5,07 1,15 1304
5 10,10 6,22 1,10 1299
6 10,08 5,00 1,20 1296
7 10,53 5,95 1,20 1293
8 10,06 6,05 1,05 1257
9 10,15 6,01 1,05 1241
10 10,47 5,59 1,10 1205
11 10,29 5,14 1,10 1202
12 10,99 6,02 1,15 1199
13 10,70 5,30 1,10 1154
14 11,34 4,62 1,15 1063
15 10,78 3,99 1,10 1052
16 11,51 4,55 0,90 855
17 11,16 4,26 0,85 839
18 12,03 4,33 0,95 819
19 12,12 3,10 0,95 712
20 DNS DNS DNS 0
20 DNS DNS DNS 0

 

Meisjes Pupil A2 – 600 meter

# Naam 600m OBP
1 2:08,58
2 2:10,73
3 2:18,36
2:16,78
4 2:19,33
2:16,92
5 2:19,41
6 2:20,69
7 2:26,80
8 2:27,68
9 2:29,80
10 2:34,01
11 2:34,62
12 2:35,83
13 2:39,55
14 2:41,29
15 2:42,55
16 2:55,28
DNS
DNS
DNS

 

Meisjes Pupil B – Meerkamp

# Naam 40m Kogel Hoog Ptn
1 7,13 5,19 1,05 1256
2 7,20 4,00 1,10 1193
3 7,50 6,10 0,85 1092
4 7,63 3,66 1,00 1008
5 7,97 4,71 0,95 990
6 7,60 3,49 0,95 964
7 7,80 4,45 0,90 964
8 7,63 4,67 0,80 937
9 7,57 3,22 0,85 874
10 7,54 2,07 0,95 845
11 8,57 4,37 0,90 834
12 8,24 2,69 0,95 784
13 8,23 3,05 0,90 781
14 8,14 3,08 0,85 761
15 8,47 3,53 0,85 748
16 7,97 4,20 0,60 696
17 8,70 2,87 0,85 658
18 8,74 2,84 0,85 649
19 8,36 2,88 0,75 635
20 8,92 3,26 0,80 624
21 8,52 2,02 0,85 601
22 8,95 3,64 0,65 541
23 9,21 2,31 0,60 353
24 DNS DNS DNS 0

 

Meisjes Pupil B – 600 meter

# Naam 600m OBP
1 2:10,78
2 2:18,88
3 2:18,91
4 2:22,61
5 2:23,39
6 2:23,63
7 2:28,74
7 2:28,74
9 2:42,20
10 2:43,85
11 2:45,05
12 2:48,09
13 2:49,44
14 2:50,12
15 2:55,19
16 2:56,56
17 2:57,56
18 2:58,71
19 2:59,21
20 3:02,49
21 3:07,09
22 3:28,60
DNS
DNS

 

Meisjes Pupil C – Meerkamp

# Naam 40m Vortex Hoog Ptn
1 7,47 15,77 0,95 1014
2 7,82 13,54 0,95 913
3 7,88 9,98 0,95 836
4 8,01 10,97 0,90 796
5 8,64 8,24 0,85 605
6 8,68 13,35 0,70 588
7 8,64 8,12 0,80 566
8 8,61 7,80 0,75 527
9 8,94 7,69 0,80 514
10 8,81 7,03 0,70 443
11 9,56 7,89 0,70 367
12 9,03 2,75 0,70 325
13 9,51 8,20 0,60 307
14 DNS DNS DNS 0

 

Meisjes Pupil C – 600 meter

# Naam 600m OBP
1 2:21,53
2:17,63
2 2:29,09
3 2:29,55
4 2:31,11
5 2:39,34
6 2:41,03
7 2:43,23
8 2:54,77
9 2:57,58
10 3:04,66
11 3:07,26
12 3:11,17
13 3:16,13
DNS

 

Meisjes Pupil Mini – Meerkamp

# Naam 40m Vortex Hoog Ptn
1 8,57 10,88 0,75 597
2 8,92 5,82 0,75 435
3 9,12 7,32 0,70 408
4 9,68 5,28 0,70 289

 

Meisjes Pupil Mini – 600 meter

# Naam 600m OBP
1 2:58,16
2 3:19,94
3 3:20,28
4 3:23,70

 

Senioren mannen – Meerkamp

# Naam 50m 60m Ptn
1 6,64 7,72 1208
2 7,09 8,23 887
3 7,24 8,49 764
4 DNS DNS 0
6 DNS DNS 0
8 DNS DNS 0

 

Senioren mannen – Kogelstoten

# Naam Kogel OBP
1 14,79
2 10,10
3 9,03
4 7,84

 

Senioren mannen – Hoogspringen

# Naam Hoog OBP
1 1,45
1,52

 

Senioren vrouwen – Meerkamp

# Naam 50m 60m Ptn
1 7,61 8,97 1025

 

Senioren vrouwen – Kogelstoten

# Naam Kogel OBP
1 13,99
14,85
2 11,52
3 9,74
4 9,65
DNS

 

AthleticsManager results


Indoor 9-01-2016

Stadskanaal

Netherlands

Driekamp JpA2e
3K A2
60 m. JpA2e
60
officieel
10:30:00
11:20:33
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 978 vd Scheer, Leon pupillen A jongens Groningen Atletiek 9.81 508 0
2 976 Kuiper, Wu Ping pupillen A jongens Groningen Atletiek 10.40 419 0
3 790 Plugge, Wout pupillen A jongens AV Aquilo 10.77 368 0
4 870 Meijerhof, Maurits pupillen A jongens AV Fivelstreek 11.12 323 0
5 871 Mulder, Kevin pupillen A jongens AV Fivelstreek 11.20 313 0
Serie 2: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 917 Hogenkamp, Julian pupillen A jongens HAC ’63 10.18 451 0
2 869 van Gennip, Rafael pupillen A jongens AV Fivelstreek 10.43 415 0
3 135 Breimer, Tim pupillen A jongens EAC De Sperwers 11.17 317 0
4 136 Breimer, Lars pupillen A jongens EAC De Sperwers 11.92 231 0
hoog JpA2e (bak 1)
HJ
officieel
11:00:00
12:35:59
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 917 Hogenkamp, Julian pupillen A jongens HAC ’63 1.20 489 0
2 978 vd Scheer, Leon pupillen A jongens Groningen Atletiek 1.15 452 0
3 870 Meijerhof, Maurits pupillen A jongens AV Fivelstreek 1.10 416 0
4 790 Plugge, Wout pupillen A jongens AV Aquilo 1.05 379 0
4 869 van Gennip, Rafael pupillen A jongens AV Fivelstreek 1.05 379 0
4 976 Kuiper, Wu Ping pupillen A jongens Groningen Atletiek 1.05 379 0
7 871 Mulder, Kevin pupillen A jongens AV Fivelstreek 1.00 342 0
7 135 Breimer, Tim pupillen A jongens EAC De Sperwers 1.00 342 0
9 136 Breimer, Lars pupillen A jongens EAC De Sperwers 0.85 232 0
kogel JpA2e (2kg) (bak 1)
SP
officieel
9:30:00
14:17:08
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 917 Hogenkamp, Julian pupillen A jongens HAC ’63 6.67 446 0
2 870 Meijerhof, Maurits pupillen A jongens AV Fivelstreek 6.45 433 0
3 978 vd Scheer, Leon pupillen A jongens Groningen Atletiek 6.35 427 0
4 871 Mulder, Kevin pupillen A jongens AV Fivelstreek 5.95 403 0
5 976 Kuiper, Wu Ping pupillen A jongens Groningen Atletiek 4.88 333 0
6 135 Breimer, Tim pupillen A jongens EAC De Sperwers 4.55 310 0
7 790 Plugge, Wout pupillen A jongens AV Aquilo 4.43 301 0
8 869 van Gennip, Rafael pupillen A jongens AV Fivelstreek 4.10 277 0
9 136 Breimer, Lars pupillen A jongens EAC De Sperwers 4.03 272 0
Totaal overzicht voor Driekamp JpA2e (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal 60 HJ SP
1 978 vd Scheer, Leon pupillen A jongens Groningen Atletiek 1387 508 9.81 452 1.15 427 6.35
2 917 Hogenkamp, Julian pupillen A jongens HAC ’63 1386 451 10.18 489 1.20 446 6.67
3 870 Meijerhof, Maurits pupillen A jongens AV Fivelstreek 1172 323 11.12 416 1.10 433 6.45
4 976 Kuiper, Wu Ping pupillen A jongens Groningen Atletiek 1131 419 10.40 379 1.05 333 4.88
5 869 van Gennip, Rafael pupillen A jongens AV Fivelstreek 1071 415 10.43 379 1.05 277 4.10
6 871 Mulder, Kevin pupillen A jongens AV Fivelstreek 1058 313 11.20 342 1.00 403 5.95
7 790 Plugge, Wout pupillen A jongens AV Aquilo 1048 368 10.77 379 1.05 301 4.43
8 135 Breimer, Tim pupillen A jongens EAC De Sperwers 969 317 11.17 342 1.00 310 4.55
9 136 Breimer, Lars pupillen A jongens EAC De Sperwers 735 231 11.92 232 0.85 272 4.03
600 m. JpA2e
600
600 m. JpA2e
officieel
14:15:00
14:39:47
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 976 Kuiper, Wu Ping pupillen A jongens Groningen Atletiek 2:04.55 0 0
2 869 van Gennip, Rafael pupillen A jongens AV Fivelstreek 2:08.68 0 0
3 917 Hogenkamp, Julian pupillen A jongens HAC ’63 2:10.73 0 0
4 978 vd Scheer, Leon pupillen A jongens Groningen Atletiek 2:17.61 0 0
5 790 Plugge, Wout pupillen A jongens AV Aquilo 2:27.16 0 0
6 870 Meijerhof, Maurits pupillen A jongens AV Fivelstreek 2:37.57 0 0
7 135 Breimer, Tim pupillen A jongens EAC De Sperwers 2:39.01 0 0
8 136 Breimer, Lars pupillen A jongens EAC De Sperwers 2:42.12 0 0
871 Mulder, Kevin pupillen A jongens AV Fivelstreek DNS 0 0
Driekamp MpA1e
3K A1
60 m. MpA1e
60
officieel
10:55:00
11:51:02
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 183 van Halen, Nina pupillen A meisjes AAC ’61 10.29 435 0
2 979 Hartlief, Mette pupillen A meisjes Groningen Atletiek 10.85 358 0
3 901 Groen, Keledi pupillen A meisjes HAC ’63 10.94 346 0
786 Esposito, Sara pupillen A meisjes AV Aquilo DNS 0 0
986 Visser, Loes pupillen A meisjes Groningen Atletiek DNS 0 0
Serie 2: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 787 Akkerman, Carice pupillen A meisjes AV Aquilo 10.81 363 0
2 985 Wekema, Marije pupillen A meisjes Groningen Atletiek 10.83 360 0
3 142 Eelen, Jill pupillen A meisjes EAC De Sperwers 11.03 335 0
3 982 Thomas, Nina pupillen A meisjes Groningen Atletiek 11.03 335 0
5 208 Schutrups, Larissa pupillen A meisjes EAC De Sperwers 12.11 210 0
Serie 3: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 184 Venema, Sam pupillen A meisjes AAC ’61 10.41 417 0
2 895 Komduur, Lisa pupillen A meisjes EAC De Sperwers 11.44 285 0
3 941 Trip, Carleen pupillen A meisjes AV Jahn II 13.27 99 0
784 Melinga, Senne pupillen A meisjes AV Aquilo DNS 0 0
Serie 4: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 182 Dijkstra, Celine pupillen A meisjes AAC ’61 10.44 413 0
2 900 Karssies, Milou pupillen A meisjes HAC ’63 10.93 347 0
3 788 Ab, Yvon pupillen A meisjes AV Aquilo 11.23 310 0
4 143 Eelen, Fay pupillen A meisjes EAC De Sperwers 11.67 258 0
5 009 van Staalduinen, Tessa pupillen A meisjes Groningen Atletiek 12.55 166 0
hoog MpA1e (bak 3)
HJ
officieel
9:30:00
10:49:33
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 788 Ab, Yvon pupillen A meisjes AV Aquilo 1.10 416 0
1 787 Akkerman, Carice pupillen A meisjes AV Aquilo 1.10 416 0
1 184 Venema, Sam pupillen A meisjes AAC ’61 1.10 416 0
4 895 Komduur, Lisa pupillen A meisjes EAC De Sperwers 1.05 379 0
5 982 Thomas, Nina pupillen A meisjes Groningen Atletiek 1.00 342 0
5 182 Dijkstra, Celine pupillen A meisjes AAC ’61 1.00 342 0
5 900 Karssies, Milou pupillen A meisjes HAC ’63 1.00 342 0
5 985 Wekema, Marije pupillen A meisjes Groningen Atletiek 1.00 342 0
9 142 Eelen, Jill pupillen A meisjes EAC De Sperwers 0.95 306 0
9 208 Schutrups, Larissa pupillen A meisjes EAC De Sperwers 0.95 306 0
11 901 Groen, Keledi pupillen A meisjes HAC ’63 0.90 269 0
11 979 Hartlief, Mette pupillen A meisjes Groningen Atletiek 0.90 269 0
11 143 Eelen, Fay pupillen A meisjes EAC De Sperwers 0.90 269 0
11 183 van Halen, Nina pupillen A meisjes AAC ’61 0.90 269 0
15 941 Trip, Carleen pupillen A meisjes AV Jahn II 0.75 159 0
15 009 van Staalduinen, Tessa pupillen A meisjes Groningen Atletiek 0.75 159 0
786 Esposito, Sara pupillen A meisjes AV Aquilo DNS 0 0
784 Melinga, Senne pupillen A meisjes AV Aquilo DNS 0 0
986 Visser, Loes pupillen A meisjes Groningen Atletiek DNS 0 0
kogel MpA1e (2kg) (bak 2)
SP
officieel
11:15:00
11:52:34
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 182 Dijkstra, Celine pupillen A meisjes AAC ’61 4.90 334 0
2 788 Ab, Yvon pupillen A meisjes AV Aquilo 4.85 331 0
3 184 Venema, Sam pupillen A meisjes AAC ’61 4.65 317 0
4 900 Karssies, Milou pupillen A meisjes HAC ’63 4.63 316 0
5 142 Eelen, Jill pupillen A meisjes EAC De Sperwers 4.23 287 0
5 982 Thomas, Nina pupillen A meisjes Groningen Atletiek 4.23 287 0
7 941 Trip, Carleen pupillen A meisjes AV Jahn II 4.04 272 0
8 985 Wekema, Marije pupillen A meisjes Groningen Atletiek 4.03 272 0
9 183 van Halen, Nina pupillen A meisjes AAC ’61 3.87 260 0
10 143 Eelen, Fay pupillen A meisjes EAC De Sperwers 3.75 250 0
11 787 Akkerman, Carice pupillen A meisjes AV Aquilo 3.70 246 0
12 979 Hartlief, Mette pupillen A meisjes Groningen Atletiek 3.68 245 0
13 208 Schutrups, Larissa pupillen A meisjes EAC De Sperwers 3.49 229 0
14 895 Komduur, Lisa pupillen A meisjes EAC De Sperwers 3.47 228 0
15 901 Groen, Keledi pupillen A meisjes HAC ’63 3.03 191 0
16 009 van Staalduinen, Tessa pupillen A meisjes Groningen Atletiek 2.95 184 0
786 Esposito, Sara pupillen A meisjes AV Aquilo DNS 0 0
784 Melinga, Senne pupillen A meisjes AV Aquilo DNS 0 0
986 Visser, Loes pupillen A meisjes Groningen Atletiek DNS 0 0
Totaal overzicht voor Driekamp MpA1e (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal 60 HJ SP
1 184 Venema, Sam pupillen A meisjes AAC ’61 1150 417 10.41 416 1.10 317 4.65
2 182 Dijkstra, Celine pupillen A meisjes AAC ’61 1089 413 10.44 342 1.00 334 4.90
3 788 Ab, Yvon pupillen A meisjes AV Aquilo 1057 310 11.23 416 1.10 331 4.85
4 787 Akkerman, Carice pupillen A meisjes AV Aquilo 1025 363 10.81 416 1.10 246 3.70
5 900 Karssies, Milou pupillen A meisjes HAC ’63 1005 347 10.93 342 1.00 316 4.63
6 985 Wekema, Marije pupillen A meisjes Groningen Atletiek 974 360 10.83 342 1.00 272 4.03
7 982 Thomas, Nina pupillen A meisjes Groningen Atletiek 964 335 11.03 342 1.00 287 4.23
8 183 van Halen, Nina pupillen A meisjes AAC ’61 964 435 10.29 269 0.90 260 3.87
9 142 Eelen, Jill pupillen A meisjes EAC De Sperwers 928 335 11.03 306 0.95 287 4.23
10 895 Komduur, Lisa pupillen A meisjes EAC De Sperwers 892 285 11.44 379 1.05 228 3.47
11 979 Hartlief, Mette pupillen A meisjes Groningen Atletiek 872 358 10.85 269 0.90 245 3.68
12 901 Groen, Keledi pupillen A meisjes HAC ’63 806 346 10.94 269 0.90 191 3.03
13 143 Eelen, Fay pupillen A meisjes EAC De Sperwers 777 258 11.67 269 0.90 250 3.75
14 208 Schutrups, Larissa pupillen A meisjes EAC De Sperwers 745 210 12.11 306 0.95 229 3.49
15 941 Trip, Carleen pupillen A meisjes AV Jahn II 530 99 13.27 159 0.75 272 4.04
16 009 van Staalduinen, Tessa pupillen A meisjes Groningen Atletiek 509 166 12.55 159 0.75 184 2.95
17 786 Esposito, Sara pupillen A meisjes AV Aquilo 0 DNS 0 DNS 0 DNS
17 784 Melinga, Senne pupillen A meisjes AV Aquilo 0 DNS 0 DNS 0 DNS
17 986 Visser, Loes pupillen A meisjes Groningen Atletiek 0 DNS 0 DNS 0 DNS
600 m. MpA1e
600
600 m. MpA1e
officieel
14:20:00
15:09:02
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 183 van Halen, Nina pupillen A meisjes AAC ’61 2:17.79 0 0
2 900 Karssies, Milou pupillen A meisjes HAC ’63 2:26.67 0 0
3 182 Dijkstra, Celine pupillen A meisjes AAC ’61 2:32.42 0 0
4 982 Thomas, Nina pupillen A meisjes Groningen Atletiek 2:36.06 0 0
5 184 Venema, Sam pupillen A meisjes AAC ’61 2:36.62 0 0
6 901 Groen, Keledi pupillen A meisjes HAC ’63 2:37.88 0 0
6 143 Eelen, Fay pupillen A meisjes EAC De Sperwers 2:37.88 0 0
6 142 Eelen, Jill pupillen A meisjes EAC De Sperwers 2:37.88 0 0
6 979 Hartlief, Mette pupillen A meisjes Groningen Atletiek 2:37.88 0 0
6 985 Wekema, Marije pupillen A meisjes Groningen Atletiek 2:37.88 0 0
6 895 Komduur, Lisa pupillen A meisjes EAC De Sperwers 2:37.88 0 0
12 208 Schutrups, Larissa pupillen A meisjes EAC De Sperwers 2:43.26 0 0
13 009 van Staalduinen, Tessa pupillen A meisjes Groningen Atletiek 3:01.33 0 0
986 Visser, Loes pupillen A meisjes Groningen Atletiek DNS 0 0
941 Trip, Carleen pupillen A meisjes AV Jahn II DNS 0 0
784 Melinga, Senne pupillen A meisjes AV Aquilo DNS 0 0
787 Akkerman, Carice pupillen A meisjes AV Aquilo DNS 0 0
788 Ab, Yvon pupillen A meisjes AV Aquilo DNS 0 0
786 Esposito, Sara pupillen A meisjes AV Aquilo DNS 0 0
Driekamp MpA2e
3K A2
60 m. MpA2e
60
officieel
11:10:00
12:45:14
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 860 Jaarsma, Tess pupillen A meisjes AV Horror 9.88 497 0
2 145 Ketting, Silke pupillen A meisjes AV Rijssen 9.96 484 0
3 785 Behling, Merel pupillen A meisjes AV Aquilo 10.20 448 0
4 984 vd Veen, Bente pupillen A meisjes Groningen Atletiek 10.77 368 0
5 132 van Beest, Liselotte pupillen A meisjes EAC De Sperwers 10.95 345 0
Serie 2: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 173 Slomp, Lotte pupillen A meisjes AAC ’61 9.64 535 0
2 980 Pino, Tessa pupillen A meisjes Groningen Atletiek 10.22 445 0
3 903 Buning, Denise pupillen A meisjes HAC ’63 10.63 387 0
4 879 Spoel, Anna Romée pupillen A meisjes SV Veendam Atletiek 10.66 383 0
5 140 de Vries, Esmée pupillen A meisjes EAC De Sperwers 11.30 301 0
Serie 3: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 859 Zuurbier, Yverna pupillen A meisjes AV Horror 9.75 517 0
2 868 Visscher, Maud pupillen A meisjes AV Fivelstreek 9.94 487 0
3 877 Binnema, Jildou pupillen A meisjes AV Heerenveen 10.33 429 0
4 172 Pluijmert, Samarijn pupillen A meisjes AAC ’61 10.44 413 0
5 983 vd Ven, Ylona pupillen A meisjes Groningen Atletiek 10.82 362 0
Serie 4: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 171 Lahuis, Sanne pupillen A meisjes AAC ’61 10.02 475 0
2 206 Bouwman, Marit pupillen A meisjes ACO / Van Elderen 10.45 412 0
3 949 Moll, Hannah pupillen A meisjes AV Jahn II 10.52 402 0
4 902 Geerling, Lieke pupillen A meisjes HAC ’63 10.54 399 0
5 987 van Zonneveld, Annamaria pupillen A meisjes Groningen Atletiek 10.62 388 0
hoog MpA2e (bak 1)
HJ
officieel
9:30:00
13:49:49
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 877 Binnema, Jildou pupillen A meisjes AV Heerenveen 1.15 452 0
1 868 Visscher, Maud pupillen A meisjes AV Fivelstreek 1.15 452 0
1 145 Ketting, Silke pupillen A meisjes AV Rijssen 1.15 452 0
1 984 vd Veen, Bente pupillen A meisjes Groningen Atletiek 1.15 452 0
5 172 Pluijmert, Samarijn pupillen A meisjes AAC ’61 1.10 416 0
5 785 Behling, Merel pupillen A meisjes AV Aquilo 1.10 416 0
5 860 Jaarsma, Tess pupillen A meisjes AV Horror 1.10 416 0
5 859 Zuurbier, Yverna pupillen A meisjes AV Horror 1.10 416 0
5 140 de Vries, Esmée pupillen A meisjes EAC De Sperwers 1.10 416 0
10 173 Slomp, Lotte pupillen A meisjes AAC ’61 1.05 379 0
10 879 Spoel, Anna Romée pupillen A meisjes SV Veendam Atletiek 1.05 379 0
10 949 Moll, Hannah pupillen A meisjes AV Jahn II 1.05 379 0
10 903 Buning, Denise pupillen A meisjes HAC ’63 1.05 379 0
14 206 Bouwman, Marit pupillen A meisjes ACO / Van Elderen 1.00 342 0
14 983 vd Ven, Ylona pupillen A meisjes Groningen Atletiek 1.00 342 0
14 132 van Beest, Liselotte pupillen A meisjes EAC De Sperwers 1.00 342 0
14 980 Pino, Tessa pupillen A meisjes Groningen Atletiek 1.00 342 0
18 171 Lahuis, Sanne pupillen A meisjes AAC ’61 0.95 306 0
18 902 Geerling, Lieke pupillen A meisjes HAC ’63 0.95 306 0
20 987 van Zonneveld, Annamaria pupillen A meisjes Groningen Atletiek 0.90 269 0
kogel MpA2e (2kg) (bak 1)
SP
officieel
11:45:00
12:43:10
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 868 Visscher, Maud pupillen A meisjes AV Fivelstreek 6.90 460 0
2 879 Spoel, Anna Romée pupillen A meisjes SV Veendam Atletiek 6.59 442 0
3 860 Jaarsma, Tess pupillen A meisjes AV Horror 6.00 406 0
4 173 Slomp, Lotte pupillen A meisjes AAC ’61 5.96 403 0
5 859 Zuurbier, Yverna pupillen A meisjes AV Horror 5.77 392 0
5 949 Moll, Hannah pupillen A meisjes AV Jahn II 5.77 392 0
7 877 Binnema, Jildou pupillen A meisjes AV Heerenveen 5.53 376 0
8 206 Bouwman, Marit pupillen A meisjes ACO / Van Elderen 5.29 361 0
9 171 Lahuis, Sanne pupillen A meisjes AAC ’61 5.25 358 0
10 172 Pluijmert, Samarijn pupillen A meisjes AAC ’61 5.14 351 0
11 145 Ketting, Silke pupillen A meisjes AV Rijssen 5.11 349 0
12 903 Buning, Denise pupillen A meisjes HAC ’63 5.09 347 0
13 983 vd Ven, Ylona pupillen A meisjes Groningen Atletiek 4.51 307 0
14 980 Pino, Tessa pupillen A meisjes Groningen Atletiek 4.26 289 0
15 902 Geerling, Lieke pupillen A meisjes HAC ’63 4.17 282 0
16 987 van Zonneveld, Annamaria pupillen A meisjes Groningen Atletiek 3.99 269 0
17 140 de Vries, Esmée pupillen A meisjes EAC De Sperwers 3.91 263 0
18 984 vd Veen, Bente pupillen A meisjes Groningen Atletiek 3.61 239 0
19 132 van Beest, Liselotte pupillen A meisjes EAC De Sperwers 3.47 228 0
785 Behling, Merel pupillen A meisjes AV Aquilo DNS 0 0
Totaal overzicht voor Driekamp MpA2e (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal 60 HJ SP
1 868 Visscher, Maud pupillen A meisjes AV Fivelstreek 1399 487 9.94 452 1.15 460 6.90
2 859 Zuurbier, Yverna pupillen A meisjes AV Horror 1325 517 9.75 416 1.10 392 5.77
3 860 Jaarsma, Tess pupillen A meisjes AV Horror 1319 497 9.88 416 1.10 406 6.00
4 173 Slomp, Lotte pupillen A meisjes AAC ’61 1317 535 9.64 379 1.05 403 5.96
5 145 Ketting, Silke pupillen A meisjes AV Rijssen 1285 484 9.96 452 1.15 349 5.11
6 877 Binnema, Jildou pupillen A meisjes AV Heerenveen 1257 429 10.33 452 1.15 376 5.53
7 879 Spoel, Anna Romée pupillen A meisjes SV Veendam Atletiek 1204 383 10.66 379 1.05 442 6.59
8 172 Pluijmert, Samarijn pupillen A meisjes AAC ’61 1180 413 10.44 416 1.10 351 5.14
9 949 Moll, Hannah pupillen A meisjes AV Jahn II 1173 402 10.52 379 1.05 392 5.77
10 171 Lahuis, Sanne pupillen A meisjes AAC ’61 1139 475 10.02 306 0.95 358 5.25
11 206 Bouwman, Marit pupillen A meisjes ACO / Van Elderen 1115 412 10.45 342 1.00 361 5.29
12 903 Buning, Denise pupillen A meisjes HAC ’63 1113 387 10.63 379 1.05 347 5.09
13 980 Pino, Tessa pupillen A meisjes Groningen Atletiek 1076 445 10.22 342 1.00 289 4.26
14 984 vd Veen, Bente pupillen A meisjes Groningen Atletiek 1059 368 10.77 452 1.15 239 3.61
15 983 vd Ven, Ylona pupillen A meisjes Groningen Atletiek 1011 362 10.82 342 1.00 307 4.51
16 902 Geerling, Lieke pupillen A meisjes HAC ’63 987 399 10.54 306 0.95 282 4.17
17 140 de Vries, Esmée pupillen A meisjes EAC De Sperwers 980 301 11.30 416 1.10 263 3.91
18 987 van Zonneveld, Annamaria pupillen A meisjes Groningen Atletiek 926 388 10.62 269 0.90 269 3.99
19 132 van Beest, Liselotte pupillen A meisjes EAC De Sperwers 915 345 10.95 342 1.00 228 3.47
20 785 Behling, Merel pupillen A meisjes AV Aquilo 864 448 10.20 416 1.10 0 DNS
600 m. MpA2e
600
600 m. MpA2e
officieel
14:30:00
14:50:39
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 860 Jaarsma, Tess pupillen A meisjes AV Horror 2:09.06 0 0
2 868 Visscher, Maud pupillen A meisjes AV Fivelstreek 2:09.39 0 0
3 983 vd Ven, Ylona pupillen A meisjes Groningen Atletiek 2:17.15 0 0
4 173 Slomp, Lotte pupillen A meisjes AAC ’61 2:18.26 0 0
5 879 Spoel, Anna Romée pupillen A meisjes SV Veendam Atletiek 2:19.05 0 0
6 145 Ketting, Silke pupillen A meisjes AV Rijssen 2:19.13 0 0
7 980 Pino, Tessa pupillen A meisjes Groningen Atletiek 2:19.33 0 0
8 206 Bouwman, Marit pupillen A meisjes ACO / Van Elderen 2:20.21 0 0
9 859 Zuurbier, Yverna pupillen A meisjes AV Horror 2:24.76 0 0
10 172 Pluijmert, Samarijn pupillen A meisjes AAC ’61 2:25.76 0 0
11 140 de Vries, Esmée pupillen A meisjes EAC De Sperwers 2:27.39 0 0
12 903 Buning, Denise pupillen A meisjes HAC ’63 2:31.51 0 0
13 902 Geerling, Lieke pupillen A meisjes HAC ’63 2:32.55 0 0
14 984 vd Veen, Bente pupillen A meisjes Groningen Atletiek 2:33.33 0 0
15 987 van Zonneveld, Annamaria pupillen A meisjes Groningen Atletiek 2:35.95 0 0
16 171 Lahuis, Sanne pupillen A meisjes AAC ’61 2:36.00 0 0
17 132 van Beest, Liselotte pupillen A meisjes EAC De Sperwers 2:37.57 0 0
949 Moll, Hannah pupillen A meisjes AV Jahn II DNS 0 0
134 Gerdes, Tess pupillen A meisjes EAC De Sperwers DNS 0 0
785 Behling, Merel pupillen A meisjes AV Aquilo DNS 0 0
877 Binnema, Jildou pupillen A meisjes AV Heerenveen DNS 0 0
600 m. JpB
600
600 m. JpB
officieel
13:55:00
15:16:36
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 861 Heppener, Jiri pupillen B jongens AV Horror 2:15.23 0 0
2 912 Eefting, Ruben pupillen B jongens HAC ’63 2:17.73 0 0
3 185 Foget, Job pupillen B jongens AAC ’61 2:19.92 0 0
4 124 Polling, Marijn pupillen B jongens EAC De Sperwers 2:27.14 0 0
5 889 van der Kooi, Marne pupillen B jongens AV Impala 2:28.34 0 0
6 930 Sterenborg, Joran pupillen B jongens AV Jahn II 2:29.28 0 0
7 964 ter Steege, Bas pupillen B jongens Groningen Atletiek 2:36.83 0 0
8 133 Beest, Quinten pupillen B jongens EAC De Sperwers 2:40.93 0 0
8 963 Sibeijn, Jeroen pupillen B jongens Groningen Atletiek 2:40.93 0 0
8 962 Groeneboom, Mart pupillen B jongens Groningen Atletiek 2:40.93 0 0
8 137 Visscher, Christaan pupillen B jongens EAC De Sperwers 2:40.93 0 0
8 961 van Dam, Thijs pupillen B jongens Groningen Atletiek 2:40.93 0 0
13 934 Wiechers, Rowan pupillen B jongens AV Jahn II 2:42.69 0 0
14 931 de Munck, Stijn pupillen B jongens AV Jahn II 2:43.19 0 0
15 123 vd Meulen, Joel pupillen B jongens HAC ’63 3:02.42 0 0
186 Nienhuis, Stefan pupillen B jongens AAC ’61 DNS 0 0
929 Beens, Ties pupillen B jongens AV Jahn II DNS 0 0
600 m. MpB
600
600 m. MpB
officieel
13:25:00
16:58:55
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 880 Jansen, Ruby pupillen B meisjes MPM 2:06.81 0 0
2 966 Dokter, Julia pupillen B meisjes Groningen Atletiek 2:07.66 0 0
3 896 Struik, Sabine pupillen B meisjes EAC De Sperwers 2:13.85 0 0
4 965 Beukenkamp, Kiki pupillen B meisjes Groningen Atletiek 2:21.95 0 0
5 911 Kohl, Rosalie pupillen B meisjes HAC ’63 2:26.06 0 0
6 130 Kleine, Fleur pupillen B meisjes EAC De Sperwers 2:34.20 0 0
7 967 Dokter, Yanou pupillen B meisjes Groningen Atletiek 2:38.52 0 0
8 131 Zuidema, Britte pupillen B meisjes EAC De Sperwers 2:39.26 0 0
9 187 Reitsma, Fardou pupillen B meisjes AAC ’61 2:40.50 0 0
10 129 Voors, Roos pupillen B meisjes EAC De Sperwers 2:41.38 0 0
11 973 Zantingh, Anna pupillen B meisjes Groningen Atletiek 2:42.17 0 0
12 970 Meer van der, Marith pupillen B meisjes Groningen Atletiek 2:46.40 0 0
13 972 Schuiten, Esmee pupillen B meisjes Groningen Atletiek 2:46.73 0 0
14 909 Venema, Lisanne pupillen B meisjes HAC ’63 2:47.24 0 0
15 968 Kocken, Fenje pupillen B meisjes Groningen Atletiek 2:47.86 0 0
16 969 Lub, Lisanne pupillen B meisjes Groningen Atletiek 2:51.57 0 0
17 766 Plugge, Eefke pupillen B meisjes AV Aquilo 2:53.73 0 0
18 910 Kuik, Leonie pupillen B meisjes HAC ’63 2:53.99 0 0
19 971 Post, Sara pupillen B meisjes Groningen Atletiek 3:00.72 0 0
20 138 Zeeman, Joelle pupillen B meisjes EAC De Sperwers 3:01.54 0 0
783 Staats, Gwen pupillen B meisjes AV Aquilo DNS 0 0
885 Posthuma, Carmen pupillen B meisjes MPM DNS 0 0
905 Kuhnen, Tess pupillen B meisjes HAC ’63 DNS 0 0
600 m. JpC
600
600 m. JpC
officieel
13:30:00
14:01:44
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 863 Jaarsma, Daan pupillen C jongens AV Horror 2:14.49 0 0
2 862 Zuurbier, Sverre pupillen C jongens AV Horror 2:25.40 0 0
3 956 vd Honing, Quinn pupillen C jongens Groningen Atletiek 2:27.11 0 0
4 188 Berends, Thomas pupillen C jongens AAC ’61 2:28.29 0 0
5 189 Clobus, Olav pupillen C jongens AAC ’61 2:34.80 0 0
6 954 Eekhof, Jonas pupillen C jongens Groningen Atletiek 2:38.64 0 0
7 907 Reumer, Lorens pupillen C jongens HAC ’63 2:43.45 0 0
8 906 vd. Kraan, Lennart pupillen C jongens HAC ’63 2:49.32 0 0
9 957 Tervoort, Timo pupillen C jongens Groningen Atletiek 2:50.71 0 0
10 873 de Groot, Nico pupillen C jongens AV Fivelstreek 2:52.09 0 0
11 955 van Es, Felix pupillen C jongens Groningen Atletiek 2:54.54 0 0
12 916 Hogenkamp, Jorrit pupillen C jongens HAC ’63 2:54.60 0 0
13 192 Reitsma, Jentze minipupillen jongens AAC ’61 2:58.56 0 0
14 908 Bussemaker, Simon pupillen C jongens HAC ’63 3:09.53 0 0
15 139 Tessels, Lars pupillen C jongens EAC De Sperwers 3:10.16 0 0
16 953 Pino, Thomas minipupillen jongens Groningen Atletiek 3:19.46 0 0
17 128 Zuidema, Thorsten minipupillen jongens EAC De Sperwers 3:28.27 0 0
166 Stijkel, Julian minipupillen jongens TGAV DNF 0 0
600 m. MpC
600
600 m. MpC
officieel
13:40:00
14:05:43
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 914 Boer, Meike pupillen C meisjes HAC ’63 2:23.87 0 0
2 191 Spijker, Inez pupillen C meisjes AAC ’61 2:28.52 0 0
3 864 Heppener, Jara pupillen C meisjes AV Horror 2:31.88 0 0
4 168 van ter Toolen, Laura minipupillen meisjes AV Aquilo 2:33.62 0 0
5 959 Sportel, Fieke pupillen C meisjes Groningen Atletiek 2:37.27 0 0
6 874 Smit, Fern minipupillen meisjes AV Fivelstreek 2:39.15 0 0
7 190 vd Meulen, Lorraine pupillen C meisjes AAC ’61 2:40.89 0 0
8 915 Scholing, Isa pupillen C meisjes HAC ’63 2:45.68 0 0
9 913 Everts, Evon pupillen C meisjes HAC ’63 2:49.08 0 0
10 958 Keun, Inez pupillen C meisjes Groningen Atletiek 2:53.80 0 0
11 811 Smith, Lotte minipupillen meisjes AV Aquilo 2:57.20 0 0
12 170 Meijer, Inke pupillen C meisjes AV Aquilo 3:06.88 0 0
13 933 Wiechers, Marlisa minipupillen meisjes AV Jahn II 3:27.53 0 0
14 167 Brouwer, Marit minipupillen meisjes AV Aquilo 3:34.01 0 0
15 127 Voors, Puck minipupillen meisjes AV ’t Jasper Sport 3:43.78 0 0
960 Urban, Eline pupillen C meisjes Groningen Atletiek DNS 0 0
Driekamp Jp A1e
3K A1
60 m. JpA1e
60
officieel
10:40:00
11:23:34
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 174 Berends, Mike pupillen A jongens AAC ’61 9.86 500 0
2 197 Geleynse, Quinten pupillen A jongens AV Lionitas 10.51 403 0
3 935 Wiechers, Rick Jan pupillen A jongens AV Jahn II 11.32 299 0
4 904 Kerssies, Jan Henk pupillen A jongens HAC ’63 11.57 270 0
5 176 Dijkstra, Matthijs pupillen A jongens AAC ’61 11.77 247 0
Serie 2: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 177 Duker, Tim pupillen A jongens AAC ’61 10.35 426 0
2 792 ’t Hoen, Collin pupillen A jongens AV Aquilo 10.48 408 0
3 169 Wage, Sander pupillen A jongens AV Aquilo 10.68 380 0
4 178 Inwards, Kyle pupillen A jongens AAC ’61 11.02 336 0
5 940 Depenbrock, Darrien pupillen A jongens AV Jahn II 11.30 301 0
Serie 3: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 872 Boers, Wesley pupillen A jongens AV Fivelstreek 10.21 446 0
2 932 Wever, Leon pupillen A jongens AV Jahn II 10.43 415 0
3 975 Keun, Julian pupillen A jongens Groningen Atletiek 10.90 351 0
4 884 Helder, Damian pupillen A jongens HAC ’63 11.50 278 0
5 893 Wielens, Douwe pupillen A jongens EAC De Sperwers 12.10 211 0
Serie 4: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 793 Staats, Kyran pupillen A jongens AV Aquilo 9.95 486 0
2 977 Leito, Keanu pupillen A jongens Groningen Atletiek 10.28 436 0
3 175 Clobus, Ate pupillen A jongens AAC ’61 10.36 425 0
4 947 Kuiper, Rowen pupillen A jongens AV Jahn II 12.21 200 0
Serie 5: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 179 Koops, Tom pupillen A jongens AAC ’61 10.01 476 0
2 791 de Boer, Thijs pupillen A jongens AV Aquilo 10.20 448 0
3 141 Koster, Joey pupillen A jongens EAC De Sperwers 10.34 427 0
4 974 Grummel, Jesalja pupillen A jongens Groningen Atletiek 11.75 249 0
Serie 6: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 203 Bouma, Simon pupillen A jongens AV Impala 11.13 322 0
2 180 Schmohl, Matthias pupillen A jongens AAC ’61 11.19 315 0
3 181 Remmerde, Aris pupillen A jongens AAC ’61 11.22 311 0
4 944 Barelds, Michael pupillen A jongens AV Jahn II 12.31 190 0
hoog JpA1e (bak 2)
HJ
officieel
9:30:00
12:31:32
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 174 Berends, Mike pupillen A jongens AAC ’61 1.20 489 0
2 197 Geleynse, Quinten pupillen A jongens AV Lionitas 1.10 416 0
2 179 Koops, Tom pupillen A jongens AAC ’61 1.10 416 0
2 175 Clobus, Ate pupillen A jongens AAC ’61 1.10 416 0
2 872 Boers, Wesley pupillen A jongens AV Fivelstreek 1.10 416 0
6 177 Duker, Tim pupillen A jongens AAC ’61 1.05 379 0
6 203 Bouma, Simon pupillen A jongens AV Impala 1.05 379 0
6 977 Leito, Keanu pupillen A jongens Groningen Atletiek 1.05 379 0
9 141 Koster, Joey pupillen A jongens EAC De Sperwers 1.00 342 0
9 181 Remmerde, Aris pupillen A jongens AAC ’61 1.00 342 0
9 975 Keun, Julian pupillen A jongens Groningen Atletiek 1.00 342 0
9 932 Wever, Leon pupillen A jongens AV Jahn II 1.00 342 0
13 792 ’t Hoen, Collin pupillen A jongens AV Aquilo 0.95 306 0
13 793 Staats, Kyran pupillen A jongens AV Aquilo 0.95 306 0
13 176 Dijkstra, Matthijs pupillen A jongens AAC ’61 0.95 306 0
13 935 Wiechers, Rick Jan pupillen A jongens AV Jahn II 0.95 306 0
13 904 Kerssies, Jan Henk pupillen A jongens HAC ’63 0.95 306 0
13 791 de Boer, Thijs pupillen A jongens AV Aquilo 0.95 306 0
13 169 Wage, Sander pupillen A jongens AV Aquilo 0.95 306 0
20 178 Inwards, Kyle pupillen A jongens AAC ’61 0.90 269 0
20 974 Grummel, Jesalja pupillen A jongens Groningen Atletiek 0.90 269 0
20 893 Wielens, Douwe pupillen A jongens EAC De Sperwers 0.90 269 0
23 944 Barelds, Michael pupillen A jongens AV Jahn II 0.85 232 0
24 947 Kuiper, Rowen pupillen A jongens AV Jahn II 0.80 196 0
24 884 Helder, Damian pupillen A jongens HAC ’63 0.80 196 0
24 940 Depenbrock, Darrien pupillen A jongens AV Jahn II 0.80 196 0
27 180 Schmohl, Matthias pupillen A jongens AAC ’61 0.75 159 0
kogel JpA1e (2kg) (bak 1)
SP
officieel
11:00:00
11:48:18
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 177 Duker, Tim pupillen A jongens AAC ’61 6.70 448 0
2 872 Boers, Wesley pupillen A jongens AV Fivelstreek 6.13 414 0
2 174 Berends, Mike pupillen A jongens AAC ’61 6.13 414 0
4 203 Bouma, Simon pupillen A jongens AV Impala 6.09 412 0
5 179 Koops, Tom pupillen A jongens AAC ’61 5.33 363 0
6 974 Grummel, Jesalja pupillen A jongens Groningen Atletiek 5.32 363 0
7 181 Remmerde, Aris pupillen A jongens AAC ’61 5.11 349 0
8 792 ’t Hoen, Collin pupillen A jongens AV Aquilo 5.08 347 0
9 175 Clobus, Ate pupillen A jongens AAC ’61 4.99 340 0
10 793 Staats, Kyran pupillen A jongens AV Aquilo 4.98 340 0
11 197 Geleynse, Quinten pupillen A jongens AV Lionitas 4.94 337 0
12 178 Inwards, Kyle pupillen A jongens AAC ’61 4.63 316 0
13 935 Wiechers, Rick Jan pupillen A jongens AV Jahn II 4.62 315 0
14 791 de Boer, Thijs pupillen A jongens AV Aquilo 4.53 308 0
15 893 Wielens, Douwe pupillen A jongens EAC De Sperwers 4.30 292 0
16 141 Koster, Joey pupillen A jongens EAC De Sperwers 4.27 290 0
17 977 Leito, Keanu pupillen A jongens Groningen Atletiek 4.22 286 0
18 932 Wever, Leon pupillen A jongens AV Jahn II 4.01 270 0
19 940 Depenbrock, Darrien pupillen A jongens AV Jahn II 3.89 261 0
20 975 Keun, Julian pupillen A jongens Groningen Atletiek 3.86 259 0
21 180 Schmohl, Matthias pupillen A jongens AAC ’61 3.84 257 0
22 176 Dijkstra, Matthijs pupillen A jongens AAC ’61 3.79 253 0
23 884 Helder, Damian pupillen A jongens HAC ’63 3.71 247 0
24 904 Kerssies, Jan Henk pupillen A jongens HAC ’63 3.50 230 0
25 944 Barelds, Michael pupillen A jongens AV Jahn II 3.31 215 0
26 169 Wage, Sander pupillen A jongens AV Aquilo 3.14 200 0
27 947 Kuiper, Rowen pupillen A jongens AV Jahn II 2.66 157 0
Totaal overzicht voor Driekamp Jp A1e (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal 60 HJ SP
1 174 Berends, Mike pupillen A jongens AAC ’61 1403 500 9.86 489 1.20 414 6.13
2 872 Boers, Wesley pupillen A jongens AV Fivelstreek 1276 446 10.21 416 1.10 414 6.13
3 179 Koops, Tom pupillen A jongens AAC ’61 1255 476 10.01 416 1.10 363 5.33
4 177 Duker, Tim pupillen A jongens AAC ’61 1253 426 10.35 379 1.05 448 6.70
5 175 Clobus, Ate pupillen A jongens AAC ’61 1181 425 10.36 416 1.10 340 4.99
6 197 Geleynse, Quinten pupillen A jongens AV Lionitas 1156 403 10.51 416 1.10 337 4.94
7 793 Staats, Kyran pupillen A jongens AV Aquilo 1132 486 9.95 306 0.95 340 4.98
8 203 Bouma, Simon pupillen A jongens AV Impala 1113 322 11.13 379 1.05 412 6.09
9 977 Leito, Keanu pupillen A jongens Groningen Atletiek 1101 436 10.28 379 1.05 286 4.22
10 791 de Boer, Thijs pupillen A jongens AV Aquilo 1062 448 10.20 306 0.95 308 4.53
11 792 ’t Hoen, Collin pupillen A jongens AV Aquilo 1061 408 10.48 306 0.95 347 5.08
12 141 Koster, Joey pupillen A jongens EAC De Sperwers 1059 427 10.34 342 1.00 290 4.27
13 932 Wever, Leon pupillen A jongens AV Jahn II 1027 415 10.43 342 1.00 270 4.01
14 181 Remmerde, Aris pupillen A jongens AAC ’61 1002 311 11.22 342 1.00 349 5.11
15 975 Keun, Julian pupillen A jongens Groningen Atletiek 952 351 10.90 342 1.00 259 3.86
16 178 Inwards, Kyle pupillen A jongens AAC ’61 921 336 11.02 269 0.90 316 4.63
17 935 Wiechers, Rick Jan pupillen A jongens AV Jahn II 920 299 11.32 306 0.95 315 4.62
18 169 Wage, Sander pupillen A jongens AV Aquilo 886 380 10.68 306 0.95 200 3.14
19 974 Grummel, Jesalja pupillen A jongens Groningen Atletiek 881 249 11.75 269 0.90 363 5.32
21 176 Dijkstra, Matthijs pupillen A jongens AAC ’61 806 247 11.77 306 0.95 253 3.79
20 904 Kerssies, Jan Henk pupillen A jongens HAC ’63 806 270 11.57 306 0.95 230 3.50
22 893 Wielens, Douwe pupillen A jongens EAC De Sperwers 772 211 12.10 269 0.90 292 4.30
23 940 Depenbrock, Darrien pupillen A jongens AV Jahn II 758 301 11.30 196 0.80 261 3.89
24 180 Schmohl, Matthias pupillen A jongens AAC ’61 731 315 11.19 159 0.75 257 3.84
25 884 Helder, Damian pupillen A jongens HAC ’63 721 278 11.50 196 0.80 247 3.71
26 944 Barelds, Michael pupillen A jongens AV Jahn II 637 190 12.31 232 0.85 215 3.31
27 947 Kuiper, Rowen pupillen A jongens AV Jahn II 553 200 12.21 196 0.80 157 2.66
600 m. JpA1e
600
600 m. JpA1e
officieel
14:05:00
14:32:52
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 793 Staats, Kyran pupillen A jongens AV Aquilo 2:09.47 0 0
2 175 Clobus, Ate pupillen A jongens AAC ’61 2:10.03 0 0
3 872 Boers, Wesley pupillen A jongens AV Fivelstreek 2:13.08 0 0
4 141 Koster, Joey pupillen A jongens EAC De Sperwers 2:14.01 0 0
5 932 Wever, Leon pupillen A jongens AV Jahn II 2:14.44 0 0
6 179 Koops, Tom pupillen A jongens AAC ’61 2:15.04 0 0
7 977 Leito, Keanu pupillen A jongens Groningen Atletiek 2:15.29 0 0
8 181 Remmerde, Aris pupillen A jongens AAC ’61 2:17.70 0 0
9 174 Berends, Mike pupillen A jongens AAC ’61 2:19.31 0 0
10 178 Inwards, Kyle pupillen A jongens AAC ’61 2:26.40 0 0
11 975 Keun, Julian pupillen A jongens Groningen Atletiek 2:27.63 0 0
12 177 Duker, Tim pupillen A jongens AAC ’61 2:29.07 0 0
13 203 Bouma, Simon pupillen A jongens AV Impala 2:30.09 0 0
14 180 Schmohl, Matthias pupillen A jongens AAC ’61 2:30.53 0 0
15 197 Geleynse, Quinten pupillen A jongens AV Lionitas 2:30.88 0 0
16 176 Dijkstra, Matthijs pupillen A jongens AAC ’61 2:31.67 0 0
17 792 ’t Hoen, Collin pupillen A jongens AV Aquilo 2:33.18 0 0
18 935 Wiechers, Rick Jan pupillen A jongens AV Jahn II 2:34.94 0 0
19 791 de Boer, Thijs pupillen A jongens AV Aquilo 2:36.36 0 0
20 974 Grummel, Jesalja pupillen A jongens Groningen Atletiek 2:40.34 0 0
21 169 Wage, Sander pupillen A jongens AV Aquilo 2:40.70 0 0
22 940 Depenbrock, Darrien pupillen A jongens AV Jahn II 2:43.11 0 0
23 884 Helder, Damian pupillen A jongens HAC ’63 2:44.00 0 0
24 947 Kuiper, Rowen pupillen A jongens AV Jahn II 2:55.23 0 0
25 893 Wielens, Douwe pupillen A jongens EAC De Sperwers 3:01.11 0 0
26 904 Kerssies, Jan Henk pupillen A jongens HAC ’63 3:07.48 0 0
944 Barelds, Michael pupillen A jongens AV Jahn II DNS 0 0
2K hrd. JD 0,76
2K H 0,76
50m hrd JD 0,76
50H
officieel
11:40:00
11:56:45
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 149 Stam, Ruben junioren D jongens AV Rijssen 9.78 434 0
2 154 Berends, Rutger junioren D jongens AV Heerenveen 10.40 361 0
3 998 Rodenburg, Jort junioren D jongens SV Veendam Atletiek 11.37 263 0
4 876 Jans, Gernant junioren D jongens AAC ’61 12.44 172 0
204 Schultinga, René junioren D jongens AV Heerenveen DNS 0 0
60m hrd JD 0,76
60H
officieel
12:40:00
12:55:39
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 149 Stam, Ruben junioren D jongens AV Rijssen 11.87 388 0
2 154 Berends, Rutger junioren D jongens AV Heerenveen 12.70 310 0
3 998 Rodenburg, Jort junioren D jongens SV Veendam Atletiek 14.13 198 0
4 876 Jans, Gernant junioren D jongens AAC ’61 15.71 98 0
204 Schultinga, René junioren D jongens AV Heerenveen DNS 0 0
Totaal overzicht voor 2K hrd. JD 0,76 (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal 50H 60H
1 149 Stam, Ruben junioren D jongens AV Rijssen 822 434 9.78 388 11.87
2 154 Berends, Rutger junioren D jongens AV Heerenveen 671 361 10.40 310 12.70
3 998 Rodenburg, Jort junioren D jongens SV Veendam Atletiek 461 263 11.37 198 14.13
4 876 Jans, Gernant junioren D jongens AAC ’61 270 172 12.44 98 15.71
5 204 Schultinga, René junioren D jongens AV Heerenveen 0 DNS 0 DNS
Sprinttweekamp JD
2K S
60 m. JD
60
officieel
16:35:00
17:13:07
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 892 Seppenwoolde, Wouter junioren D jongens AV Rijssen 9.82 406 0
2 798 Aukes, Ramon junioren D jongens AV Aquilo 10.38 322 0
3 122 Weekamp, Stijn junioren D jongens EAC De Sperwers 10.55 298 0
4 948 Koorn, Sander junioren D jongens AV Jahn II 12.38 83 0
Serie 2: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 120 Elezaj, Leon junioren D jongens EAC De Sperwers 9.90 394 0
2 927 Heis, Gerben junioren D jongens AV Jahn II 10.05 370 0
3 936 Wilting, Stijn junioren D jongens AV Jahn II 10.07 367 0
4 998 Rodenburg, Jort junioren D jongens SV Veendam Atletiek 10.12 360 0
Serie 3: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 149 Stam, Ruben junioren D jongens AV Rijssen 8.92 564 0
2 150 Bontekoe, Gerbrand junioren D jongens AV Impala 9.07 536 0
3 204 Schultinga, René junioren D jongens AV Heerenveen 9.53 454 0
4 866 van der Dussen, Florian junioren D jongens AV Impala 10.09 364 0
50 m. JD
50
officieel
15:35:00
15:54:28
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 866 van der Dussen, Florian junioren D jongens AV Impala 8.43 411 0
2 120 Elezaj, Leon junioren D jongens EAC De Sperwers 8.54 391 0
3 798 Aukes, Ramon junioren D jongens AV Aquilo 8.75 354 0
4 122 Weekamp, Stijn junioren D jongens EAC De Sperwers 8.94 322 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 150 Bontekoe, Gerbrand junioren D jongens AV Impala 7.86 523 0
2 927 Heis, Gerben junioren D jongens AV Jahn II 8.69 364 0
3 948 Koorn, Sander junioren D jongens AV Jahn II 10.32 126 0
892 Seppenwoolde, Wouter junioren D jongens AV Rijssen DNS 0 0
Serie 3:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 149 Stam, Ruben junioren D jongens AV Rijssen 7.72 554 0
2 204 Schultinga, René junioren D jongens AV Heerenveen 8.19 456 0
3 936 Wilting, Stijn junioren D jongens AV Jahn II 8.56 387 0
4 998 Rodenburg, Jort junioren D jongens SV Veendam Atletiek 8.59 382 0
Totaal overzicht voor Sprinttweekamp JD (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal 60 50
1 149 Stam, Ruben junioren D jongens AV Rijssen 1118 564 8.92 554 7.72
2 150 Bontekoe, Gerbrand junioren D jongens AV Impala 1059 536 9.07 523 7.86
3 204 Schultinga, René junioren D jongens AV Heerenveen 910 454 9.53 456 8.19
4 120 Elezaj, Leon junioren D jongens EAC De Sperwers 785 394 9.90 391 8.54
5 866 van der Dussen, Florian junioren D jongens AV Impala 775 364 10.09 411 8.43
6 936 Wilting, Stijn junioren D jongens AV Jahn II 754 367 10.07 387 8.56
7 998 Rodenburg, Jort junioren D jongens SV Veendam Atletiek 742 360 10.12 382 8.59
8 927 Heis, Gerben junioren D jongens AV Jahn II 734 370 10.05 364 8.69
9 798 Aukes, Ramon junioren D jongens AV Aquilo 676 322 10.38 354 8.75
10 122 Weekamp, Stijn junioren D jongens EAC De Sperwers 620 298 10.55 322 8.94
11 892 Seppenwoolde, Wouter junioren D jongens AV Rijssen 406 406 9.82 0 DNS
12 948 Koorn, Sander junioren D jongens AV Jahn II 209 83 12.38 126 10.32
hoog JD
HJ
hoog JD (bak 2)
officieel
13:30:00
14:19:33
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 147 Ligtenberg, Twan junioren D jongens AV Rijssen 1.30 0 0
2 998 Rodenburg, Jort junioren D jongens SV Veendam Atletiek 1.25 0 0
2 866 van der Dussen, Florian junioren D jongens AV Impala 1.25 0 0
2 153 Jongsma, Jos junioren D jongens AV Impala 1.25 0 0
5 794 Knossen, Luuk junioren D jongens AV Aquilo 1.15 0 0
5 797 Pronk, David junioren D jongens AV Aquilo 1.15 0 0
5 149 Stam, Ruben junioren D jongens AV Rijssen 1.15 0 0
8 876 Jans, Gernant junioren D jongens AAC ’61 1.10 0 0
8 120 Elezaj, Leon junioren D jongens EAC De Sperwers 1.10 0 0
10 936 Wilting, Stijn junioren D jongens AV Jahn II 1.05 0 0
10 927 Heis, Gerben junioren D jongens AV Jahn II 1.05 0 0
10 938 Hartholt, Pascal junioren D jongens AV Jahn II 1.05 0 0
kogel JD (3kg)
SP
kogel JD (3kg) (bak 1)
officieel
15:00:00
16:18:03
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 150 Bontekoe, Gerbrand junioren D jongens AV Impala 8.58 0 0
2 147 Ligtenberg, Twan junioren D jongens AV Rijssen 7.38 0 0
3 892 Seppenwoolde, Wouter junioren D jongens AV Rijssen 7.34 0 0
4 153 Jongsma, Jos junioren D jongens AV Impala 6.33 0 0
5 154 Berends, Rutger junioren D jongens AV Heerenveen 5.60 0 0
6 798 Aukes, Ramon junioren D jongens AV Aquilo 5.54 0 0
7 794 Knossen, Luuk junioren D jongens AV Aquilo 5.53 0 0
8 120 Elezaj, Leon junioren D jongens EAC De Sperwers 4.77 0 0
9 998 Rodenburg, Jort junioren D jongens SV Veendam Atletiek 4.57 0 0
10 936 Wilting, Stijn junioren D jongens AV Jahn II 4.55 0 0
11 876 Jans, Gernant junioren D jongens AAC ’61 4.40 0 0
12 927 Heis, Gerben junioren D jongens AV Jahn II 4.17 0 0
13 122 Weekamp, Stijn junioren D jongens EAC De Sperwers 4.04 0 0
14 797 Pronk, David junioren D jongens AV Aquilo 4.00 0 0
15 938 Hartholt, Pascal junioren D jongens AV Jahn II 3.78 0 0
16 948 Koorn, Sander junioren D jongens AV Jahn II 3.68 0 0
2K horden MD (0,76)
2K H 0,76
50m hrd. MD (0,76)
50H
officieel
11:35:00
11:54:37
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 878 Binnema, Anke junioren D meisjes AV Heerenveen 9.91 418 0
2 118 Hendriks, Kira junioren D meisjes EAC De Sperwers 10.04 403 0
146 Rekers, Maureen junioren D meisjes AV Rijssen DNS 0 0
60m hrd. MD (0,76)
60H
officieel
12:35:00
12:53:47
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 878 Binnema, Anke junioren D meisjes AV Heerenveen 11.67 408 0
146 Rekers, Maureen junioren D meisjes AV Rijssen DNS 0 0
118 Hendriks, Kira junioren D meisjes EAC De Sperwers DNS 0 0
Totaal overzicht voor 2K horden MD (0,76) (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal 50H 60H
1 878 Binnema, Anke junioren D meisjes AV Heerenveen 826 418 9.91 408 11.67
2 118 Hendriks, Kira junioren D meisjes EAC De Sperwers 403 403 10.04 0 DNS
3 146 Rekers, Maureen junioren D meisjes AV Rijssen 0 DNS 0 DNS
Sprinttweekamp MD
2K S
60 m. MD
60
officieel
16:45:00
17:12:11
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 995 Elzinga, Lotte junioren D meisjes TGAV 10.47 309 0
2 883 de Haan, Lisanne junioren D meisjes AV Heerenveen 10.67 282 0
3 156 Wekema, Laura junioren D meisjes Groningen Atletiek 10.83 260 0
4 882 de Haan, Marrit junioren D meisjes AV Heerenveen 11.10 226 0
939 Dreijer, Esmee junioren D meisjes AV Jahn II DNS 0 0
Serie 2: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 899 Blijleven, Maud junioren D meisjes HAC ’63 10.37 323 0
2 159 Slomp, Amber junioren D meisjes AAC ’61 10.43 315 0
3 887 Vlasblom, Karin junioren D meisjes AV Impala 10.46 310 0
4 117 Mink, Maud junioren D meisjes EAC De Sperwers 10.56 297 0
5 943 Drenth, Inge-Esmee junioren D meisjes AV Jahn II 10.59 292 0
Serie 3: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 796 Loer, Carlijn junioren D meisjes AV Aquilo 9.85 401 0
2 155 Miran, Tiba junioren D meisjes Groningen Atletiek 9.92 390 0
3 988 Huitema, Noortje junioren D meisjes Groningen Atletiek 9.93 389 0
4 789 de Blaauw, Indy junioren D meisjes AV Aquilo 9.98 381 0
5 795 Koster, Ingrid junioren D meisjes AV Aquilo 10.12 360 0
Serie 4: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 924 Douma, Esmee junioren D meisjes SV Veendam Atletiek 9.11 528 0
2 118 Hendriks, Kira junioren D meisjes EAC De Sperwers 9.16 519 0
3 151 Fokkema, Rozemarie junioren D meisjes AAC ’61 9.32 490 0
4 146 Rekers, Maureen junioren D meisjes AV Rijssen 9.43 471 0
5 160 de Haes, Nina junioren D meisjes HAC ’63 9.64 435 0
50 m. MD
50
officieel
15:45:00
16:04:54
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 924 Douma, Esmee junioren D meisjes SV Veendam Atletiek 7.80 536 0
2 796 Loer, Carlijn junioren D meisjes AV Aquilo 8.36 424 0
3 887 Vlasblom, Karin junioren D meisjes AV Impala 8.95 321 0
4 117 Mink, Maud junioren D meisjes EAC De Sperwers 8.96 319 0
939 Dreijer, Esmee junioren D meisjes AV Jahn II DNS 0 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 118 Hendriks, Kira junioren D meisjes EAC De Sperwers 7.85 526 0
2 151 Fokkema, Rozemarie junioren D meisjes AAC ’61 7.98 498 0
3 988 Huitema, Noortje junioren D meisjes Groningen Atletiek 8.38 420 0
4 155 Miran, Tiba junioren D meisjes Groningen Atletiek 8.55 389 0
5 995 Elzinga, Lotte junioren D meisjes TGAV 9.02 309 0
Serie 3:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 146 Rekers, Maureen junioren D meisjes AV Rijssen 8.18 458 0
2 899 Blijleven, Maud junioren D meisjes HAC ’63 8.66 370 0
3 943 Drenth, Inge-Esmee junioren D meisjes AV Jahn II 8.80 345 0
4 159 Slomp, Amber junioren D meisjes AAC ’61 8.91 327 0
5 882 de Haan, Marrit junioren D meisjes AV Heerenveen 9.20 281 0
Serie 4:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 160 de Haes, Nina junioren D meisjes HAC ’63 8.25 445 0
2 789 de Blaauw, Indy junioren D meisjes AV Aquilo 8.52 394 0
3 795 Koster, Ingrid junioren D meisjes AV Aquilo 8.64 373 0
4 156 Wekema, Laura junioren D meisjes Groningen Atletiek 9.07 301 0
5 883 de Haan, Lisanne junioren D meisjes AV Heerenveen 9.14 290 0
Totaal overzicht voor Sprinttweekamp MD (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal 60 50
1 924 Douma, Esmee junioren D meisjes SV Veendam Atletiek 1064 528 9.11 536 7.80
2 118 Hendriks, Kira junioren D meisjes EAC De Sperwers 1045 519 9.16 526 7.85
3 151 Fokkema, Rozemarie junioren D meisjes AAC ’61 988 490 9.32 498 7.98
4 146 Rekers, Maureen junioren D meisjes AV Rijssen 929 471 9.43 458 8.18
5 160 de Haes, Nina junioren D meisjes HAC ’63 880 435 9.64 445 8.25
6 796 Loer, Carlijn junioren D meisjes AV Aquilo 825 401 9.85 424 8.36
7 988 Huitema, Noortje junioren D meisjes Groningen Atletiek 809 389 9.93 420 8.38
8 155 Miran, Tiba junioren D meisjes Groningen Atletiek 779 390 9.92 389 8.55
9 789 de Blaauw, Indy junioren D meisjes AV Aquilo 775 381 9.98 394 8.52
10 795 Koster, Ingrid junioren D meisjes AV Aquilo 733 360 10.12 373 8.64
11 899 Blijleven, Maud junioren D meisjes HAC ’63 693 323 10.37 370 8.66
12 159 Slomp, Amber junioren D meisjes AAC ’61 642 315 10.43 327 8.91
13 943 Drenth, Inge-Esmee junioren D meisjes AV Jahn II 637 292 10.59 345 8.80
14 887 Vlasblom, Karin junioren D meisjes AV Impala 631 310 10.46 321 8.95
15 995 Elzinga, Lotte junioren D meisjes TGAV 618 309 10.47 309 9.02
16 117 Mink, Maud junioren D meisjes EAC De Sperwers 616 297 10.56 319 8.96
17 883 de Haan, Lisanne junioren D meisjes AV Heerenveen 572 282 10.67 290 9.14
18 156 Wekema, Laura junioren D meisjes Groningen Atletiek 561 260 10.83 301 9.07
19 882 de Haan, Marrit junioren D meisjes AV Heerenveen 507 226 11.10 281 9.20
20 939 Dreijer, Esmee junioren D meisjes AV Jahn II 0 DNS 0 DNS
hoog MD
HJ
hoog MD (bak 1)
officieel
13:15:00
14:47:30
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 924 Douma, Esmee junioren D meisjes SV Veendam Atletiek 1.40 0 0
1 878 Binnema, Anke junioren D meisjes AV Heerenveen 1.40 0 0
3 151 Fokkema, Rozemarie junioren D meisjes AAC ’61 1.35 0 0
4 789 de Blaauw, Indy junioren D meisjes AV Aquilo 1.25 0 0
4 988 Huitema, Noortje junioren D meisjes Groningen Atletiek 1.25 0 0
4 994 vd Veen, Kim junioren D meisjes TGAV 1.25 0 0
7 209 Poelman, Imre junioren D meisjes AV Jahn II 1.20 0 0
7 918 Martens, Eva junioren D meisjes Groningen Atletiek 1.20 0 0
7 159 Slomp, Amber junioren D meisjes AAC ’61 1.20 0 0
10 883 de Haan, Lisanne junioren D meisjes AV Heerenveen 1.15 0 0
10 882 de Haan, Marrit junioren D meisjes AV Heerenveen 1.15 0 0
10 795 Koster, Ingrid junioren D meisjes AV Aquilo 1.15 0 0
10 160 de Haes, Nina junioren D meisjes HAC ’63 1.15 0 0
10 939 Dreijer, Esmee junioren D meisjes AV Jahn II 1.15 0 0
10 899 Blijleven, Maud junioren D meisjes HAC ’63 1.15 0 0
10 148 Wessels, Naomi junioren D meisjes AV Rijssen 1.15 0 0
10 943 Drenth, Inge-Esmee junioren D meisjes AV Jahn II 1.15 0 0
18 117 Mink, Maud junioren D meisjes EAC De Sperwers 1.10 0 0
18 995 Elzinga, Lotte junioren D meisjes TGAV 1.10 0 0
20 156 Wekema, Laura junioren D meisjes Groningen Atletiek 1.05 0 0
kogel MD (2kg)
SP
kogel MD (2kg) (bak 2)
officieel
15:15:00
16:19:36
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 924 Douma, Esmee junioren D meisjes SV Veendam Atletiek 9.67 0 0
2 151 Fokkema, Rozemarie junioren D meisjes AAC ’61 9.48 0 0
3 148 Wessels, Naomi junioren D meisjes AV Rijssen 8.40 0 0
3 878 Binnema, Anke junioren D meisjes AV Heerenveen 8.40 0 0
5 918 Martens, Eva junioren D meisjes Groningen Atletiek 8.31 0 0
6 994 vd Veen, Kim junioren D meisjes TGAV 7.87 0 0
7 117 Mink, Maud junioren D meisjes EAC De Sperwers 7.58 0 0
8 939 Dreijer, Esmee junioren D meisjes AV Jahn II 7.09 0 0
9 887 Vlasblom, Karin junioren D meisjes AV Impala 6.13 0 0
10 209 Poelman, Imre junioren D meisjes AV Jahn II 6.05 0 0
11 883 de Haan, Lisanne junioren D meisjes AV Heerenveen 5.69 0 0
12 882 de Haan, Marrit junioren D meisjes AV Heerenveen 5.51 0 0
13 160 de Haes, Nina junioren D meisjes HAC ’63 5.48 0 0
789 de Blaauw, Indy junioren D meisjes AV Aquilo DNS 0 0
2K hrd. JC 0,84
2K H JC 0,84
60m hrd. JC (0,84)
60H
officieel
13:10:00
13:35:10
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 897 Baas, Marco junioren C jongens HAC ’63 12.48 392 0
2 989 Veldman, Lars junioren C jongens HAC ’63 14.39 245 0
3 875 Jans, Nando junioren C jongens AAC ’61 20.34 0 0
894 Mebius, Felix junioren C jongens Groningen Atletiek DNS 0 0
Serie 2: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 119 Holaman, D’Sean junioren C jongens EAC De Sperwers 9.78 698 0
2 1000 Garming, Tom junioren C jongens EAC De Sperwers 10.57 592 0
3 817 Zwart, Jarno junioren C jongens AV Horror 11.59 477 0
4 152 Jongsma, Willem junioren C jongens AV Impala 11.73 463 0
50m hrd. JC (0,84)
50H
officieel
12:10:00
12:21:09
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 119 Holaman, D’Sean junioren C jongens EAC De Sperwers 8.44 683 0
2 817 Zwart, Jarno junioren C jongens AV Horror 9.90 477 0
3 152 Jongsma, Willem junioren C jongens AV Impala 9.91 476 0
894 Mebius, Felix junioren C jongens Groningen Atletiek DNS 0 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 1000 Garming, Tom junioren C jongens EAC De Sperwers 9.25 561 0
2 897 Baas, Marco junioren C jongens HAC ’63 10.45 414 0
3 989 Veldman, Lars junioren C jongens HAC ’63 11.53 309 0
4 875 Jans, Nando junioren C jongens AAC ’61 11.71 293 0
Totaal overzicht voor 2K hrd. JC 0,84 (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal 60H 50H
1 119 Holaman, D’Sean junioren C jongens EAC De Sperwers 1381 698 9.78 683 8.44
2 1000 Garming, Tom junioren C jongens EAC De Sperwers 1153 592 10.57 561 9.25
3 817 Zwart, Jarno junioren C jongens AV Horror 954 477 11.59 477 9.90
4 152 Jongsma, Willem junioren C jongens AV Impala 939 463 11.73 476 9.91
5 897 Baas, Marco junioren C jongens HAC ’63 806 392 12.48 414 10.45
6 989 Veldman, Lars junioren C jongens HAC ’63 554 245 14.39 309 11.53
7 875 Jans, Nando junioren C jongens AAC ’61 293 0 20.34 293 11.71
8 894 Mebius, Felix junioren C jongens Groningen Atletiek 0 DNS 0 DNS
Sprinttweekamp JC
2K S
60 m. JC
60
officieel
16:20:00
16:48:22
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 116 Hemme, Bas junioren C jongens EAC De Sperwers 9.42 473 0
2 165 Kuiper, Jarno junioren C jongens AV Start ’78 9.47 464 0
202 Bouma, Tobias junioren C jongens AV Impala DNS 0 0
886 Polet, Johan junioren C jongens AV Impala DNS 0 0
990 van Heeringen, Geert junioren C jongens TGAV DNS 0 0
Serie 2: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 193 Kolnaar, Sietse junioren C jongens Groningen Atletiek 9.02 545 0
2 950 Moll, Freek junioren C jongens AV Jahn II 9.03 543 0
3 817 Zwart, Jarno junioren C jongens AV Horror 9.09 532 0
4 993 Setz, Marcel junioren C jongens TGAV 9.10 530 0
951 van Pijkeren, Finn junioren C jongens Groningen Atletiek DNS 0 0
Serie 3: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 119 Holaman, D’Sean junioren C jongens EAC De Sperwers 8.31 690 0
2 158 Miran, Kosheen junioren C jongens Groningen Atletiek 8.45 660 0
3 1000 Garming, Tom junioren C jongens EAC De Sperwers 8.90 568 0
4 891 Seppenwoolde, Frank junioren C jongens AV Rijssen 8.92 564 0
5 125 Okken, Boas junioren C jongens Groningen Atletiek 8.93 562 0
50 m. JC
50
officieel
15:20:00
15:46:30
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 125 Okken, Boas junioren C jongens Groningen Atletiek 7.61 578 0
2 193 Kolnaar, Sietse junioren C jongens Groningen Atletiek 7.68 562 0
3 202 Bouma, Tobias junioren C jongens AV Impala 8.63 375 0
990 van Heeringen, Geert junioren C jongens TGAV DNS 0 0
951 van Pijkeren, Finn junioren C jongens Groningen Atletiek DNS 0 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 119 Holaman, D’Sean junioren C jongens EAC De Sperwers 6.98 733 0
2 158 Miran, Kosheen junioren C jongens Groningen Atletiek 7.18 681 0
3 817 Zwart, Jarno junioren C jongens AV Horror 7.75 547 0
4 165 Kuiper, Jarno junioren C jongens AV Start ’78 8.03 488 0
5 886 Polet, Johan junioren C jongens AV Impala 8.54 391 0
Serie 3:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 1000 Garming, Tom junioren C jongens EAC De Sperwers 7.56 589 0
2 891 Seppenwoolde, Frank junioren C jongens AV Rijssen 7.59 583 0
3 950 Moll, Freek junioren C jongens AV Jahn II 7.74 549 0
4 993 Setz, Marcel junioren C jongens TGAV 7.75 547 0
5 116 Hemme, Bas junioren C jongens EAC De Sperwers 7.99 496 0
Totaal overzicht voor Sprinttweekamp JC (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal 60 50
1 119 Holaman, D’Sean junioren C jongens EAC De Sperwers 1423 690 8.31 733 6.98
2 158 Miran, Kosheen junioren C jongens Groningen Atletiek 1341 660 8.45 681 7.18
3 1000 Garming, Tom junioren C jongens EAC De Sperwers 1157 568 8.90 589 7.56
4 891 Seppenwoolde, Frank junioren C jongens AV Rijssen 1147 564 8.92 583 7.59
5 125 Okken, Boas junioren C jongens Groningen Atletiek 1140 562 8.93 578 7.61
6 193 Kolnaar, Sietse junioren C jongens Groningen Atletiek 1107 545 9.02 562 7.68
7 950 Moll, Freek junioren C jongens AV Jahn II 1092 543 9.03 549 7.74
8 817 Zwart, Jarno junioren C jongens AV Horror 1079 532 9.09 547 7.75
9 993 Setz, Marcel junioren C jongens TGAV 1077 530 9.10 547 7.75
10 116 Hemme, Bas junioren C jongens EAC De Sperwers 969 473 9.42 496 7.99
11 165 Kuiper, Jarno junioren C jongens AV Start ’78 952 464 9.47 488 8.03
12 886 Polet, Johan junioren C jongens AV Impala 391 0 DNS 391 8.54
13 202 Bouma, Tobias junioren C jongens AV Impala 375 0 DNS 375 8.63
14 990 van Heeringen, Geert junioren C jongens TGAV 0 DNS 0 DNS
14 951 van Pijkeren, Finn junioren C jongens Groningen Atletiek 0 DNS 0 DNS
hoog JC
HJ
hoog JC (bak 1)
officieel
14:30:00
15:41:00
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 125 Okken, Boas junioren C jongens Groningen Atletiek 1.50 0 0
2 891 Seppenwoolde, Frank junioren C jongens AV Rijssen 1.45 0 0
3 993 Setz, Marcel junioren C jongens TGAV 1.30 0 0
4 897 Baas, Marco junioren C jongens HAC ’63 1.30 0 0
5 886 Polet, Johan junioren C jongens AV Impala 1.25 0 0
6 989 Veldman, Lars junioren C jongens HAC ’63 1.20 0 0
6 193 Kolnaar, Sietse junioren C jongens Groningen Atletiek 1.20 0 0
6 152 Jongsma, Willem junioren C jongens AV Impala 1.20 0 0
9 817 Zwart, Jarno junioren C jongens AV Horror 1.15 0 0
875 Jans, Nando junioren C jongens AAC ’61 DNS 0 0
894 Mebius, Felix junioren C jongens Groningen Atletiek DNS 0 0
951 van Pijkeren, Finn junioren C jongens Groningen Atletiek DNS 0 0
kogel JC (4kg)
SP
kogel JC (4kg) (bak 1)
officieel
13:30:00
14:36:18
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 119 Holaman, D’Sean junioren C jongens EAC De Sperwers 10.39 0 0
2 116 Hemme, Bas junioren C jongens EAC De Sperwers 9.92 0 0
3 1000 Garming, Tom junioren C jongens EAC De Sperwers 8.57 0 0
4 891 Seppenwoolde, Frank junioren C jongens AV Rijssen 8.43 0 0
5 886 Polet, Johan junioren C jongens AV Impala 7.92 0 0
6 125 Okken, Boas junioren C jongens Groningen Atletiek 7.86 0 0
7 993 Setz, Marcel junioren C jongens TGAV 7.62 0 0
8 817 Zwart, Jarno junioren C jongens AV Horror 7.39 0 0
9 165 Kuiper, Jarno junioren C jongens AV Start ’78 7.25 0 0
10 211 Poelman, Jord junioren C jongens AV Jahn II 6.45 0 0
11 875 Jans, Nando junioren C jongens AAC ’61 4.89 0 0
951 van Pijkeren, Finn junioren C jongens Groningen Atletiek DNS 0 0
2K hrd. MC (0,76)
2K H 0,76
50m hrd. MC (0,76)
50H
officieel
11:45:00
12:10:39
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 196 Vellinga, Aukje junioren C meisjes Groningen Atletiek 9.30 498 0
2 989 Bulthuis, Yassine junioren C meisjes AV Impala 9.40 484 0
3 856 van der Zwaag, Silke junioren C meisjes AV Horror 10.03 404 0
4 937 Paul, Emma junioren C meisjes AV Jahn II 10.16 389 0
126 Steigenga, Ilse junioren C meisjes AV Horror DNS 0 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 198 Guikema, Emy junioren C meisjes Groningen Atletiek 8.41 634 0
2 858 Oosterbaan, Marrit junioren C meisjes AV Horror 9.67 448 0
3 213 Geerling, Maaike junioren C meisjes HAC ’63 9.74 439 0
4 195 Stienstra, Eva junioren C meisjes Groningen Atletiek 9.77 436 0
5 210 Poelman, Marle junioren C meisjes AV Jahn II 9.96 412 0
60m hrd. MC (0,76)
60H
officieel
12:45:00
12:56:39
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 937 Paul, Emma junioren C meisjes AV Jahn II 11.39 438 0
2 195 Stienstra, Eva junioren C meisjes Groningen Atletiek 11.64 411 0
3 210 Poelman, Marle junioren C meisjes AV Jahn II 11.80 395 0
4 856 van der Zwaag, Silke junioren C meisjes AV Horror 12.33 343 0
126 Steigenga, Ilse junioren C meisjes AV Horror DNS 0 0
Serie 2: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 198 Guikema, Emy junioren C meisjes Groningen Atletiek 10.15 588 0
2 196 Vellinga, Aukje junioren C meisjes Groningen Atletiek 11.09 471 0
3 989 Bulthuis, Yassine junioren C meisjes AV Impala 11.24 454 0
4 213 Geerling, Maaike junioren C meisjes HAC ’63 11.43 433 0
5 858 Oosterbaan, Marrit junioren C meisjes AV Horror 11.47 429 0
Totaal overzicht voor 2K hrd. MC (0,76) (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal 50H 60H
1 198 Guikema, Emy junioren C meisjes Groningen Atletiek 1222 634 8.41 588 10.15
2 196 Vellinga, Aukje junioren C meisjes Groningen Atletiek 969 498 9.30 471 11.09
3 989 Bulthuis, Yassine junioren C meisjes AV Impala 938 484 9.40 454 11.24
4 858 Oosterbaan, Marrit junioren C meisjes AV Horror 877 448 9.67 429 11.47
5 213 Geerling, Maaike junioren C meisjes HAC ’63 872 439 9.74 433 11.43
6 195 Stienstra, Eva junioren C meisjes Groningen Atletiek 847 436 9.77 411 11.64
7 937 Paul, Emma junioren C meisjes AV Jahn II 827 389 10.16 438 11.39
8 210 Poelman, Marle junioren C meisjes AV Jahn II 807 412 9.96 395 11.80
9 856 van der Zwaag, Silke junioren C meisjes AV Horror 747 404 10.03 343 12.33
10 126 Steigenga, Ilse junioren C meisjes AV Horror 0 DNS 0 DNS
Sprinttweekamp MC
2K S
60 m. MC
60
officieel
16:00:00
16:34:41
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 888 Vlasblom, Hester junioren C meisjes AV Impala 10.12 360 0
2 799 Martena, Iris junioren C meisjes AV Aquilo 10.30 333 0
213 Geerling, Maaike junioren C meisjes HAC ’63 DNS 0 0
999 Uiterwijk Winkel, Melissa junioren C meisjes EAC De Sperwers DNS 0 0
126 Steigenga, Ilse junioren C meisjes AV Horror DNS 0 0
Serie 2: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 945 Winter, Jet junioren C meisjes AV Jahn II 9.48 462 0
2 937 Paul, Emma junioren C meisjes AV Jahn II 9.51 457 0
3 157 Harmsen, Josefien junioren C meisjes Groningen Atletiek 9.68 429 0
4 942 Drenth, Fabienne junioren C meisjes AV Jahn II 9.69 427 0
5 121 Hospes, Dagmar junioren C meisjes EAC De Sperwers 9.94 387 0
Serie 3: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 195 Stienstra, Eva junioren C meisjes Groningen Atletiek 9.11 528 0
2 991 Fennema, Janiek junioren C meisjes TGAV 9.22 508 0
3 200 Valerius, Chaira junioren C meisjes AV Impala 9.33 488 0
4 199 Guikema, Meike junioren C meisjes SV Jupiter 9.54 452 0
992 van Heeringen, Noortje junioren C meisjes TGAV DNS 0 0
Serie 4: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 198 Guikema, Emy junioren C meisjes Groningen Atletiek 8.48 653 0
2 997 Huisjes, Lianne junioren C meisjes Groningen Atletiek 8.63 622 0
3 989 Bulthuis, Yassine junioren C meisjes AV Impala 8.99 551 0
4 212 Saberi, Sara-Mina junioren C meisjes Groningen Atletiek 9.02 545 0
5 857 Wubbolts, Larissa junioren C meisjes AV Horror 9.19 513 0
50 m. MC
50
officieel
15:00:00
15:23:18
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 198 Guikema, Emy junioren C meisjes Groningen Atletiek 7.32 646 0
2 945 Winter, Jet junioren C meisjes AV Jahn II 8.09 476 0
3 157 Harmsen, Josefien junioren C meisjes Groningen Atletiek 8.25 445 0
4 799 Martena, Iris junioren C meisjes AV Aquilo 8.71 361 0
213 Geerling, Maaike junioren C meisjes HAC ’63 DNS 0 0
126 Steigenga, Ilse junioren C meisjes AV Horror DNS 0 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 997 Huisjes, Lianne junioren C meisjes Groningen Atletiek 7.44 617 0
2 857 Wubbolts, Larissa junioren C meisjes AV Horror 7.79 538 0
3 991 Fennema, Janiek junioren C meisjes TGAV 7.87 521 0
4 992 van Heeringen, Noortje junioren C meisjes TGAV 8.02 490 0
5 121 Hospes, Dagmar junioren C meisjes EAC De Sperwers 8.34 428 0
Serie 3:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 212 Saberi, Sara-Mina junioren C meisjes Groningen Atletiek 7.68 562 0
2 200 Valerius, Chaira junioren C meisjes AV Impala 7.91 513 0
2 199 Guikema, Meike junioren C meisjes SV Jupiter 7.91 513 0
4 937 Paul, Emma junioren C meisjes AV Jahn II 8.08 478 0
5 999 Uiterwijk Winkel, Melissa junioren C meisjes EAC De Sperwers 8.43 411 0
Serie 4:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 989 Bulthuis, Yassine junioren C meisjes AV Impala 7.63 574 0
2 195 Stienstra, Eva junioren C meisjes Groningen Atletiek 7.79 538 0
3 942 Drenth, Fabienne junioren C meisjes AV Jahn II 8.22 450 0
4 888 Vlasblom, Hester junioren C meisjes AV Impala 8.53 393 0
Totaal overzicht voor Sprinttweekamp MC (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal 60 50
1 198 Guikema, Emy junioren C meisjes Groningen Atletiek 1299 653 8.48 646 7.32
2 997 Huisjes, Lianne junioren C meisjes Groningen Atletiek 1239 622 8.63 617 7.44
3 989 Bulthuis, Yassine junioren C meisjes AV Impala 1125 551 8.99 574 7.63
4 212 Saberi, Sara-Mina junioren C meisjes Groningen Atletiek 1107 545 9.02 562 7.68
5 195 Stienstra, Eva junioren C meisjes Groningen Atletiek 1066 528 9.11 538 7.79
6 857 Wubbolts, Larissa junioren C meisjes AV Horror 1051 513 9.19 538 7.79
7 991 Fennema, Janiek junioren C meisjes TGAV 1029 508 9.22 521 7.87
8 200 Valerius, Chaira junioren C meisjes AV Impala 1001 488 9.33 513 7.91
9 199 Guikema, Meike junioren C meisjes SV Jupiter 965 452 9.54 513 7.91
10 945 Winter, Jet junioren C meisjes AV Jahn II 938 462 9.48 476 8.09
11 937 Paul, Emma junioren C meisjes AV Jahn II 935 457 9.51 478 8.08
12 942 Drenth, Fabienne junioren C meisjes AV Jahn II 877 427 9.69 450 8.22
13 157 Harmsen, Josefien junioren C meisjes Groningen Atletiek 874 429 9.68 445 8.25
14 121 Hospes, Dagmar junioren C meisjes EAC De Sperwers 815 387 9.94 428 8.34
15 888 Vlasblom, Hester junioren C meisjes AV Impala 753 360 10.12 393 8.53
16 799 Martena, Iris junioren C meisjes AV Aquilo 694 333 10.30 361 8.71
17 992 van Heeringen, Noortje junioren C meisjes TGAV 490 0 DNS 490 8.02
18 999 Uiterwijk Winkel, Melissa junioren C meisjes EAC De Sperwers 411 0 DNS 411 8.43
19 213 Geerling, Maaike junioren C meisjes HAC ’63 0 DNS 0 DNS
19 126 Steigenga, Ilse junioren C meisjes AV Horror 0 DNS 0 DNS
hoog MC
HJ
hoog MC (bak 2)
officieel
14:40:00
16:14:30
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 196 Vellinga, Aukje junioren C meisjes Groningen Atletiek 1.40 0 0
2 997 Huisjes, Lianne junioren C meisjes Groningen Atletiek 1.35 0 0
3 213 Geerling, Maaike junioren C meisjes HAC ’63 1.30 0 0
3 858 Oosterbaan, Marrit junioren C meisjes AV Horror 1.30 0 0
5 989 Bulthuis, Yassine junioren C meisjes AV Impala 1.30 0 0
6 200 Valerius, Chaira junioren C meisjes AV Impala 1.30 0 0
7 991 Fennema, Janiek junioren C meisjes TGAV 1.25 0 0
7 865 Ligthart, Afke junioren C meisjes AV Horror 1.25 0 0
7 857 Wubbolts, Larissa junioren C meisjes AV Horror 1.25 0 0
7 999 Uiterwijk Winkel, Melissa junioren C meisjes EAC De Sperwers 1.25 0 0
11 992 van Heeringen, Noortje junioren C meisjes TGAV 1.20 0 0
11 121 Hospes, Dagmar junioren C meisjes EAC De Sperwers 1.20 0 0
11 856 van der Zwaag, Silke junioren C meisjes AV Horror 1.20 0 0
126 Steigenga, Ilse junioren C meisjes AV Horror DNS 0 0
195 Stienstra, Eva junioren C meisjes Groningen Atletiek DNS 0 0
937 Paul, Emma junioren C meisjes AV Jahn II DNS 0 0
210 Poelman, Marle junioren C meisjes AV Jahn II DNS 0 0
kogel MC (3kg)
SP
kogel MC (3kg) (bak 1)
officieel
15:30:00
16:56:10
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 856 van der Zwaag, Silke junioren C meisjes AV Horror 9.15 0 0
2 858 Oosterbaan, Marrit junioren C meisjes AV Horror 8.69 0 0
3 997 Huisjes, Lianne junioren C meisjes Groningen Atletiek 8.02 0 0
4 945 Winter, Jet junioren C meisjes AV Jahn II 7.97 0 0
5 999 Uiterwijk Winkel, Melissa junioren C meisjes EAC De Sperwers 6.99 0 0
6 200 Valerius, Chaira junioren C meisjes AV Impala 6.84 0 0
7 865 Ligthart, Afke junioren C meisjes AV Horror 6.76 0 0
8 210 Poelman, Marle junioren C meisjes AV Jahn II 6.74 0 0
9 196 Vellinga, Aukje junioren C meisjes Groningen Atletiek 6.64 0 0
10 121 Hospes, Dagmar junioren C meisjes EAC De Sperwers 6.23 0 0
11 857 Wubbolts, Larissa junioren C meisjes AV Horror 6.08 0 0
12 942 Drenth, Fabienne junioren C meisjes AV Jahn II 5.62 0 0
13 888 Vlasblom, Hester junioren C meisjes AV Impala 5.57 0 0
hoog JB
HJ
hoog JB (bak 1)
officieel
15:35:00
16:20:38
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 163 Bijdevaate, Bram junioren B jongens AV Start ’78 1.60 0 0
1 890 van der Kooi, Jarin junioren B jongens AV Impala 1.60 0 0
3 161 Hofstra, Jelmer junioren B jongens AV Start ’78 1.50 0 0
4 194 Kolnaar, Jasper junioren B jongens Groningen Atletiek 1.35 0 0
920 Tielen, Joe junioren B jongens EAC De Sperwers DNS 0 0
kogel JB (5kg)
SP
kogel JB (5kg) (bak 2)
officieel
13:35:00
14:12:57
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 890 van der Kooi, Jarin junioren B jongens AV Impala 11.35 0 0
2 201 Bouma, Matthijs junioren B jongens AV Impala 7.94 0 0
920 Tielen, Joe junioren B jongens EAC De Sperwers DNS 0 0
2K hrd. JB 0,91
2K H 0,91
50m hrd. JB (0,91)
50H
officieel
12:25:00
16:50:03
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 205 Bouwman, Ingmar junioren B jongens ACO / Van Elderen 8.00 571 0
2 194 Kolnaar, Jasper junioren B jongens Groningen Atletiek 8.96 348 0
60m hrd. JB (0,91)
60H
officieel
13:25:00
13:38:09
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 205 Bouwman, Ingmar junioren B jongens ACO / Van Elderen 9.59 557 0
2 194 Kolnaar, Jasper junioren B jongens Groningen Atletiek 10.74 305 0
Totaal overzicht voor 2K hrd. JB 0,91 (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal 50H 60H
1 205 Bouwman, Ingmar junioren B jongens ACO / Van Elderen 1128 571 8.00 557 9.59
2 194 Kolnaar, Jasper junioren B jongens Groningen Atletiek 653 348 8.96 305 10.74
Sprint 2K JB
2K S
50 m. JB
50
officieel
15:25:00
16:00:28
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 923 Koops t Jagt, Wout junioren B jongens EAC De Sperwers 7.14 432 0
2 161 Hofstra, Jelmer junioren B jongens AV Start ’78 7.47 327 0
3 201 Bouma, Matthijs junioren B jongens AV Impala 7.57 298 0
920 Tielen, Joe junioren B jongens EAC De Sperwers DNS 0 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 890 van der Kooi, Jarin junioren B jongens AV Impala 6.86 528 0
2 163 Bijdevaate, Bram junioren B jongens AV Start ’78 6.98 486 0
205 Bouwman, Ingmar junioren B jongens ACO / Van Elderen DNS 0 0
60 m. JB
60
officieel
16:25:00
17:13:56
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 890 van der Kooi, Jarin junioren B jongens AV Impala 8.18 454 0
2 923 Koops t Jagt, Wout junioren B jongens EAC De Sperwers 8.27 427 0
3 163 Bijdevaate, Bram junioren B jongens AV Start ’78 8.32 413 0
4 161 Hofstra, Jelmer junioren B jongens AV Start ’78 8.91 254 0
5 201 Bouma, Matthijs junioren B jongens AV Impala 8.92 251 0
Serie 2: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
920 Tielen, Joe junioren B jongens EAC De Sperwers DNS 0 0
205 Bouwman, Ingmar junioren B jongens ACO / Van Elderen DNS 0 0
Totaal overzicht voor Sprint 2K JB (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal 50 60
1 890 van der Kooi, Jarin junioren B jongens AV Impala 982 528 6.86 454 8.18
2 163 Bijdevaate, Bram junioren B jongens AV Start ’78 899 486 6.98 413 8.32
3 923 Koops t Jagt, Wout junioren B jongens EAC De Sperwers 859 432 7.14 427 8.27
4 161 Hofstra, Jelmer junioren B jongens AV Start ’78 581 327 7.47 254 8.91
5 201 Bouma, Matthijs junioren B jongens AV Impala 549 298 7.57 251 8.92
6 205 Bouwman, Ingmar junioren B jongens ACO / Van Elderen 0 DNS 0 DNS
6 920 Tielen, Joe junioren B jongens EAC De Sperwers 0 DNS 0 DNS
kogel MB (3kg)
SP
kogel MB (3kg) (bak 1)
officieel
14:30:00
15:03:06
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 162 Berger, Demi junioren B meisjes AV Start ’78 9.99 589 0
2 164 Tissingh, Rosalie junioren B meisjes AV Start ’78 9.66 566 0
3 919 Withagen, Lisa junioren B meisjes EAC De Sperwers 9.03 522 0
4 867 Linstra, Daphne junioren B meisjes AV Fivelstreek 7.70 423 0
2K hrd. MB 0,76
2K H B
50m hrd. MB (0,76)
50H
officieel
12:00:00
12:19:56
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 162 Berger, Demi junioren B meisjes AV Start ’78 8.67 634 0
2 164 Tissingh, Rosalie junioren B meisjes AV Start ’78 9.15 537 0
3 867 Linstra, Daphne junioren B meisjes AV Fivelstreek 9.86 411 0
60m hrd. MB (0,76)
60H
officieel
13:00:00
13:33:09
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 164 Tissingh, Rosalie junioren B meisjes AV Start ’78 11.13 499 0
2 867 Linstra, Daphne junioren B meisjes AV Fivelstreek 11.86 397 0
162 Berger, Demi junioren B meisjes AV Start ’78 DNS 0 0
Totaal overzicht voor 2K hrd. MB 0,76 (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal 50H 60H
1 164 Tissingh, Rosalie junioren B meisjes AV Start ’78 1036 537 9.15 499 11.13
2 867 Linstra, Daphne junioren B meisjes AV Fivelstreek 808 411 9.86 397 11.86
3 162 Berger, Demi junioren B meisjes AV Start ’78 634 634 8.67 0 DNS
Sprint 2K MB
2K S
50 m. MB
50
officieel
15:15:00
15:43:25
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 921 Houdegie, Funke junioren B meisjes EAC De Sperwers 7.44 558 0
2 919 Withagen, Lisa junioren B meisjes EAC De Sperwers 7.48 546 0
3 867 Linstra, Daphne junioren B meisjes AV Fivelstreek 8.18 360 0
60 m. MB
60
officieel
16:15:00
16:41:22
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 919 Withagen, Lisa junioren B meisjes EAC De Sperwers 8.73 575 0
2 921 Houdegie, Funke junioren B meisjes EAC De Sperwers 8.76 567 0
3 867 Linstra, Daphne junioren B meisjes AV Fivelstreek 9.54 387 0
Totaal overzicht voor Sprint 2K MB (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal 50 60
1 921 Houdegie, Funke junioren B meisjes EAC De Sperwers 1125 558 7.44 567 8.76
2 919 Withagen, Lisa junioren B meisjes EAC De Sperwers 1121 546 7.48 575 8.73
3 867 Linstra, Daphne junioren B meisjes AV Fivelstreek 747 360 8.18 387 9.54
hoog JA
HJ
hoog JA (bak 1)
officieel
15:35:00
16:21:32
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 144 Kouwen, Jari junioren A jongens ACO / Van Elderen 1.70 0 0
2 922 van Manen, Jasper junioren A jongens EAC De Sperwers 1.45 0 0
kogel JA (6kg)
SP
kogel JA (6kg) (bak 2)
officieel
13:35:00
14:14:02
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 144 Kouwen, Jari junioren A jongens ACO / Van Elderen 10.67 0 0
2 922 van Manen, Jasper junioren A jongens EAC De Sperwers 9.75 0 0
Sprint 2K JA
2K S
50 m. JA
50
officieel
15:25:00
15:58:40
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 881 Italiansant, Melick junioren A jongens AV Jahn II 8.65 20 0
60 m. JA
60
officieel
16:25:00
17:15:03
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 881 Italiansant, Melick junioren A jongens AV Jahn II 7.76 586 0
Totaal overzicht voor Sprint 2K JA (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal 50 60
1 881 Italiansant, Melick junioren A jongens AV Jahn II 606 20 8.65 586 7.76
2K hrd. JA 0,99
2K H 1,00
50m hrd. JA (0,99)
50H
officieel
12:25:00
16:50:50
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 144 Kouwen, Jari junioren A jongens ACO / Van Elderen 8.42 467 0
2 922 van Manen, Jasper junioren A jongens EAC De Sperwers 9.58 228 0
60m hrd. JA (0,99)
60H
officieel
13:25:00
13:37:24
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 144 Kouwen, Jari junioren A jongens ACO / Van Elderen 9.71 528 0
2 922 van Manen, Jasper junioren A jongens EAC De Sperwers 11.18 223 0
Totaal overzicht voor 2K hrd. JA 0,99 (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal 50H 60H
1 144 Kouwen, Jari junioren A jongens ACO / Van Elderen 995 467 8.42 528 9.71
2 922 van Manen, Jasper junioren A jongens EAC De Sperwers 451 228 9.58 223 11.18
kogel MA (4kg)
SP
kogel MA (4kg) (bak 1)
officieel
14:30:00
15:04:07
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 946 Winter, Doortje junioren A meisjes AV Jahn II 9.30 0 0
2 207 Elzinga, Chantal junioren A meisjes SV Veendam Atletiek 8.98 0 0
3 928 Meijer, Christine junioren A meisjes AV Jahn II 7.65 0 0
kogel H M35 + (7,25kg)
SP
kogel H M35+ (7,25kg) (bak 2)
officieel
13:35:00
14:15:32
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 925 Stoppels, Johnny M45 AV Fivelstreek 9.48 0 0
2 996 Bakker, David M45 TGAV 8.45 0 0
926 Blom, Peter M75 AV Jahn II DNS 0 0
Driekamp JpB
3K B
hoog JpB (bak 2)
HJ
officieel
12:00:00
13:26:16
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 889 van der Kooi, Marne pupillen B jongens AV Impala 1.10 416 0
2 124 Polling, Marijn pupillen B jongens EAC De Sperwers 1.00 342 0
2 912 Eefting, Ruben pupillen B jongens HAC ’63 1.00 342 0
2 185 Foget, Job pupillen B jongens AAC ’61 1.00 342 0
5 931 de Munck, Stijn pupillen B jongens AV Jahn II 0.95 306 0
5 934 Wiechers, Rowan pupillen B jongens AV Jahn II 0.95 306 0
5 930 Sterenborg, Joran pupillen B jongens AV Jahn II 0.95 306 0
5 964 ter Steege, Bas pupillen B jongens Groningen Atletiek 0.95 306 0
9 962 Groeneboom, Mart pupillen B jongens Groningen Atletiek 0.90 269 0
10 137 Visscher, Christaan pupillen B jongens EAC De Sperwers 0.85 232 0
10 861 Heppener, Jiri pupillen B jongens AV Horror 0.85 232 0
10 963 Sibeijn, Jeroen pupillen B jongens Groningen Atletiek 0.85 232 0
10 961 van Dam, Thijs pupillen B jongens Groningen Atletiek 0.85 232 0
10 186 Nienhuis, Stefan pupillen B jongens AAC ’61 0.85 232 0
15 133 Beest, Quinten pupillen B jongens EAC De Sperwers 0.80 196 0
16 123 vd Meulen, Joel pupillen B jongens HAC ’63 0.65 86 0
929 Beens, Ties pupillen B jongens AV Jahn II DNS 0 0
kogel JpB (2kg) (bak 1)
SP
officieel
10:15:00
10:52:40
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 133 Beest, Quinten pupillen B jongens EAC De Sperwers 4.90 334 0
2 889 van der Kooi, Marne pupillen B jongens AV Impala 4.84 330 0
3 186 Nienhuis, Stefan pupillen B jongens AAC ’61 4.83 330 0
4 961 van Dam, Thijs pupillen B jongens Groningen Atletiek 4.72 322 0
5 124 Polling, Marijn pupillen B jongens EAC De Sperwers 4.44 302 0
6 930 Sterenborg, Joran pupillen B jongens AV Jahn II 4.29 291 0
7 912 Eefting, Ruben pupillen B jongens HAC ’63 4.25 288 0
8 962 Groeneboom, Mart pupillen B jongens Groningen Atletiek 3.94 265 0
9 931 de Munck, Stijn pupillen B jongens AV Jahn II 3.76 251 0
10 185 Foget, Job pupillen B jongens AAC ’61 3.71 247 0
11 963 Sibeijn, Jeroen pupillen B jongens Groningen Atletiek 3.52 232 0
12 964 ter Steege, Bas pupillen B jongens Groningen Atletiek 2.92 181 0
13 137 Visscher, Christaan pupillen B jongens EAC De Sperwers 2.86 176 0
14 861 Heppener, Jiri pupillen B jongens AV Horror 2.79 169 0
15 934 Wiechers, Rowan pupillen B jongens AV Jahn II 2.13 105 0
16 123 vd Meulen, Joel pupillen B jongens HAC ’63 2.05 97 0
929 Beens, Ties pupillen B jongens AV Jahn II DNS 0 0
40 m. JpB
40
officieel
9:55:00
10:25:35
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 889 van der Kooi, Marne pupillen B jongens AV Impala 7.39 470 0
2 861 Heppener, Jiri pupillen B jongens AV Horror 7.72 407 0
3 931 de Munck, Stijn pupillen B jongens AV Jahn II 8.01 356 0
4 186 Nienhuis, Stefan pupillen B jongens AAC ’61 8.11 339 0
5 934 Wiechers, Rowan pupillen B jongens AV Jahn II 8.58 266 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 962 Groeneboom, Mart pupillen B jongens Groningen Atletiek 7.98 361 0
2 137 Visscher, Christaan pupillen B jongens EAC De Sperwers 8.57 268 0
3 123 vd Meulen, Joel pupillen B jongens HAC ’63 9.61 131 0
929 Beens, Ties pupillen B jongens AV Jahn II DNS 0 0
Serie 3:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 912 Eefting, Ruben pupillen B jongens HAC ’63 7.45 458 0
2 930 Sterenborg, Joran pupillen B jongens AV Jahn II 7.91 373 0
3 961 van Dam, Thijs pupillen B jongens Groningen Atletiek 7.99 359 0
4 133 Beest, Quinten pupillen B jongens EAC De Sperwers 8.35 301 0
Serie 4:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 185 Foget, Job pupillen B jongens AAC ’61 7.42 464 0
2 124 Polling, Marijn pupillen B jongens EAC De Sperwers 7.90 375 0
3 964 ter Steege, Bas pupillen B jongens Groningen Atletiek 8.03 353 0
4 963 Sibeijn, Jeroen pupillen B jongens Groningen Atletiek 8.78 237 0
Totaal overzicht voor Driekamp JpB (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal HJ SP 40
1 889 van der Kooi, Marne pupillen B jongens AV Impala 1216 416 1.10 330 4.84 470 7.39
2 912 Eefting, Ruben pupillen B jongens HAC ’63 1088 342 1.00 288 4.25 458 7.45
3 185 Foget, Job pupillen B jongens AAC ’61 1053 342 1.00 247 3.71 464 7.42
4 124 Polling, Marijn pupillen B jongens EAC De Sperwers 1019 342 1.00 302 4.44 375 7.90
5 930 Sterenborg, Joran pupillen B jongens AV Jahn II 970 306 0.95 291 4.29 373 7.91
6 961 van Dam, Thijs pupillen B jongens Groningen Atletiek 913 232 0.85 322 4.72 359 7.99
7 931 de Munck, Stijn pupillen B jongens AV Jahn II 913 306 0.95 251 3.76 356 8.01
8 186 Nienhuis, Stefan pupillen B jongens AAC ’61 901 232 0.85 330 4.83 339 8.11
9 962 Groeneboom, Mart pupillen B jongens Groningen Atletiek 895 269 0.90 265 3.94 361 7.98
10 964 ter Steege, Bas pupillen B jongens Groningen Atletiek 840 306 0.95 181 2.92 353 8.03
11 133 Beest, Quinten pupillen B jongens EAC De Sperwers 831 196 0.80 334 4.90 301 8.35
12 861 Heppener, Jiri pupillen B jongens AV Horror 808 232 0.85 169 2.79 407 7.72
13 963 Sibeijn, Jeroen pupillen B jongens Groningen Atletiek 701 232 0.85 232 3.52 237 8.78
14 934 Wiechers, Rowan pupillen B jongens AV Jahn II 677 306 0.95 105 2.13 266 8.58
15 137 Visscher, Christaan pupillen B jongens EAC De Sperwers 676 232 0.85 176 2.86 268 8.57
16 123 vd Meulen, Joel pupillen B jongens HAC ’63 314 86 0.65 97 2.05 131 9.61
17 929 Beens, Ties pupillen B jongens AV Jahn II 0 DNS 0 DNS 0 DNS
Driekamp MpB
3K B
hoog MpB (bak 2)
HJ
officieel
10:45:00
13:28:15
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 966 Dokter, Julia pupillen B meisjes Groningen Atletiek 1.25 526 0
2 896 Struik, Sabine pupillen B meisjes EAC De Sperwers 1.10 416 0
2 880 Jansen, Ruby pupillen B meisjes MPM 1.10 416 0
4 911 Kohl, Rosalie pupillen B meisjes HAC ’63 1.05 379 0
5 910 Kuik, Leonie pupillen B meisjes HAC ’63 0.95 306 0
5 130 Kleine, Fleur pupillen B meisjes EAC De Sperwers 0.95 306 0
7 965 Beukenkamp, Kiki pupillen B meisjes Groningen Atletiek 0.90 269 0
7 131 Zuidema, Britte pupillen B meisjes EAC De Sperwers 0.90 269 0
7 967 Dokter, Yanou pupillen B meisjes Groningen Atletiek 0.90 269 0
7 885 Posthuma, Carmen pupillen B meisjes MPM 0.90 269 0
11 972 Schuiten, Esmee pupillen B meisjes Groningen Atletiek 0.85 232 0
11 187 Reitsma, Fardou pupillen B meisjes AAC ’61 0.85 232 0
11 970 Meer van der, Marith pupillen B meisjes Groningen Atletiek 0.85 232 0
11 129 Voors, Roos pupillen B meisjes EAC De Sperwers 0.85 232 0
15 909 Venema, Lisanne pupillen B meisjes HAC ’63 0.80 196 0
15 971 Post, Sara pupillen B meisjes Groningen Atletiek 0.80 196 0
15 973 Zantingh, Anna pupillen B meisjes Groningen Atletiek 0.80 196 0
18 969 Lub, Lisanne pupillen B meisjes Groningen Atletiek 0.75 159 0
18 766 Plugge, Eefke pupillen B meisjes AV Aquilo 0.75 159 0
18 138 Zeeman, Joelle pupillen B meisjes EAC De Sperwers 0.75 159 0
18 968 Kocken, Fenje pupillen B meisjes Groningen Atletiek 0.75 159 0
783 Staats, Gwen pupillen B meisjes AV Aquilo DNS 0 0
905 Kuhnen, Tess pupillen B meisjes HAC ’63 DNS 0 0
kogel MpB (2kg) (bak 2)
SP
officieel
12:00:00
12:48:28
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 966 Dokter, Julia pupillen B meisjes Groningen Atletiek 5.74 390 0
2 896 Struik, Sabine pupillen B meisjes EAC De Sperwers 4.88 333 0
3 880 Jansen, Ruby pupillen B meisjes MPM 4.62 315 0
4 972 Schuiten, Esmee pupillen B meisjes Groningen Atletiek 4.47 304 0
5 965 Beukenkamp, Kiki pupillen B meisjes Groningen Atletiek 4.42 301 0
6 910 Kuik, Leonie pupillen B meisjes HAC ’63 4.21 285 0
7 967 Dokter, Yanou pupillen B meisjes Groningen Atletiek 3.91 263 0
8 131 Zuidema, Britte pupillen B meisjes EAC De Sperwers 3.82 256 0
9 885 Posthuma, Carmen pupillen B meisjes MPM 3.61 239 0
10 911 Kohl, Rosalie pupillen B meisjes HAC ’63 3.51 231 0
11 969 Lub, Lisanne pupillen B meisjes Groningen Atletiek 3.49 229 0
12 130 Kleine, Fleur pupillen B meisjes EAC De Sperwers 3.41 223 0
13 187 Reitsma, Fardou pupillen B meisjes AAC ’61 3.06 193 0
14 970 Meer van der, Marith pupillen B meisjes Groningen Atletiek 3.02 190 0
15 909 Venema, Lisanne pupillen B meisjes HAC ’63 2.99 187 0
16 968 Kocken, Fenje pupillen B meisjes Groningen Atletiek 2.98 186 0
17 973 Zantingh, Anna pupillen B meisjes Groningen Atletiek 2.92 181 0
18 971 Post, Sara pupillen B meisjes Groningen Atletiek 2.75 166 0
19 766 Plugge, Eefke pupillen B meisjes AV Aquilo 2.69 160 0
20 138 Zeeman, Joelle pupillen B meisjes EAC De Sperwers 2.54 146 0
21 129 Voors, Roos pupillen B meisjes EAC De Sperwers 2.30 123 0
783 Staats, Gwen pupillen B meisjes AV Aquilo DNS 0 0
905 Kuhnen, Tess pupillen B meisjes HAC ’63 DNS 0 0
40 m. MpB
40
officieel
10:05:00
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 966 Dokter, Julia pupillen B meisjes Groningen Atletiek 6.69 623 0
2 885 Posthuma, Carmen pupillen B meisjes MPM 7.64 422 0
3 969 Lub, Lisanne pupillen B meisjes Groningen Atletiek 8.62 260 0
4 138 Zeeman, Joelle pupillen B meisjes EAC De Sperwers 9.36 161 0
783 Staats, Gwen pupillen B meisjes AV Aquilo DNS 0 0
129 Voors, Roos pupillen B meisjes EAC De Sperwers DNS 0 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 911 Kohl, Rosalie pupillen B meisjes HAC ’63 7.05 540 0
2 896 Struik, Sabine pupillen B meisjes EAC De Sperwers 7.22 504 0
3 967 Dokter, Yanou pupillen B meisjes Groningen Atletiek 7.85 384 0
4 909 Venema, Lisanne pupillen B meisjes HAC ’63 8.39 295 0
5 971 Post, Sara pupillen B meisjes Groningen Atletiek 8.52 275 0
Serie 3:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 880 Jansen, Ruby pupillen B meisjes MPM 7.08 534 0
2 910 Kuik, Leonie pupillen B meisjes HAC ’63 7.14 521 0
3 131 Zuidema, Britte pupillen B meisjes EAC De Sperwers 7.74 403 0
4 973 Zantingh, Anna pupillen B meisjes Groningen Atletiek 8.36 299 0
Serie 4:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 965 Beukenkamp, Kiki pupillen B meisjes Groningen Atletiek 7.12 525 0
2 187 Reitsma, Fardou pupillen B meisjes AAC ’61 8.06 348 0
3 968 Kocken, Fenje pupillen B meisjes Groningen Atletiek 8.34 303 0
4 766 Plugge, Eefke pupillen B meisjes AV Aquilo 8.44 287 0
Serie 5:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 130 Kleine, Fleur pupillen B meisjes EAC De Sperwers 8.02 354 0
2 972 Schuiten, Esmee pupillen B meisjes Groningen Atletiek 8.17 330 0
3 970 Meer van der, Marith pupillen B meisjes Groningen Atletiek 8.64 257 0
905 Kuhnen, Tess pupillen B meisjes HAC ’63 DNS 0 0
Totaal overzicht voor Driekamp MpB (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal HJ SP 40
1 966 Dokter, Julia pupillen B meisjes Groningen Atletiek 1539 526 1.25 390 5.74 623 6.69
2 880 Jansen, Ruby pupillen B meisjes MPM 1265 416 1.10 315 4.62 534 7.08
3 896 Struik, Sabine pupillen B meisjes EAC De Sperwers 1253 416 1.10 333 4.88 504 7.22
4 911 Kohl, Rosalie pupillen B meisjes HAC ’63 1150 379 1.05 231 3.51 540 7.05
5 910 Kuik, Leonie pupillen B meisjes HAC ’63 1112 306 0.95 285 4.21 521 7.14
6 965 Beukenkamp, Kiki pupillen B meisjes Groningen Atletiek 1095 269 0.90 301 4.42 525 7.12
7 885 Posthuma, Carmen pupillen B meisjes MPM 930 269 0.90 239 3.61 422 7.64
8 131 Zuidema, Britte pupillen B meisjes EAC De Sperwers 928 269 0.90 256 3.82 403 7.74
9 967 Dokter, Yanou pupillen B meisjes Groningen Atletiek 916 269 0.90 263 3.91 384 7.85
10 130 Kleine, Fleur pupillen B meisjes EAC De Sperwers 883 306 0.95 223 3.41 354 8.02
11 972 Schuiten, Esmee pupillen B meisjes Groningen Atletiek 866 232 0.85 304 4.47 330 8.17
12 187 Reitsma, Fardou pupillen B meisjes AAC ’61 773 232 0.85 193 3.06 348 8.06
13 970 Meer van der, Marith pupillen B meisjes Groningen Atletiek 679 232 0.85 190 3.02 257 8.64
14 909 Venema, Lisanne pupillen B meisjes HAC ’63 678 196 0.80 187 2.99 295 8.39
15 973 Zantingh, Anna pupillen B meisjes Groningen Atletiek 676 196 0.80 181 2.92 299 8.36
16 968 Kocken, Fenje pupillen B meisjes Groningen Atletiek 648 159 0.75 186 2.98 303 8.34
17 969 Lub, Lisanne pupillen B meisjes Groningen Atletiek 648 159 0.75 229 3.49 260 8.62
18 971 Post, Sara pupillen B meisjes Groningen Atletiek 637 196 0.80 166 2.75 275 8.52
19 766 Plugge, Eefke pupillen B meisjes AV Aquilo 606 159 0.75 160 2.69 287 8.44
20 138 Zeeman, Joelle pupillen B meisjes EAC De Sperwers 466 159 0.75 146 2.54 161 9.36
21 129 Voors, Roos pupillen B meisjes EAC De Sperwers 355 232 0.85 123 2.30 0 DNS
22 783 Staats, Gwen pupillen B meisjes AV Aquilo 0 DNS 0 DNS 0 DNS
22 905 Kuhnen, Tess pupillen B meisjes HAC ’63 0 DNS 0 DNS 0 DNS
Driekamp JpC
3K C
hoog JpC (bak 3)
HJ
officieel
10:45:00
11:50:19
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 863 Jaarsma, Daan pupillen C jongens AV Horror 1.05 379 0
2 956 vd Honing, Quinn pupillen C jongens Groningen Atletiek 1.00 342 0
3 862 Zuurbier, Sverre pupillen C jongens AV Horror 0.90 269 0
3 954 Eekhof, Jonas pupillen C jongens Groningen Atletiek 0.90 269 0
5 188 Berends, Thomas pupillen C jongens AAC ’61 0.85 232 0
6 189 Clobus, Olav pupillen C jongens AAC ’61 0.80 196 0
6 907 Reumer, Lorens pupillen C jongens HAC ’63 0.80 196 0
6 957 Tervoort, Timo pupillen C jongens Groningen Atletiek 0.80 196 0
9 906 vd. Kraan, Lennart pupillen C jongens HAC ’63 0.75 159 0
10 166 Stijkel, Julian minipupillen jongens TGAV 0.70 122 0
10 873 de Groot, Nico pupillen C jongens AV Fivelstreek 0.70 122 0
10 953 Pino, Thomas minipupillen jongens Groningen Atletiek 0.70 122 0
10 139 Tessels, Lars pupillen C jongens EAC De Sperwers 0.70 122 0
14 128 Zuidema, Thorsten minipupillen jongens EAC De Sperwers 0.65 86 0
14 192 Reitsma, Jentze minipupillen jongens AAC ’61 0.65 86 0
14 955 van Es, Felix pupillen C jongens Groningen Atletiek 0.65 86 0
14 908 Bussemaker, Simon pupillen C jongens HAC ’63 0.65 86 0
14 916 Hogenkamp, Jorrit pupillen C jongens HAC ’63 0.65 86 0
40 m. JpC
40
officieel
9:30:00
9:45:27
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 862 Zuurbier, Sverre pupillen C jongens AV Horror 7.42 464 0
2 188 Berends, Thomas pupillen C jongens AAC ’61 7.49 450 0
3 916 Hogenkamp, Jorrit pupillen C jongens HAC ’63 8.42 290 0
4 128 Zuidema, Thorsten minipupillen jongens EAC De Sperwers 9.17 185 0
5 953 Pino, Thomas minipupillen jongens Groningen Atletiek 9.77 112 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 956 vd Honing, Quinn pupillen C jongens Groningen Atletiek 7.33 482 0
2 907 Reumer, Lorens pupillen C jongens HAC ’63 7.66 418 0
3 955 van Es, Felix pupillen C jongens Groningen Atletiek 8.37 298 0
4 166 Stijkel, Julian minipupillen jongens TGAV 8.50 278 0
5 139 Tessels, Lars pupillen C jongens EAC De Sperwers 8.98 210 0
Serie 3:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 863 Jaarsma, Daan pupillen C jongens AV Horror 7.40 468 0
2 189 Clobus, Olav pupillen C jongens AAC ’61 7.91 373 0
3 906 vd. Kraan, Lennart pupillen C jongens HAC ’63 8.01 356 0
4 873 de Groot, Nico pupillen C jongens AV Fivelstreek 8.71 247 0
Serie 4:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 954 Eekhof, Jonas pupillen C jongens Groningen Atletiek 8.41 292 0
2 957 Tervoort, Timo pupillen C jongens Groningen Atletiek 8.72 246 0
3 908 Bussemaker, Simon pupillen C jongens HAC ’63 8.76 240 0
4 192 Reitsma, Jentze minipupillen jongens AAC ’61 8.93 217 0
balstoten JpC (2kg) (bak 2)
SP
officieel
9:45:00
10:45:47
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 956 vd Honing, Quinn pupillen C jongens Groningen Atletiek 23.37 1130 0
2 188 Berends, Thomas pupillen C jongens AAC ’61 21.19 1060 0
3 863 Jaarsma, Daan pupillen C jongens AV Horror 19.27 995 0
4 954 Eekhof, Jonas pupillen C jongens Groningen Atletiek 16.43 893 0
5 957 Tervoort, Timo pupillen C jongens Groningen Atletiek 13.72 787 0
6 907 Reumer, Lorens pupillen C jongens HAC ’63 13.06 760 0
7 189 Clobus, Olav pupillen C jongens AAC ’61 12.69 744 0
8 916 Hogenkamp, Jorrit pupillen C jongens HAC ’63 11.92 711 0
9 955 van Es, Felix pupillen C jongens Groningen Atletiek 10.97 668 0
10 862 Zuurbier, Sverre pupillen C jongens AV Horror 8.85 566 0
11 166 Stijkel, Julian minipupillen jongens TGAV 8.00 521 0
12 139 Tessels, Lars pupillen C jongens EAC De Sperwers 7.95 518 0
13 906 vd. Kraan, Lennart pupillen C jongens HAC ’63 7.65 502 0
14 908 Bussemaker, Simon pupillen C jongens HAC ’63 6.47 435 0
15 192 Reitsma, Jentze minipupillen jongens AAC ’61 5.92 401 0
16 128 Zuidema, Thorsten minipupillen jongens EAC De Sperwers 5.54 377 0
17 873 de Groot, Nico pupillen C jongens AV Fivelstreek 5.46 372 0
18 953 Pino, Thomas minipupillen jongens Groningen Atletiek 4.26 289 0
Totaal overzicht voor Driekamp JpC (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal HJ 40 SP
1 956 vd Honing, Quinn pupillen C jongens Groningen Atletiek 1954 342 1.00 482 7.33 1130 23.37
2 863 Jaarsma, Daan pupillen C jongens AV Horror 1842 379 1.05 468 7.40 995 19.27
3 188 Berends, Thomas pupillen C jongens AAC ’61 1742 232 0.85 450 7.49 1060 21.19
4 954 Eekhof, Jonas pupillen C jongens Groningen Atletiek 1454 269 0.90 292 8.41 893 16.43
5 907 Reumer, Lorens pupillen C jongens HAC ’63 1374 196 0.80 418 7.66 760 13.06
6 189 Clobus, Olav pupillen C jongens AAC ’61 1313 196 0.80 373 7.91 744 12.69
7 862 Zuurbier, Sverre pupillen C jongens AV Horror 1299 269 0.90 464 7.42 566 8.85
8 957 Tervoort, Timo pupillen C jongens Groningen Atletiek 1229 196 0.80 246 8.72 787 13.72
9 916 Hogenkamp, Jorrit pupillen C jongens HAC ’63 1087 86 0.65 290 8.42 711 11.92
10 955 van Es, Felix pupillen C jongens Groningen Atletiek 1052 86 0.65 298 8.37 668 10.97
11 906 vd. Kraan, Lennart pupillen C jongens HAC ’63 1017 159 0.75 356 8.01 502 7.65
12 166 Stijkel, Julian minipupillen jongens TGAV 921 122 0.70 278 8.50 521 8.00
13 139 Tessels, Lars pupillen C jongens EAC De Sperwers 850 122 0.70 210 8.98 518 7.95
14 908 Bussemaker, Simon pupillen C jongens HAC ’63 761 86 0.65 240 8.76 435 6.47
15 873 de Groot, Nico pupillen C jongens AV Fivelstreek 741 122 0.70 247 8.71 372 5.46
16 192 Reitsma, Jentze minipupillen jongens AAC ’61 704 86 0.65 217 8.93 401 5.92
17 128 Zuidema, Thorsten minipupillen jongens EAC De Sperwers 648 86 0.65 185 9.17 377 5.54
18 953 Pino, Thomas minipupillen jongens Groningen Atletiek 523 122 0.70 112 9.77 289 4.26
Driekamp MpC
3K C
hoog MpC (bak 3)
HJ
officieel
12:00:00
13:02:17
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 191 Spijker, Inez pupillen C meisjes AAC ’61 0.95 306 0
2 864 Heppener, Jara pupillen C meisjes AV Horror 0.90 269 0
2 958 Keun, Inez pupillen C meisjes Groningen Atletiek 0.90 269 0
2 959 Sportel, Fieke pupillen C meisjes Groningen Atletiek 0.90 269 0
5 168 van ter Toolen, Laura minipupillen meisjes AV Aquilo 0.85 232 0
6 913 Everts, Evon pupillen C meisjes HAC ’63 0.80 196 0
6 874 Smit, Fern minipupillen meisjes AV Fivelstreek 0.80 196 0
6 190 vd Meulen, Lorraine pupillen C meisjes AAC ’61 0.80 196 0
9 127 Voors, Puck minipupillen meisjes AV ’t Jasper Sport 0.75 159 0
9 915 Scholing, Isa pupillen C meisjes HAC ’63 0.75 159 0
9 914 Boer, Meike pupillen C meisjes HAC ’63 0.75 159 0
12 170 Meijer, Inke pupillen C meisjes AV Aquilo 0.70 122 0
13 933 Wiechers, Marlisa minipupillen meisjes AV Jahn II 0.65 86 0
13 811 Smith, Lotte minipupillen meisjes AV Aquilo 0.65 86 0
15 167 Brouwer, Marit minipupillen meisjes AV Aquilo 0.60 49 0
960 Urban, Eline pupillen C meisjes Groningen Atletiek DNS 0 0
40 m. MpC
40
officieel
9:45:00
9:57:46
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 914 Boer, Meike pupillen C meisjes HAC ’63 7.86 382 0
2 958 Keun, Inez pupillen C meisjes Groningen Atletiek 8.02 354 0
3 811 Smith, Lotte minipupillen meisjes AV Aquilo 8.86 226 0
960 Urban, Eline pupillen C meisjes Groningen Atletiek DNS 0 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 190 vd Meulen, Lorraine pupillen C meisjes AAC ’61 7.93 370 0
2 913 Everts, Evon pupillen C meisjes HAC ’63 7.96 365 0
3 191 Spijker, Inez pupillen C meisjes AAC ’61 7.99 359 0
4 127 Voors, Puck minipupillen meisjes AV ’t Jasper Sport 8.27 314 0
Serie 3:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 864 Heppener, Jara pupillen C meisjes AV Horror 7.73 405 0
2 168 van ter Toolen, Laura minipupillen meisjes AV Aquilo 8.21 323 0
3 874 Smit, Fern minipupillen meisjes AV Fivelstreek 8.79 236 0
4 167 Brouwer, Marit minipupillen meisjes AV Aquilo 10.46 39 0
Serie 4:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 959 Sportel, Fieke pupillen C meisjes Groningen Atletiek 7.72 407 0
2 915 Scholing, Isa pupillen C meisjes HAC ’63 8.68 252 0
3 170 Meijer, Inke pupillen C meisjes AV Aquilo 9.61 131 0
4 933 Wiechers, Marlisa minipupillen meisjes AV Jahn II 10.38 47 0
balstoten MpC (2kg) (bak 2)
SP
officieel
10:30:00
11:03:48
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 864 Heppener, Jara pupillen C meisjes AV Horror 11.75 703 0
2 959 Sportel, Fieke pupillen C meisjes Groningen Atletiek 10.91 665 0
3 958 Keun, Inez pupillen C meisjes Groningen Atletiek 8.82 564 0
4 913 Everts, Evon pupillen C meisjes HAC ’63 8.54 550 0
5 170 Meijer, Inke pupillen C meisjes AV Aquilo 8.52 549 0
6 915 Scholing, Isa pupillen C meisjes HAC ’63 7.96 519 0
7 191 Spijker, Inez pupillen C meisjes AAC ’61 7.94 518 0
8 127 Voors, Puck minipupillen meisjes AV ’t Jasper Sport 7.90 516 0
9 874 Smit, Fern minipupillen meisjes AV Fivelstreek 7.48 493 0
10 168 van ter Toolen, Laura minipupillen meisjes AV Aquilo 5.70 387 0
11 914 Boer, Meike pupillen C meisjes HAC ’63 5.64 383 0
12 811 Smith, Lotte minipupillen meisjes AV Aquilo 4.91 335 0
13 933 Wiechers, Marlisa minipupillen meisjes AV Jahn II 4.79 327 0
14 190 vd Meulen, Lorraine pupillen C meisjes AAC ’61 4.71 321 0
15 167 Brouwer, Marit minipupillen meisjes AV Aquilo 4.46 303 0
960 Urban, Eline pupillen C meisjes Groningen Atletiek DNS 0 0
Totaal overzicht voor Driekamp MpC (officieel)
rank bib naam category vereniging team team groep totaal HJ 40 SP
1 864 Heppener, Jara pupillen C meisjes AV Horror 1377 269 0.90 405 7.73 703 11.75
2 959 Sportel, Fieke pupillen C meisjes Groningen Atletiek 1341 269 0.90 407 7.72 665 10.91
3 958 Keun, Inez pupillen C meisjes Groningen Atletiek 1187 269 0.90 354 8.02 564 8.82
4 191 Spijker, Inez pupillen C meisjes AAC ’61 1183 306 0.95 359 7.99 518 7.94
5 913 Everts, Evon pupillen C meisjes HAC ’63 1111 196 0.80 365 7.96 550 8.54
6 127 Voors, Puck minipupillen meisjes AV ’t Jasper Sport 989 159 0.75 314 8.27 516 7.90
7 168 van ter Toolen, Laura minipupillen meisjes AV Aquilo 942 232 0.85 323 8.21 387 5.70
8 915 Scholing, Isa pupillen C meisjes HAC ’63 930 159 0.75 252 8.68 519 7.96
9 874 Smit, Fern minipupillen meisjes AV Fivelstreek 925 196 0.80 236 8.79 493 7.48
10 914 Boer, Meike pupillen C meisjes HAC ’63 924 159 0.75 382 7.86 383 5.64
11 190 vd Meulen, Lorraine pupillen C meisjes AAC ’61 887 196 0.80 370 7.93 321 4.71
12 170 Meijer, Inke pupillen C meisjes AV Aquilo 802 122 0.70 131 9.61 549 8.52
13 811 Smith, Lotte minipupillen meisjes AV Aquilo 647 86 0.65 226 8.86 335 4.91
14 933 Wiechers, Marlisa minipupillen meisjes AV Jahn II 460 86 0.6